Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mancholino

Проблем при записване на клипове

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем докато записвам клипове . Значи снимам на Minecraft . Без да снимам вадя към 150 FPS (Без Optifine) , с Optifine отива към 200 FPS  като започна да снимам пада на 8 FPS .. пробвах сумати програми : Fraps , Bandicam , Action с всички е така иначе като не снимам нямам никакъв лаг нито на играта CS : GO , Battlefield , Fifa 14 , Minecraft , но като започна да снимам :(  . Моля дайте съвети от какво може да е това . Мерси предварително  :rolleyes:

Редактирано от mancholino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард диска не може да записва толкова бързо. 

Проблема , че преди да ми преинсталнаха компа нямах такъв проблем кат снимам и като ми го преинсталираха този проблем започна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема , че преди да ми преинсталнаха компа нямах такъв проблем кат снимам и като ми го преинсталираха този проблем започна .

Тези подробности защо не ги казвате още в началото ?

Каква е била ОС преди и каква е сега ?

Какви са компонентите на машината ?

Всички драйвери ли са инсталирани ?

Има ли грешки в Event log-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два варианта да се оправи това дори бих казал три и те са:
1.Да си обновиш драйвърите
2.Да стартираш програмата за записва като администратор (пробвай същи и с OBS)
3.Да си преинсталираш компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два варианта да се оправи това дори бих казал три и те са:

1.Да си обновиш драйвърите

2.Да стартираш програмата за записва като администратор (пробвай същи и с OBS)

3.Да си преинсталираш компа

Преинсталирах го. Компа си ми върви без проблемно игрите са пушка никакъв лаг но като започна да снимам нямам думи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пада ти FPS или е друг проблема? Ако ти пада FPS-то пробвай с FPS BOOSTER

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пада ти FPS или е друг проблема? Ако ти пада FPS-то пробвай с FPS BOOSTER

Пада ми FPS като снимам иначе като не снимам FPS си ми е 150 на 5 чънка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В зависимост от видоекартата, която притежавате, имате възможност да използвате хардуерно ускорение, което позволява да записвате/стриймвате игри, без да се натоварва значително процесора и съответно, този ресурс да не бъде отнеман от играта и fps-то да не пада. Почти всяка програма за запис на геймплей позволява такава опция и просто трябва да се настрои. За повече информация се обърнете към някое ръководство на програмата, която ползвате за запис, както и обърнете внимание каква е видеокартата ви и дали е инсталиран съответния драйвър за да може да се използва тя подобаващо, понеже без информация за хардуера, няма как да ви се помогне. Добре де, след като се занимавате с това си начинание и не сте потърсили информация относно тези неща, предполагам, че всичко това е от изключителна важност и потребност за вас и цялата загуба на време, която изисквате доброволно от нас не е напразна, нека все пак ви дам изходни думички за търсене на информация в интернет - nvenc(nvidia), intel quick sync video (intel), vce (amd).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи ми се проблема смених си Javata и ми се оправи :) Благодаря все пак за идейте който ми дадохте !  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Като видях последния коментар ми идеше да падна от стола... Ти си имал най-лесно оправящия се проблем. Аз съм търпял с месеци съобщението „Сори, ама няя ти пусна мойта програма щото няаш Java...“. Е след месеци трябваше да трия JDK, да се ровя за да fix-на проблема. Трих, слагах, Трих, слагах и стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,аз имам същия проблем със всички игри- играя си нормално и без да снимам, на някой игри до 250fps...и като почна да снимам 20-25.....100% съм сигурен, че ми е от компютъра, но незнам какво точно трябва да му се направи....Help?!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/20/2016 в 4:43, Slenderman написа:

Хора,аз имам същия проблем със всички игри- играя си нормално и без да снимам, на някой игри до 250fps...и като почна да снимам 20-25.....100% съм сигурен, че ми е от компютъра, но незнам какво точно трябва да му се направи....Help?!?!?!

Бро нали като снимаш не ти цепи? Тогава проблема е? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...