Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте спрял съм се на няколко телефона , бихте ми дали мнение за тях и , кой ми препоръчвате да си взема :) 
Nokia Lumia 520 или 530  

samsung Galaxy s3 mini

htc desire 310

и Alcatel One Touch Idol mini ..  последния мисля че отпада  :)

Също така имам Микро сим карта , а на тези пише Мини-сим и се чудя каква е разликата между двете карти , не е ли едно и също ? :)

Редактирано от Tihomir Toshev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел HTC-то без да се замислям, но все пак е въпрос на вкус... Лично аз не харесвам Windows Phone

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за HTC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така имам Микро сим карта , а на тези пише Мини-сим и се чудя каква е разликата между двете карти , не е ли едно и също ? :)

Не е едно и също:

Normal-Micro-and-Nano-SIM.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

530 не е лош избор. Имах такъв и не съм особено доволен. Препоръчвам ти HTC-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам и ползвам Windows Phone, та затова и предлагам да не отписваш току тъй Nokia 530. Ако искаш Android - HTC 310.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е едно и също:

Normal-Micro-and-Nano-SIM.jpgщ

То това е нано сим .. Аз имам микро но мини (2ff) дали е същото :D

И аз се чудя за htc и лумиа 530 ,не съм ползвал уиндоус но приятелката ми има същия и не е лош ,но не мога да избера от 2та :) и двата ми харесват само дето htc е по-мощен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това е нано сим .. Аз имам микро но мини (2ff) дали е същото :D

И аз се чудя за htc и лумиа 530 ,не съм ползвал уиндоус но приятелката ми има същия и не е лош ,но не мога да избера от 2та :) и двата ми харесват само дето htc е по-мощен

Няма какво да мислиш, а грабвай HTC-то. Повярвай ми, Windows Phone са боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, Windows Phone са боклук.

Никога, по никакъв повод и пред никой не си позволявай такива генерални мнения за каквото и да е.

Това, че ти не си доволен от някакъв апарат или той ти е създавал проблеми не означава, че с всички е така и е меко казано глупаво и несериозно да отпишеш един от играчите на световния пазар.

Хората тук имат нужда от спокойни и аргументирани мнения с факти и обосновка, а не от генерализиране кой е боклук и кой не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е това,че ти не харесваш Widnows Phone не означава , че на нас не ни харесват , аз даже наскоро ме запалиха още повече по тях :D .. Обаче не знам кой да си взема , защото и двата ми харесват и също защо не давате мнение за самсунга - много проблеми ли има при него ?

edit : Eдин приятел пък ми предлага HTC Desire 500 и вече съм объркан , предимството му е , че има хубави камери и светкавица на задната и разликата с Desire 310 Която видях най вече е 1.2 Ghz вместо 1.3Ghz , но пак е четириядрен , също че андроида е 4.1.2 а на desire 310 e 4.2 и на desire 300 батерията е 2000MhA А на 500 e 1800MhA
Значи аз телефона предимно ще го ползвам за предимно сърфиране в интернет (facebook\ поща\нещо да търся в гугъл или някой сайт) , но повече ще ползвам мобилна мрежа ,ако някой който е ползвал тези телефони пак ще кажа кои Nokia Lumia 530 , HTC Desire 500 и HTC Desire 310 Да даде мнение също дали е доволен и защо би ми го препоръчал :) Много благодаря предварително за обърнатото внимание 

Редактирано от Tihomir Toshev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.