Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бисери от форума версия 3

Препоръчан отговор

Lifebeyounearth

Що не вземеш да почетеш малко физика и да разбереш, че няма да ми стане нищо ? Бай Дъ Уей.

Та точно ти ли ще ми казваш че не е правилен начин ? А какъв е правилния начин ? Да пуснеш Тони Стараро, Азис, оня с пилешките крака и Дриско и щом като ти се тресе цялата кола, значи имаш 1 киловат мощност ? Това са типични разсъждения на обидени и подебени в спора едва-пълнолетни дришльовци, които от няколко месеца имат голфче и вече трябва да покажат колко са тъпи и прости, за да не останат по-назад от другите по някакъв начин. Ми жалка работа, кво да кажа. Много жалко че и ти си от тях..

А иначе, че си дрисльо, спор няма. То си личи. И не, не проявявам никаква агресия, ти не си видял какво е агресия. И дано да не видиш...

Както и да е, купувай си там какъвто боклук искаш и тва е. Пожелавам ти да ти се разпадне цялата кола от джангър ! И от тъпотия...

:D :D :D  Отдавна не бях се смял така! :DЕто темата.

Малко продължение:

Lifebeyounearth, на 22 Юли 2015 - 12:37 AM, написа:

snapback.png

Ми и ти си тъпанар ама си мълча! Не слушам нито Криско нито чалгийските историйки. Не карам Голф!

Щом в момента не проявяваш агресия, не знам к'во става ако проявиш. Пак ти казвам за лекар си! Аз ти пожелавам да се излекуваш по скоро от тия нерви, че е много вредно.  :)

Цитат

:D  :D  :D

Цитат

Ми да обиден съм. Само ме товариш с обиди тука.... Относително е дали съм победен в спора.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

А аз най- учтиво ще помоля целият екип да вземе най- накрая сериозно отношение точно във връзка с този потребител (Lifebeyounearth), който се подвизава във форума с десетки никове и пречи всячески на атмосферата във форума.  Санкциониран е от кокомил, доктора, бързият Джо и оставиме, но до ден днешен е видно, че с него на глава не се излиза. Тогава има решение, което Калин спокойно може да вземе. Разбира се, стига да иска. По думите на "оставиме" изпратени ми на лично ( мога да го постна) наказанието му, наложено от модератора изтича на 27 този месец. А днес сме.. 22.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става само всичко само с нагряване, трябва и окислител. Иначе може да се стопи, да заври, да се изпари, но няма да изгори.

Горенето си е окисляване - съединяване на друт химичен елемент с кислород.

Всяко нещо, поставено в среда, достатъчно обогатена с кислород гори. Затова най-пожароопасните съоръжения са станциите за добиване на водород и кислород.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горенето си е окисляване - съединяване на друт химичен елемент с кислород.

Кислородът може да е и горивото. Ако ползваш флуор :P

Всъщност, точно това беше смисълът на цитата - "всичко гори"

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа да отива в гааранция

Лаптопът може физически да се транспортира.... Както и да отиде в "гааранцията"... в самата "гааранция" вътре в документа... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моля да ми предложите браузер за лаптоп. Разполагам с ASUS Pro55. Оперативната памет е увеличена до 3 ГБ. Забелязах, че "огнената лисица" товари доста...Очаквам предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,ако може някой да ми помогне с тази програма на С++:

За група студенти са зададени Име,Фак.номер,оценки по 10 дисциплини,среден успех.

...

-Да се намери броят на мъжете родени през март;

Следващата версия на програмата ще намира и ЕГН-тата на майките на студентите.

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lifebeyounearth, на 22 Юли 2015 - 12:21 AM, написа:snapback.png

Ей дрисльо тъп, смотан и въшлив, по този начин ще се пъчиш пред майка си и баща си, но не и на мен, ясен ли съм ти ?

65 волта прав ток няма да ми направи нищо. Лично аз всеки ден пипам ей-така случайно радиатори на интегрални стъпала, които опроводяват отрицателно захранване и работят на горе-долу същото напрежение, обаче докосна ли се до 65 волта променлив ток, го усещам много повече...защо ли ?

