Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бисери от форума версия 3

Препоръчан отговор

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Уауу  011.gif

Трябва да имаш три ядра на процесора, по едно ядро за всяка операционна система. Също, ако са 32 битови, вече операционната ти система 96 битова и някои програми може да не работят нормално щото не са създадени да поддържат толкова битове
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

леле,този е по-зле от цитата в подписа ми :tongue2:

просто се е пошегувал.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

леле,този е по-зле от цитата в подписа ми :tongue2:

Мда, :) А подписа ти пълен с правописни грешки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, :) А подписа ти пълен с правописни грешки :)

е,това не съм го казал аз,това е бисер от друг форум.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е,това не съм го казал аз,това е бисер от друг форум.

Е ,в такъв случай добави малко инфо ,че така излиза все едно си го преписал от някъде ,ама не "като хората" :0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преносим компютър значи че има дръжка за пренасяне - сигурно лаптоп с дръжка търси

Във "Физиците се шегуват" има обяснения на термините.

Полупортативен - има дръжка

Портативен - има две дръжки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземато от този подфорум: https://www.kaldata.com/forums/topic/243962-%D0%B1%D0%B0%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%83%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B8%D0%B7%D1%87%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B0/#entry3164042

Темата е: "

Баса на субуфера изгоря(изчезна)

След няколко коментара заключава: 

"Магнита може ли да изгори- ако да...при включване ще си работи, но няма да има звук?"

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магнита може ли да изгори-

Че може разбира се - любимо:

Of course, an eighth-grade science book teaches that anything will burn if it gets hot enough. But it is one thing to read such information and quite another to see cinderblock blazing with blue and yellow flame.

Stephen King -" Firestarter"

Разбира се, в учебниците за 8 клас пише, че всичко ще гори, ако се нагрее достатъчно. Но едно нещо е да прочетеш такава информация и съвсем друго да видиш бетонно блокче, горящо със син и жълт пламък.

Стивън Кинг - "Подпалвачката"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става само всичко само с нагряване, трябва и окислител. Иначе може да се стопи, да заври, да се изпари, но няма да изгори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става само всичко само с нагряване, трябва и окислител. Иначе може да се стопи, да заври, да се изпари, но няма да изгори.

Това е така, но в контекста на цитата, нагрятото нещо е изложено на атмосфера. Всъщност ако се замислиш е много по-трудно да предпазиш нещо от окислител, отколкото да го осигуриш. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от цар Контекст !!!

Не случайно царя на Нагите е дал сутрите на Нагарджуна и го е признал за най великия логик на всички времена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2- DriverPack Solution Винаги от тука до ся несъм имал проблеми всички се инсталирвало до нещо се прецаква

3- Значи преинсталирвам го и почвам да си инсталирвам драйверите с тази програма и до тук океу исталирвам скупе и компютъра като е на 32 бит почвам да не се показва плънти цветове както казах и половината виждаж друга половина не и леко по леко се прецаква още повече наскоро имаше едни техници за близо интернет и те викат тоя компютър му има нещо викат по добре го смени с нов

Гоогле-то превежда по-добре :tease:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви помогне от когато съм си купил компютъра не съм имал проблем преинсталирал съм го много пъти преди 2 седмици почна да ми прави проблем при преинсталация слагам всички драйвери и си работи но вмесно на 32 бит работи на 16 бит . Като го сложа на 32 бит и то спада чак до 4 бит и зацепва и половината от папка се вижда другата половина не и не само на папки а и на други файлове . Да добавя видео картата ми вградена в процесора и незнам как вътре за друга видео карта не виждам да има място . Въпроса ми е какъв ли е проблема защо така става да неби видео картата да си заминава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пиша значи е така.

Абсолютно. Това, че авторът е написал нещо, е достатъчно доказателство за верността му и автоматично го превръща във факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал рутер да приема сигнал. Обикновено само излъчват такъв. Тук човекът е дал някакво решение, но не ми се вярва да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

заредени са с 310-320 волта прав ток

Въпрос: волт - мерна единица за електрически заряд ли е или за сила на тока. Или пък да не беше за нещо друго... :ohmy:

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване