Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бисери от форума версия 3

Препоръчан отговор

Тука в тая тема май сте само скучаещи хора без работа.

+

Един бисер поражда 5 страници обяснения - що така, що иначе. p.p
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 8 часа, Yvan Sergeev написа:

обикновено превключват  успешно вервай ми 

Ай стига е превключвала при липса на драйвър...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, XYconstant написа:

+

Един бисер поражда 5 страници обяснения - що така, що иначе. p.p

Важно е да се знае защо е бисер, както и да не се допуска грешката повече. Иначе има едни такива хора с комплекси и непрекъснато желание да доминират, които гледат да пратят всичко в бисерите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде един бисер и от мен ! Скътайте си го :

...фраснала го ябълката у главата Нютон .... На мен ми излезе цицина....:)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ExaFlop написа:

Ай стига е превключвала при липса на драйвър...

ако го беше казал преди 10 години при win xp  където се вкарваха драйверите първо за дъно след това  видеокарта можеше и да е вярно но сега са интегрирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, ExaFlop написа:

Смешник! На каква скорост работят SATA II? На 3Gbps! И къде е ограничението?...
Опа, не си смешник, смешен си.

Не получих отговор, Знайко!
Ай стига са напъва...ша земи да стани грешкъ.

А ти си направо жалък с невежеството си. Кой ти казал че Sata 2 ще се конфигурира? Говорих за Sata 3 6GB/s конфигуриран на Sata 2 дъно. Вземи почети малко и мислете повече, когато нещо четете, вникнете в смисъла, защото в тоя невежи форум всяка втора приказка става бисер.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, peppone1 написа:

Да и също при не толкова древни дъна като Sata 2, се налага скоростта да се ограничи до 3.0 Gbps.

Продължаваш да заобикаляш въпроса ми, а аз тъпо и упорито ще продължа да го задавам, за да ти покажа, че хич даже не си Знайко! 

преди 17 часа, ExaFlop написа:
  преди 23 часа, ExaFlop написа:

Ти на колко SerialATA диска си конфигурирал джъмпъри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ExaFlop написа:

Продължаваш да заобикаляш въпроса ми, а аз тъпо и упорито ще продължа да го задавам, за да ти покажа, че хич даже не си Знайко! 

На колкото трябва. Пропусна да се извиниш за недочетенето си. Смятам че личният опит не е достатъчна база, върху която да се вадят заключения, най-малко защото хората се доверяват на факти и документи, а не на опита на старци или на студенти. Затова отговорът на такъв тъп въпрос с нищо няма да напъти любознателният младеж, а ще го обърка повече, зададен така сякаш е някаква сложна дейност, която видите ли не е за всеки.

И ако на теб ти плащат за да крадеш от времето на хората, а не възнамерявам безплатно да работя и то по принуда. Щом не съм отговорил, съм преценил че не е нужно. Беше приключил спора още преди 3 вечери, вместо да ни уведомяваш за твоето приключване, просто приключи. Никой не е длъжен на никой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, peppone1 написа:

На колкото трябва. Смятам че личният опит не е достатъчна база, върху която да се вадят заключения, най-малко защото хората се доверяват на факти и документи, а не на опита на старци или на студенти. Затова отговорът на такъв тъп въпрос с нищо няма да напъти любознателният младеж, а ще го обърка повече, зададен така сякаш е някаква сложна дейност, която видите ли не е за всеки.

Не мислех, че е възможно, но невъзможното се случи. Успя да усереш и темата с бисерите. Поздравления!

Така, постоянно си противочериш. Първо пишеш, че всички знаят да говорят без да имат личен опит, после казваш, че личния опит не е всичко. Вече се чудя, дали не страдаш от някакви психични заболявания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, niki292002 написа:

Не мислех, че е възможно, но невъзможното се случи. Успя да усереш и темата с бисерите. Поздравления!

Така, постоянно си противочериш. Първо пишеш, че всички знаят да говорят без да имат личен опит, после казваш, че личния опит не е всичко. Вече се чудя, дали не страдаш от някакви психични заболявания.

Малка корекция - ти ОЩЕ се чудиш. Аз вече спрях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, niki292002 написа:

И двете са верни. Личен опит е важен, но не и твърде... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blue Ray написа:

И двете са верни. Личен опит е важен, но не и твърде... 