Амм.. личи му на човека че говори истината.. това тока не е ташак-работа :no-no:

Редактирано от Шри Компютърджи (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващата версия на програмата ще намира и ЕГН-тата на майките на студентите.

А други данни ... за майките ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да е 500w? Да плащаш по-голяма сметка за ток? Едвали чак толкова много ток ти харчи конфа

Ужас сега с моето захранване 750W сигурно от това сметката ми за ток е с 20 стотинки по-скъпа от преди когато не бях с такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...треторазредни мислители като Попър

Тъй, тъй... К'ъв е тоя Попър? Друго си е да си докторант по Философия от СУ, известен единствено на преките си преподаватели.

Последната птица Додо, мъжки екземпляр, била застреляна, да не се мъчи вероятно, и сега е в Британския музей. Ако не се лъжа.

Каква красива романтична версия. Уви, грозните факти пак се намесват и говорят друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква красива романтична версия. Уви, грозните факти пак се намесват и говорят друго.

ще цитирам

"Никога не позволявай на фактите да пречат на истината."

(има даже такава страница във ФБ)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй... К'ъв е тоя Попър? Друго си е да си докторант по Философия от СУ, известен единствено на преките си преподаватели.

Опит за ирония: неуспешен! :) Друго си е да си направиш "философийката" с неадекватни критики на Платон и върху гърба на Ленин и Сталин. Прочетете Хайдегер и "Парменид" или "Платон и учението за истината", сравнете с драсканиците на Попър, и заповядайте да коментираме. До тогава Попър си остава треторазреден мислител. :) 

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

(има даже такава страница във ФБ)

Това е железен довод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е железен довод.

Не просто джелезен, напрау сии ... неръждавейка.

За да съм коректен си цитирам си източника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опит за ирония: неуспешен! :) Друго си е да си направиш "философийката" с неадекватни критики на Платон и върху гърба на Ленин и Сталин. Прочетете Хайдегер и "Парменид" или "Платон и учението за истината", сравнете с драсканиците на Попър, и заповядайте да коментираме. До тогава Попър си остава треторазреден мислител. :)

Поздрави

Напротив - доста успешен. Докато не започнат да издават слабите ти статийки в някой международно признат философски журнал, те съветвам да внимаваш с квалификациите към утвърдени в областта на философията имена. Щото името на Попър го има дори в гимназиалните учебници по Философия, а твоето къде е, че нещо не съм го мяркал? Така че, ако приемем условно по твоите квалификации Попър за "треторазреден мислител", то Николай Узунов трябва да мине в графата "десеторазредни мислители".

Това е железен довод.

Бих казал - съкрушителен.

Редактирано от 6 без 10 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Това, че авторът е написал нещо, е достатъчно доказателство за верността му и автоматично го превръща във факт.

Да е само той...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намокрих си телефона самсунг дуос исъхна всичко ок,но постоянно ту са включени слушалките, ту не.. как да го оправя .. аз изобщо не ги включвам към телефона

Телефона изсъхна, но бисера остана. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си взема 3 акумулатора 12v / 200Ah. Ще ги върза 2 последователно и един успоредно за да постигна 24v / 600Ah.

Хакерска му работа  :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня за мисълта:

Дай на човек огън и ще му е топло докато гори огъня, а ако го запалиш, ще му е топло до края на живота.

Тери Пратчет
Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. Моята 200 лева карта с ъндърклок сега работи като за 130 лева. Железно определение.

А моя лаптоп - беше за 1000, сега работи като за 250 левов. Кога съм го ъндърклокнал толкова ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще даваш 4.5 бона за отхапана ябълка ги дай за thinkpad w540, къде по-добър дисплей, по добър процесор, кде на къде по-здрав и надежден

http://lenovoonline.bg/les/home.nsf/Product.xsp?pID=4D606CCF48E29D15C2257DA4002E9E59

Не, че съм фен на Apple, ама предложението и писането :D  :clown:  :brick wall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното е че в темата наистина беше споменал ъндърклок като начин за намаляване на температура.

Още по-интересното е, че май температурата и ще намалее.

То си e яко да пускаш свои бисери, мислейки, че показваш чужди. :tongue2:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване