Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Ken написа:

Дай поне някакво обяснения за суббуфера.
Защото аз не ги разбирам тези техники.

Младеж! Има написано из интернет колкото искаш. Не си губи времето с мен, а ако те интересува, отвори и прочети. А че не ги разбираш, то е видно. Хайде, лека ти вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не_известни, но за сметка на това независими. 

и компетентната констатация  

Ей, няма спасение от корупцията, навсякъде е  :

Публикувани изображения

преди 1 минута, * СТЕФАН * написа:

Младеж! Има написано из интернет колкото искаш. Не си губи времето с мен, а ако те интересува, отвори и прочети. А че не ги разбираш, то е видно. Хайде, лека ти вечер.

Твоят пост за мен е технически неграмотен. Можеш да се пениш, колкото искаш.
Нежеланието ти да отговориш го доказва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ken написа:

Твоят пост за мен е технически неграмотен. Можеш да се пениш, колкото искаш.
Нежеланието ти да отговориш го доказва.

За теб моят пост е технически неграмотен, защото точно ти си неграмотен технически.Сега се разкарай от тук защото на никой не му пука за теб.  Не се намираме в чат. Изчезни, охлюв такъв!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама, разбира се, когато нещо не ни изнася започваме с личностни обиди и нападки, като последното обръщение горе. Защото не можем наистина да затвърдим с аргументи това, което твърдим, че сме, а именно "технически грамотни"...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Blue Ray написа:

Ама, разбира се, когато нещо не ни изнася започваме с личностни обиди и напатки, като последното обращение горе. Защото не можем наистина да затвърдим с аргументи това, което твърдим, че сме, а именно "технически грамотни"...

Логически грамотно е да цитираш този на когото говориш за да може да се следи нишката. Технически грамотно е когато цитираш някого да го правиш с инструментите на платформата че да могат четящите да се възползват от линка в цитата да видят целия постинг на цитирания.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признак на емоционална интелигентност е да се досетиш, когато са цитирани реплики.

преди 13 минути, * СТЕФАН * написа:

За теб моят пост е технически неграмотен, защото точно ти си неграмотен технически.Сега се разкарай от тук защото на никой не му пука за теб.  Не се намираме в чат. Изчезни, охлюв такъв!

Леко наудачно е да се цитира предходно мнение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Пaчo написа:

Логически грамотно е да цитираш този на когото говориш за да може да се следи нишката. Технически грамотно е когато цитираш някого да го правиш с инструментите на платформата че да могат четящите да се възползват от линка в цитата да видят целия постинг на цитирания.  

Пачо! Понеже Кен цитира без да споменава на кого е поста, аз ти го предоставям за прочит и размисъл, ако имаш желание, разбира се. Нито съм ги обидил, нито им се меся в коментарите. Той  други коментари освен тук - няма. 

Цитат от мой пост:

"

От картинката по долу вземате исход за ляв и десен канал от зеленият женски жак на задната страна на компютъра. Използвате кабел с нужната дължина, на който от едната страна е монтиран стерео мъжки жак 3,5 мм а от другата  RCA(или както ги наричате"канбанки"). Кабелът се присъединява към суббуфера  с тяхна помощ. Отделно има изходи от съббуфера за сателитните лява и дясна колонки. Закачате всичко и пуската музика от софтуерния плеар на компютъра. Не е необходимо поради слабата система ползване на  УСБ аудиокартата заради слабите параметри на звуковата система. Подчертал сте, че не държите толкова на качеството.  Това е в общи положения. Трябва към комплекта на звуковата система да има готови кабели  за сателитните колони , но не и кабелът за който ви писах в началото. "

И накрая, питащият благодари на всички.

Ето цялата тема и за какво става въпрос:

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Blue Ray написа:

Признак на емоционална интелигентност е да се досетиш, когато са цитирани реплики.

Леко наудачно е да се цитира предходно мнение...

Да се досетиш къде се намира постинга и кой го е казал ли? Това при тема с 52 страници? 

Някога, много много отдавна, когато IPB предлагаше threaded view, тогава беше неудачно да цитираш този на когото отговаряш (ако нямаш предвид конкретен негов израз) защото платформата имаше логическо дърво. Сега не е неудачно.

преди 31 минути, * СТЕФАН * написа:

Пачо! Понеже Кен цитира без да споменава

Разбрах аз, отне ми малко време да намеря къде ти е постинга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Blue Ray написа:

Ама, разбира се, когато нещо не ни изнася започваме с личностни обиди и напатки, като последното обращение горе. Защото не можем наистина да затвърдим с аргументи това, което твърдим, че сме, а именно "технически грамотни"...

преди 17 минути, rado84 написа:

Обращение - циркулация на валута.
Обръщение е, когато говориш с някого.

:P

еле па "напаТки" 

то може и на гъски да е, и на лебеди даже, ама знае ли човек :)))))))))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ostavime написа:

еле па "напаТки" 

то може и на гъски да е, и на лебеди даже, ама знае ли човек :)))))))))))

Фключително и.. на пУЙки или други пЕрнати (или цапнати)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ncl написа:
1280х1024 е 5:4

Друг:

Това не е така.Предният ми монитор беше именно 4:3 и с резолюция  1280х1024.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво попита Ken в опит да троли:    

-  " Вие един човек ли сте ?"   Според мен обаче сме поне 22-ма!:wink12::lol6::angry:

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кумчо вълчооо написа:

-  " Вие един човек ли сте ?"   Според мен обаче сме поне 22-ма!:wink12::lol6:

Дори не си сигурен ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кумчо вълчооо написа:

Нека да го мъчи съмнението!:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много яка шизофрения.

преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

И какво ? Не успя да превъзмогнеш тази любов към форума ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ken написа:

Дори не си сигурен ?

Кво??? Повече ли сме!?  30 - 40? :shock11::lol6::nono:

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ken написа:

Много яка шизофрения.

Аз съм Ханибал Лектър!! Много жертви са ми паднали в ръцете! Друго да те интересува? Зъбите ми ноктите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Кумчо вълчооо написа:

Кво??? Повече ли сме!? :shock11::lol6::nono:

Много сме! Само аз съм няколко хиляди... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Blue Ray написа:

Много сме! Само аз съм няколко хиляди... 

Препускат ми космати конници в главата и на мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Групичката ненормалници се увеличава! Ако продължаваме в същия дух, ще имаме непреборима световна сила!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Az puk se chudeh zashtoto oshte ne sum. Iztril tozi powepoint 2010 A kompa mi ima 2 ram da ne bi da ne moje da go poddurja ili puk vuzmojno li. E virusa da e vutre?

Дали и подобно писане се оправдава от липса на кирилица ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, peppone1 написа:

даже ОС система се вгражда в биоса и не позволява инсталиране на друга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване