Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте спрял съм се на няколко телефона , бихте ми дали мнение за тях и , кой ми препоръчвате да си взема :) 
Nokia Lumia 520 или 530  

samsung Galaxy s3 mini

htc desire 310

и Alcatel One Touch Idol mini ..  последния мисля че отпада  :)

Също така имам Микро сим карта , а на тези пише Мини-сим и се чудя каква е разликата между двете карти , не е ли едно и също ? :)

Редактирано от Tihomir Toshev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел HTC-то без да се замислям, но все пак е въпрос на вкус... Лично аз не харесвам Windows Phone

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за HTC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така имам Микро сим карта , а на тези пише Мини-сим и се чудя каква е разликата между двете карти , не е ли едно и също ? :)

Не е едно и също:

Normal-Micro-and-Nano-SIM.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

530 не е лош избор. Имах такъв и не съм особено доволен. Препоръчвам ти HTC-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам и ползвам Windows Phone, та затова и предлагам да не отписваш току тъй Nokia 530. Ако искаш Android - HTC 310.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е едно и също:

Normal-Micro-and-Nano-SIM.jpgщ

То това е нано сим .. Аз имам микро но мини (2ff) дали е същото :D

И аз се чудя за htc и лумиа 530 ,не съм ползвал уиндоус но приятелката ми има същия и не е лош ,но не мога да избера от 2та :) и двата ми харесват само дето htc е по-мощен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това е нано сим .. Аз имам микро но мини (2ff) дали е същото :D

И аз се чудя за htc и лумиа 530 ,не съм ползвал уиндоус но приятелката ми има същия и не е лош ,но не мога да избера от 2та :) и двата ми харесват само дето htc е по-мощен

Няма какво да мислиш, а грабвай HTC-то. Повярвай ми, Windows Phone са боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, Windows Phone са боклук.

Никога, по никакъв повод и пред никой не си позволявай такива генерални мнения за каквото и да е.

Това, че ти не си доволен от някакъв апарат или той ти е създавал проблеми не означава, че с всички е така и е меко казано глупаво и несериозно да отпишеш един от играчите на световния пазар.

Хората тук имат нужда от спокойни и аргументирани мнения с факти и обосновка, а не от генерализиране кой е боклук и кой не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е това,че ти не харесваш Widnows Phone не означава , че на нас не ни харесват , аз даже наскоро ме запалиха още повече по тях :D .. Обаче не знам кой да си взема , защото и двата ми харесват и също защо не давате мнение за самсунга - много проблеми ли има при него ?

edit : Eдин приятел пък ми предлага HTC Desire 500 и вече съм объркан , предимството му е , че има хубави камери и светкавица на задната и разликата с Desire 310 Която видях най вече е 1.2 Ghz вместо 1.3Ghz , но пак е четириядрен , също че андроида е 4.1.2 а на desire 310 e 4.2 и на desire 300 батерията е 2000MhA А на 500 e 1800MhA
Значи аз телефона предимно ще го ползвам за предимно сърфиране в интернет (facebook\ поща\нещо да търся в гугъл или някой сайт) , но повече ще ползвам мобилна мрежа ,ако някой който е ползвал тези телефони пак ще кажа кои Nokia Lumia 530 , HTC Desire 500 и HTC Desire 310 Да даде мнение също дали е доволен и защо би ми го препоръчал :) Много благодаря предварително за обърнатото внимание 

Редактирано от Tihomir Toshev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.