Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой ви е любимият музикален инструмент?

Препоръчан отговор

Това ми се стори най-подходящия раздел. Съжалявам ако не е.

Днес се замислих на мен кой ми е любимият такъв и ми хрумна да пусна една темичка, където всеки да сподели своите вкусове. Харесвам много инструменти, но като че ли пианото ми е фаворит. Музиката на пианото може да е груба, изпълваща с напрежение, нежна, весела или меланхолична. Напълно мой тип

Вие сте на ред сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 59
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Нямам любим инструмент.Чувал съм изпълнение на 24 чаши с вода,което не отстъпва на роял.Не инструмента,изпълнителя е важен.Обичам саксофон,но ако кени джи ще го мъчи,по-добре да слушам гълъбите,както

Харесвам доста инструменти, но мойта слабост си остава пианото - все пак 7 години съм свирила на него и много се радвам, че мога все още, макар и рядко да посвиря в нас.

А аз харесвам флейта и саз .... http://www.youtube.com/watch?v=8rieVSCN_6M&feature=fvwrel

Китара,колко женки съм свалил с нея в гимназията...Уви,по-големките не "връзват" на китари...Тъпо.Остана ми само акустичната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиря на пиано и китара и двата инстумента са ми любими Публикувано изображение

Бас-китара.

- и това е готино още повече в ръцете на Стенли Кларк :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам йониката! :clap: Като става дума за китара.. предпочитам испанската китара, а не електрическа, по-хубаво ми звучи. А иначе, много обичам да слушам саксофон, романтична е мелодията му :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми се стори най-подходящия раздел. Съжалявам ако не е.

Днес се замислих на мен кой ми е любимият такъв и ми хрумна да пусна една темичка, където всеки да сподели своите вкусове. Харесвам много инструменти, но като че ли пианото ми е фаворит. Музиката на пианото може да е груба, изпълваща с напрежение, нежна, весела или меланхолична. Напълно мой тип

Вие сте на ред сега.

4 години свирих на пияно и имах няколко концерта, но се оказа, че е основно по желание на родителите ми. Исках да свиря на саксофон, защото сякаш най-силно изразява чувствата и настроенията ми, но в младежките ми години нямах възможност, а сега дори пианото не смея да пипна...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди години се опитах, наблягам на опитах, да се науча да свиря на китара, но явно нямам слух за това, щото дори и не се научих да я настройвам. За щастие мога да дърпам струните и да докарам некоя и друга мелодия, но рядко хората отгатват какво свиря :baby:. Та отговорът е - китарата ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска ли питане - КИТАРАТА разбира се!!!! Под всичките и модификации и вариянти :)Публикувано изображение

А тази ме кефи наистина много :)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз харесвам най-много китарата (всички варианти) В момента се уча да свиря на класическа, за съжаление напредвам бавно по причина, че ходя на уроци в един приятел само веднъж седмично и нямам възможност да се упражнявам редовно. Сега лятото се надявам да събера някой лев, че да си купя собственна ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам орган.Не,че другите инструменти не ми харесват напротив.Все пак се знае ,че няма лош инстромент-има слаб изпълнител

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любими са ми бас китарите и контрабаса. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цуктромбон (с конвенционална бойна глава), валдхорна (с висока проходимост) и флигорна (с лазерно насочване).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване