Премини към съдържанието
niki292002

Май прецаках телефона.

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да се направя на майстор и да си префлашна един от телефоните (lg l5 e610)

Значи, какъвто и ром да  използвам в clockworkmod, ми дава instalation aborted, а не наоравих бекъп.

Има ли някакъв начин да го съживя?

Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  Не напразно се говори толкова много, че когато даден човек не разбира от нещо, изобщо да не пипа нищо, че виждаш ли к'во става?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да се направя на майстор и да си префлашна един от телефоните (lg l5 e610)

Значи, какъвто и ром да  използвам в clockworkmod, ми дава instalation aborted, а не наоравих бекъп.

Има ли някакъв начин да го съживя?

Благодаря предварително. :)

Аве Ники ти уж разбираш от всичко и даваш съвети наред по темите а такава дреболия са те хване неподготвен !

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Ники ти уж разбираш от всичко и даваш съвети наред по темите а такава дреболия са те хване неподготвен !

Става дума, че гледах от инструкцийте, правих всичко точно, но не иска да инсталира!

Стига донякъде и се появява грешката "Install aborted".

Ха, оправих се, след като изтеглих 83492455,.. рома, най-накрая един се инсталира. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи все пак си "майстор"?  :yanim:

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  Не напразно се говори толкова много, че когато даден човек не разбира от нещо, изобщо да не пипа нищо, че виждаш ли к'во става?

Това е глупаво...

Всеки един от нас някога не е знаел всевъзможни неща.

Да започнем от детските глупости като ходене, говорене, писане в клас.

Никога няма да забравя когато ми донесоха 1-вия компютър. В семейството никой преди това не беше боравил с такава техника. Техника ми каза "Пипай на всякъде, няма нещо, което да не се поправи". И така, правих грешки, имаше провали. Но това, че не знам нещо, трябвало ли е да ме спира?

Подобни коментари (като твоя) ползвам само в краен случай, когато видя, че нищо друго не помага. Но никога не спирам човек да пробва и да се учи...................

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е глупаво...

Всеки един от нас някога не е знаел всевъзможни неща.

Да започнем от детските глупости като ходене, говорене, писане в клас.

Никога няма да забравя когато ми донесоха 1-вия компютър. В семейството никой преди това не беше боравил с такава техника. Техника ми каза "Пипай на всякъде, няма нещо, което да не се поправи". И така, правих грешки, имаше провали. Но това, че не знам нещо, трябвало ли е да ме спира?

Подобни коментари (като твоя) ползвам само в краен случай, когато видя, че нищо друго не помага. Но никога не спирам човек да пробва и да се учи...................

Представи си, че си развали телефона? Знам, че всичко се оправя, но нали се сеещаш, че на някой хора не им се дават еди колко си пари?

П.п. Баща ми е казвал една приказка; Недей пипа там където не ти е работата!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представи си, че си развали телефона? Знам, че всичко се оправя, но нали се сеещаш, че на някой хора не им се дават еди колко си пари?

П.п. Баща ми е казвал една приказка; Недей пипа там където не ти е работата!

Излизаме от темата и вече може да се счита за СПАМ.

Както и да е. Да, може. Но да убиваш всякаква капка идея и желание е глупаво. Още повече виждаш, че човека е с 1500+ мнения. Не е някой нова, не е някой лумпен. Запознат е със същността на форума.

Ако ще да си повреди телефона. Това е негово решение, негова отговорност и последствията са за него.

Пак казвам - никой не се е родил научен. Всичко, което някой знае, или го е научил от някого другиго, или чрез четене, или чрез експерименти и много често - дори от грешки... За всичко в живота.

Щом знаеш как се прави (щом квалифицираш автора на темата като невеж), кажи ми, ти самият, как научи как се прави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизаме от темата и вече може да се счита за СПАМ.Както и да е. Да, може. Но да убиваш всякаква капка идея и желание е глупаво. Още повече виждаш, че човека е с 1500+ мнения

Я му погледни профила, да видиш как е натрупал толкова мнения. Я погледни от всичките му 1500+ мнения на колко човека е помогнал, а също така погледни колко спам коментара има. Аз не претендирам, че разбирам, но нещо което не му се отдава да прави, просто да не го прави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От пипане до пипане голяма разлика има ! quickJO надали на първия ти комп си се ровил из Биоса или си го ъпдеитвал . Дето се казва  - Там където не ти е работа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тия приказки... Дайте сега да викаме техник за да си сменим крушката в банята щот не е наша работа... То ученето става с четене и пипане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, ако не си се оправил довечера пиши :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да пише той навсякъде изразява мнение макар и невярно и подвежда хората. Нека сам се справи.

Аз без никакви понятия започнах да си руутвам телефона да го флашвам, веднъж го бях прецакал като си връщах фабричния фърмуер с Odin (бях забравил да пусна Nand Flash Erase) и ми каза Installation Failed. Беше се прецакала програмата за зареждане (bootloader) и от почти мъртво състояние го оправих. Просто трябва да почетеш в xda-developers

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да пише той навсякъде изразява мнение макар и невярно и подвежда хората. Нека сам се справи.

Аз без никакви понятия започнах да си руутвам телефона да го флашвам, веднъж го бях прецакал като си връщах фабричния фърмуер с Odin (бях забравил да пусна Nand Flash Erase) и ми каза Installation Failed. Беше се прецакала програмата за зареждане (bootloader) и от почти мъртво състояние го оправих. Просто трябва да почетеш в xda-developers

Точно заради xda се оправих.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не претендирам, че разбирам, но нещо което не му се отдава да прави, просто да не го прави!

Обясни му възможните последствия, но не му казвай да не го прави............

Какво беше?

"В български форум питаш и ти обясняват колко си тъп...."

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни му възможните последствия, но не му казвай да не го прави............

Какво беше?

"В български форум питаш и ти обясняват колко си тъп...."

Какво да му обяснявам бре, той много добре знае какви може да са последствията, предната тема нали казваше на едно питащо момче, какво може да стане с телефона му....

Станиш, човек разбираме се с теб , айде да не си разваляме приятелските отношения?

Никито, вече е оправил телефона, просто исках да му кажа, че когато от нещо не разбира, първо да прочете да попита, ако мисли, че може да не се справи да не се прави на голям "разбирач". "Това вече го написах над 100 пати, но ти явно не можеш го разбереш"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да прецакаш нищо освен батерията.

Стига да можеш да си намериш ром, който да бачка с бг операторите, можещ да си го ре-флашнеш по всяко едно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да прецакаш нищо освен батерията.

Стига да можеш да си намериш ром, който да бачка с бг операторите, можещ да си го ре-флашнеш по всяко едно време.

Може може... 1-2 грешни клика и съм брикнал телефона. Темата е доста старичка, а аз съм се оправил от одавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може може... 1-2 грешни клика и съм брикнал телефона. Темата е доста старичка, а аз съм се оправил от одавна.

Нищо не можеш да брикнеш, освен батерията. Ако имаш фабричният ром по всяко време можеш да го флашнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз направих подобна глупост с моя Lg Bello II .
Че и фабричния ром прецаках опитвайки се да кача expose framework...Вече месец се опитвам да го съживя,къде ли не търсих стоков ром,но никъде няма за белло2...Иначе имам още едно белло2,направих бекъпп от него,но засега удрям на стабилна греда...Някакви идеи?

бтв...в гаранция е...,има ли смисъл изобщо да го нося,или да продължавам да го мъча??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранцията не покрива опитите на собственика да си прецака телефона :) . Прати го в сервиза, ще си платиш преинсталация на софтуера, но поне ще си го ползваш.

Другият вариант е да пишеш на Be6i4 от androidbg .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, marijyanita13 написа:

Аз направих подобна глупост с моя Lg Bello II .
Че и фабричния ром прецаках опитвайки се да кача expose framework...Вече месец се опитвам да го съживя,къде ли не търсих стоков ром,но никъде няма за белло2...Иначе имам още едно белло2,направих бекъпп от него,но засега удрям на стабилна греда...Някакви идеи?

бтв...в гаранция е...,има ли смисъл изобщо да го нося,или да продължавам да го мъча??

А направи ли просто един factory reset през recovery менюто ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, niki292002 написа:

А направи ли просто един factory reset през recovery менюто ?

Не,като цяло не беше момента точно тогава.не бях на себе си хаха

Глупостта е свършена вече,смейте ми се :)))

Имам още едно lg bello II ,с него не може ли да измисля нещо?

преди 20 часа, RudeBoy написа:

Гаранцията не покрива опитите на собственика да си прецака телефона :) . Прати го в сервиза, ще си платиш преинсталация на софтуера, но поне ще си го ползваш.

Другият вариант е да пишеш на Be6i4 от androidbg .

Мда...и аз така знам..въпреки че не ми се щеше да наливам още пари точно в белото,още повече че ги изплатих 2та преди няма и месец-два.Ама така е...който човърка на мътна глава...после си сърба квот си е надробил,хаха!!

Горе долу каква сума да си предвидя за преинсталация на софтуер?

Всъщност...забравих...той умря..съвсем днес:D..Преди поне се включваше ,лого,вибрация,звук...Са не ще да захапе...Пробвах батерията на другото бело,тръгва си без проблеми...Мега зле

И ако преди имах някъв шанс с още ръчкане из нета да си намеря stock rom,са май съвсем гризнах дръвцето.....:21:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, marijyanita13 написа:

Не,като цяло не беше момента точно тогава.не бях на себе си хаха

Глупостта е свършена вече,смейте ми се :)))

Имам още едно lg bello II ,с него не може ли да измисля нещо?

Мда...и аз така знам..въпреки че не ми се щеше да наливам още пари точно в белото,още повече че ги изплатих 2та преди няма и месец-два.Ама така е...който човърка на мътна глава...после си сърба квот си е надробил,хаха!!

Горе долу каква сума да си предвидя за преинсталация на софтуер?

Всъщност...забравих...той умря..съвсем днес:D..Преди поне се включваше ,лого,вибрация,звук...Са не ще да захапе...Пробвах батерията на другото бело,тръгва си без проблеми...Мега зле

И ако преди имах някъв шанс с още ръчкане из нета да си намеря stock rom,са май съвсем гризнах дръвцето.....:21:

20-30 лева. Зависи колко си омазал нещата. А поне влиза ли в Download Mode ? (махаш и слагаш батерията, задържаш бутона за увеличаване на звука и вкарваш usb кабела, който е свързан с компютър)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не...умря тотално....Не мога да го включа,нищо,никви признаци на живот от вчера вечеррта.....И си мислех...сега като не може изобщо да се включи,дали има някъв шанс да ми зачетат гаранцията xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.