Въпроса е, че той първо твърди, че не е важен личния опит, а после твърди, че не са важни знанията, а личния опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, пресилваш... По-скоро твърди, че и двете са важни, но до различна степен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, peppone1 написа:

Щом не съм отговорил, съм преценил че не е нужно

По-скоро смятам, че е от невъзможност - отговорът е никога и нямаш доблестта да си признаеш лаенето срещу месечината. Продължавай да преливаш от пусто в празно. А , колкото до това какъв специалист си - за това говорят постовете ти. Няма нито един, който да е решил нечий проблем.
Що ли? Отговорът оставям на четящите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ExaFlop написа:

По-скоро смятам, че е от невъзможност - отговорът е никога и нямаш доблестта да си признаеш лаенето срещу месечината. Продължавай да преливаш от пусто в празно. А , колкото до това какъв специалист си - за това говорят постовете ти. Няма нито един, който да е решил нечий проблем.
Що ли? Отговорът оставям на четящите...

Прочети по-старите ми теми и ще откриеш отговора. Щом производителят го е направил така, значи има нужда. И не разбирам с какво е толкова важен този въпрос?

Никога не съм казвал че съм специалист, а колкото до проблемите не обичам да ги решавам виртуално, имам си реален метод с необходимите инструменти. Бих се отвратил, ако през интернет помагам на някой, най-малкото той може да не заслужава моята помощ. Но за всяко нещо си има време и място, аз също съм получавал помощ онлайн и съм доволен защото това е правилният начин, когато науча нещо, но не някой да ми каже, бръкни с отверката вътре и кажи какво е станало. Насоките и обучението са едно, а манипулирането е съвсем различно нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, peppone1 написа:

Бих се отвратил, ако през интернет помагам на някой, най-малкото той може да не заслужава моята помощ

При това положение аз се отвращавам да контактувам със сребролюбеца ТИ. И спирам да отговарям на празнодумството ти. Тук сме се събрали повечето да си помагаме кой колкото може, а не да си ги мерим.
Отвратен напускам темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо съществува подобна тема каква е целта да се смеете на хората , които нямат познания в компютри и програми ли ? нали затова е форума да се помага а не да казваме кой колко процента е прост и кой уникат първо погледнете себе си !

Ама аз като видях кой е автора и някакъв трол ясно ми стана .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adersa написа:

Защо съществува подобна тема каква е целта да се смеете на хората , които нямат познания в компютри и програми ли ? нали затова е форума да се помага а не да казваме кой колко процента е прост и кой уникат първо погледнете себе си !

Ама аз като видях кой е автора и някакъв трол ясно ми стана .

А направи ли си труда да провериш първоизточника на темата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ExaFlop написа:

При това положение аз се отвращавам да контактувам със сребролюбеца ТИ. И спирам да отговарям на празнодумството ти. Тук сме се събрали повечето да си помагаме кой колкото може, а не да си ги мерим.
Отвратен напускам темата!

Само сребролюбец не бях наричан, а ти така не ми отговори - ти колко сребърника прибираш за да помагаш денонощно на целият форум?

Хората лесно се доверяват, дори и аз, независимо колко са грамотни. Виждал съм как от мои безобидни насоки и предположения в техническите форуми, хората започват да си чупят апаратурата. Ама после е късно да кажеш аз друго имах предвид. Повечето хора обичат да експериментират върху чуждата техника и това съм го наблюдавал при много хора, включително и при себе си, към чуждите вещи обикновено сме малко по-небрежени, но въпросът е да поемеш отговорност за грешките си. И това е съвсем нормално, ако човек бъде винаги толкова внимателен към чуждото, както към своето, той не ще се справи с тази работа и бързо ще грохне. Има го и обратният пример, "обущаря ходи със скъсани обувки", да пожертваш своето в името на чуждото, но това не те прави по-добър майстор. Затова съм против дистанционната и телефонната помощ, въпреки че щетите нанесени върху чуждата апаратура не ме засягат пряко, но те написват бележки в собственият ми занаят, поради липса на достатъчно опит, който никога не е достатъчен.

Затова теми, като препоръчайте ми какво да си купя, цялата отговорност се прехвърля върху иначе доброжелателния съветник, и после той бива обвиняван от питащият затова че неговият избор е бил грешен. Много е лесно така, да има после кой да обвиниш за погрешният ти избор, както се казва, билката е лек за един и отрова за друг. Това че аз направих погрешен избор за харддиск, не би ми помогнало и ако се бях допитал до форума, защото чуждият опит не е достатъчно достоверен и предпочитам съветите да се дават с аргументи и спецификации, а не с мойто работи много добре, защото е еди кой си модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, peppone1 написа:

ти така не ми отговори - ти колко сребърника прибираш за да помагаш денонощно на целият форум?

Не си питал до сега, не съм ти отговорил. Ето - правя го - НУЛА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, peppone1 написа:

Това че аз направих погрешен избор за харддиск

Нали беше голям спец по хард дисковете ? Толкова голям, че не успя да се оправиш с настройката на един хард диск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване