Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера имах wi-fi на телефона и можех да влизам в нета, googleplay и навсякъде. Днес обаче - нямам. Всъщност, пише, че има(4 чертички), но не ми зарежда никоя страница и приложение с интернет. Интернета е на съседите, паролата я знам, пише че съм свързан, но уви нищо. Забелязах, че стрелката която сочи надолу и свети, всъщност не свети, а по принцип би трябвало. Моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера имах wi-fi на телефона и можех да влизам в нета, googleplay и навсякъде. Днес обаче - нямам. Всъщност, пише, че има(4 чертички), но не ми зарежда никоя страница и приложение с интернет. Интернета е на съседите, паролата я знам, пише че съм свързан, но уви нищо. Забелязах, че стрелката която сочи надолу и свети, всъщност не свети, а по принцип би трябвало. Моля за помощ.

Ами ако не са си платили интернета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помоли за помощ съседите. Може да им е спрял интернета, може да са ограничили достъпа до техния рутер/модем.

Капитане ти направо си като port security. Няма тема, в която да не участваш или да не редактираш. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане ти направо си като port security.

Като кийлогър/кийриспондер, когато е на линия :)

А проблемът прилича на липса на DNS

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.