Премини към съдържанието
wizzip

Защо не мога да вляза в настройките на рутера си ?

Препоръчан отговор

Имах проблем с wi-fi-я (поради някаква причина когато вляза в wi-fi мрежата и след малко достъпа ми спираше поради не знайна причина) и реших да си поразцъкам из настройките на рутера. Влязох в wi-fi настройки и там имаше някакви неща и аз цъкнах едното и сега не мога да вляза повече в настройките. Ако може да ми кажете как да вляза и също така ако можете да ми помогнете с проблема с wi-fi мрежата ще е супер.
Рутера ми е Belkin ип-то с което се опитвам да вляза е това http://192.168.2.1/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш книжката с ръководството на рутера и търсиш как се прави Reset.

А сега не можеш да влезеш, защото си цъкал без да знаеш, какво правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модела на рутера, за да може да ти дадем ръководство или online emulator. Колкото до заводските настройки на всеки един рутер има малък кръгъл отвор, където се намира бутон reset. Обикновено е до ЛАН портовете или до Power бутона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш hard reset 30-30-30, след което влизаш с фабричния потребител и парола на дъното на рутера, настройваш, каквото е нужно и имаш нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване