Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

asdfag

Всичко за Dying Light

Препоръчан отговор

Мдааа...мислех си, че няма тема за DL,  но смътно си спомних, че бе пусната такава. Причината да пиша тук е тая, че преди няколко дена излезе голям ъпдейт на играта, което си е направо изцяло преработена игра и по-точно преработен изкуствен интелект и други работи, на които не обърнах внимание в инфото. А, да, има и нови постижения, които почват да се отключват едва след като се стигне до ниво 24 на един от навиците. Поиграх малко и там, но почнах отначало, че ми се стори доста сложно и за първи път ударих три пъти в масата, след като зомбита като вълни ме утрепваха на няколко пъти. а си мислех, че след 270 часа игра съм поне малко над средното ниво. Дори се оказа, че не играя на най-висока трудност, а на средна. Егати. Затова я почнах отначало и за 30 часа игра, днес за първи път от векове насам, не ме убиха нито веднъж. И това за ...5-6 часа игра на трудност "кошмар". И както бях ядосан от началото на разработчиците задето усложниха неимоверно нещата, така сега си мисля, че на практика тая игра вече прилича на Тетрис и който знае как се играе Тетрис, не му пука на кое ниво играе.  Та тия, дето не са пробвали новата игра и имат търпението да играят десетки и стотици часове, може да се пробват. Играта си заслужава. Преди недоволствах, че някъде по средата на играта достигах 24 ниво почти навсякъде и до края на играта просто трябваше да се мине, без никакъв стимул. Все едно играя Far Cry 1. Сега от средата нататък почват нови постижения, които не ми се струват никак лесни...да прогнозирам...ще трябват стотици часове за да се стигне до края, освен ако няма някои тънкости, които все още не знам. 

Относно зомбитата...вече като че ли се самообучават. Както имаше едни приказки за лъжливото овчарче и стомната за вода. Отначало се лъжат да влизат в капани, след това са по-внимателни. А ония получовеците не реагират много много на уловки. Изобщо...нова занимавка. Понеже преди време сравнявах с Fallout 4,  то тук нещата са доста по-разбираеми и опростени, що се отнася до инвентара и управлението на героя. Определено това трябваше да е игра на годината или поне да е сред номинираните. Да, ама не. Тая игра има всички характеристики да бъде най-добрата - отличен геймплей, отличен вървеж след малко интервенция от моя страна, доста сносна графика, дълъг геймплей, който все пак има край, за разлика от някои други игри, малко бъгове, никога не крашва...абе...професионално направена и измислена игра, която година след излизането си става още по-добра. За коя друга игра може да се каже това? Коя игра излиза и след година някой без пари ти дава почти нова игра и то не няколко часа, а стотици часове? Жалко, че не я номинираха за игра на годината. Поне за мен това е играта на миналата година и дори за началото на тая, ако се абстрахираме от миналогодишния вариант. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Кико написа:

да прогнозирам...ще трябват стотици часове за да се стигне до края, освен ако няма някои тънкости, които все още не знам. 

Аз изиграх играта преди да съм изпълнил всички мисии. Интересно, че в края на играта имаш два избора. Аз избрах да не противореча и взривихме атомна бомба. След това се появиха надписите на разработчиците и започнах играта от начало. Тя пак не е от начало, защото си продължавам да изпълнявам нови мисии без да повтарям старите. Не играя на висока трудност, но за 8 часа игра си мра по 2 - 3 пъти, а съм 21 левел с добри оръжия. Просто ме атакуват групово и агресивно. В последно време залягат, търкалят се и умело ми избягват ударите. Бъгито съм го ъбрейднал до половината. От пред хвърля огън, от зад пуска мини, а цялото бъги пуска ток.  Абе страхотна игра!

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikolela написа:

Аз изиграх играта преди да съм изпълнил всички мисии. Интересно, че в края на играта имаш два избора. Аз избрах да не противореча и взривихме атомна бомба. След това се появиха надписите на разработчиците и започнах играта от начало. Тя пак не е от начало, защото си продължавам да изпълнявам нови мисии без да повтарям старите. Не играя на висока трудност, но за 8 часа игра си мра по 2 - 3 пъти, а съм 21 левел с добри оръжия. Просто ме атакуват групово и агресивно. В последно време залягат, търкалят се и умело ми избягват ударите. Бъгито съм го ъбрейднал до половината. От пред хвърля огън, от зад пуска мини, а цялото бъги пуска ток.  Абе страхотна игра!

Не знам твоята платена ли е или не, но моята си я купих преди година и не ми пусна DLC  с бъгито. Само ъпдейт на самата игра. Иначе имам почти всички DLC. Вярно, че и тия получовеци сега залягат и бягат повече. Никога не минават през места с ток, освен ако почна да се въртя и те случайно попаднат там. В огън също не влизат, не се влияят много и от взривопакетите, а като съм наблизо, дори и зомбитата не винаги нещо може да ги отплесне. Аз отначало съм писал защо не я превъртях - просто ми писна да презареждам чекпойнта, докато разбера как да мина по едни греди. Лошо няма да си поиграя и да видя как се минава, само че докато стигна до гредите, минават 5 минути бой и бяг, а след това падам в пропастта. Така няколко пъти и им теглих една майна. Не можех да се върна дори в града, затова почнах играта наново. Всъщност я почвах няколко пъти, стигах до последен левел на способностите и ми ставаше безинтересно. Затова и преставах да играя още на 60-70%  от играта. Сега обаче като пуснаха тоя ъпдейт се оказа, че с 24 левел  на оръжията и 22-23  на останалите две, ми бе доста трудно срещу ордите от получовеците. На практика невъзможно, а и бях позагубил тренинг. Затова почнах отначало да видя, дали и в началото ще е така. Е, верно, поизхитрувах малко с едно DLC,  дето ти дава 4 чертежа и още в началото може да направиш оръжие  със сила 70-80, та е по-леснбо да се бият зомбитата и да се посъберат пари. Обаче и без тях има прекрасни начини за събиране на пари. То тая игра има толкова начини на игра, че макар да съм играл вече 300 часа, все още откривам нови и нови. Примерно свършат ти припасите, отиваш на електростанцията и почваш да се мотаеш насам-натам. Зомбитата почват да те гонят, попадат под напрежение и след 10 минутио не е останало ни едно. Ти само събираш парсата, а тя не е никак малко :P Или пък другия вариант за първоначален напредък. Намираш шалтер и стълб с ток, включваш го, гледаш да има много зомбита на около и стоиш от отсрешната страна или се качваш по стените. Те се шляят насам-натам и едно по едно тока им вижда сметката. После пак обираш парсата и изведнъж се оказваш с 5-6000 в джоба. Вече е лесно да почнеш играта дори и без DLC ;) Изобщо, чалъми много. Любимия ми обаче е да използвам усилвател на съпротивлението на тялото ти. Тогава при удар от зомби получаваш единица нараняване, а от по-големи изроди и повече. От куршуми също получаваш малко и си като скала. При старата версия на играта след малко ъпдейти тия способности траеха може би 2-3 минути, не съм засичал, но с новата свърват много бързо, дори и да ъпдейтнеш времето на действие. Затова трябва винаги да има запаси от тия щуротии, както и от ония за издръжливостта, та да се биеш без умора. Но това трае по-малко от минута и точно тук става интересното. Постоянно те атакуват орди, ти постоянно трябва да следиш кога изтича времето и трябва да решаваш какво да правиш, когато изтече - дали да бягаш и по пътя да си нагласиш това, което ще гълташ, дали да се качиш на високо и от там да се защитаваш, дали да не им приложиш някоя хватка от джудото или пък нещо друго. А, да, другата ми любима защита е да ги повалям и да им смазвам главите, както и на малко по-късен етап директно да им чупя ребра, вратове и тем подобни с "F". Изобщо, възможности много и забелязах, че по някое време почнах всичко да си правя все едно карам кола, демек без да се замислям.  Абе...наистина не съм играл по-заинтригуваща и интересна игра. Това всъщност е и най-играния от мен шутър в Steam, ако може да се нарече шутър. На второ място след рейсъра Race Room Racing Experience. Та за мен това са най-добрите игри, всичко останало което имам, е някакъв компромис. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

Любимия ми обаче е да използвам усилвател на съпротивлението на тялото ти.

Не използвам такива работи.   Бия и бягам. Сега съм закъсал в една пещера с онези, дето през нощта те  гонят. Имах 22 аптечки и ги свърших без да завърша задачата. Нямам вече бомби, стрели и оръжия. Всичко изразходих там а колко пъти ме утрепваха не знам. Сега ще трябва пак да събирам боеприпаси и се връщам при тях в пустата му пещера.  Края на старата игра! Не трябва да минаваш през гредите а се върви по края на външната колона и лесно се заобикалят колоните. Качваш се на покрива и убиваш лошия. Не си изпуснал кой знае какво до края на нивото. Виж за новата игра имаш избор и на мен ми е интересно, как се развива нивото ако откажа на чудовището да се съглася с него. Забравих да напиша, че моята игра не е купувана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, nikolela написа:

Не използвам такива работи.   Бия и бягам. Сега съм закъсал в една пещера с онези, дето през нощта те  гонят. Имах 22 аптечки и ги свърших без да завърша задачата. Нямам вече бомби, стрели и оръжия. Всичко изразходих там а колко пъти ме утрепваха не знам. Сега ще трябва пак да събирам боеприпаси и се връщам при тях в пустата му пещера.  Края на старата игра! Не трябва да минаваш през гредите а се върви по края на външната колона и лесно се заобикалят колоните. Качваш се на покрива и убиваш лошия. Не си изпуснал кой знае какво до края на нивото. Виж за новата игра имаш избор и на мен ми е интересно, как се развива нивото ако откажа на чудовището да се съглася с него. Забравих да напиша, че моята игра не е купувана.

Аз ти казах как да действаш. Остави аптечките. Намери способност да се сливаш със зомбитата, натискайки "V". Някъде към 13-14 ниво на оръжията мисля се появява, а може и по-рано. Намазваш се и караш между зомбитата. Има и способност да ги трепиш без да те забелязват. Иначе ако посегнеш и те разкриват. но пък може да минеш край тях без да ти направят нищо. Само ти трябва убито зомби, от което да се маскираш като него. Освен това ползвай способносттите които казах - за увеличаване на съпротивлението като те удрят и стрелят по теб, както и за издръжливостта, та да не ти свършва бързо въздуха като се биеш. Аз съм си настроил тия неща да ги сменям с два от бутоните на мишката и така ми е лесно. Без тях просто е трудно да играеш, а на по-висока трудност е невъзможно. Тия нощните задания по принцип ги пазя за по-късен етап, когато имам достатъчно добри оръжия, та да убия нощните зомбита. При старата игра ставаше, но при новата тия зомбита май са доста по-трудни за убиване и там ще трябва нещо такова:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кико написа:

Аз ти казах как да действаш.

Те твоите много кротки и бързо мрат. Моите са голяма напаст като ги раздразня не ми дават и да се намажа, а нощем задължително спя. :( Гледал ли си предаването минута е много? Виж в края на клипа- на времетраене 6.30 как се навежда. Такива гимнастики си ги правят редовно и си викат приятели.

https://www.youtube.com/watch?v=lKU_G3Wq7-Q

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ...моето е старата версия на играта, а оръжията ми са най-яките. Аз докато не направя мощно оръжие, нощем почти не излизам, освен да търся водорасли, че тогава е най-добре. Освен това тия нощни зомбита не те виждат, когато си във вода. Не знам как е при новата версия, но при старата беше така. Ако ти бе платена играта, можеше да се пробваме двамата в кооп :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ще ме накарате да я купя накрая:). Само не знам дали вече може да я регистрирам от Германия , че тея врътки с vpn не са ми по вкуса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Кико написа:

Ами ...моето е старата версия на играта, а оръжията ми са най-яките. Аз докато не направя мощно оръжие, нощем почти не излизам, освен да търся водорасли, че тогава е най-добре. Освен това тия нощни зомбита не те виждат, когато си във вода. Не знам как е при новата версия, но при старата беше така. Ако ти бе платена играта, можеше да се пробваме двамата в кооп :P 

На мен ми се струва, че новата е продължение на старата и с ъпдейт имаш достъп до всички подобрения. Нямаш ли такива опции в играта? Изчакай малко за клипа, защото в момента се обработва и ще е достъпен малко по късно. Трябва да мина обучението за зомби, че малко по различно се управлява от човека.

https://youtu.be/RTN-Sc1wgcA

Tommygun, играта определено си заслужава парите, а активацията си се активира на местно ниво, без значение в коя точка на планетата си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Германия играта е забранена за продажба. Магазините препоръчват да си я купиш от друга държава а в стийм даже я няма в списъка с игри. А за ключовете не се знае дали стийм ще позволи активация. Иначе по втория начин съм играл доста, сигурно след половината съм бил, но при чистата инсталация на Уиндоус 10 ми изчезна сейфа. Въпреки че ужким бях направил копие на всички видове папки в С. И просто не ми се почва пак отначало на пиратка, научих се да си ценя оригиналните игри. Още повече, че тази е от игрите които си заслужават парите. А аз така или иначе нямам кой знае колко време .Fallout я зарязах донякъде, wach dogs ми седи само започната а и имам още доста от Metal gear solid V. Кормилото събира пепел, трябва wow са се играе , диабло също и то не остава време. 

Че си имам и друг живот помежду другото.....

Но кооп на DL обещава да е интересно и определено ме блазни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

На мен ми се струва, че новата е продължение на старата и с ъпдейт имаш достъп до всички подобрения. Нямаш ли такива опции в играта? Изчакай малко за клипа, защото в момента се обработва и ще е достъпен малко по късно. Трябва да мина обучението за зомби, че малко по различно се управлява от човека.

https://youtu.be/RTN-Sc1wgcA

Tommygun, играта определено си заслужава парите, а активацията си се активира на местно ниво, без значение в коя точка на планетата си.

Да, ъпдейт има, но за достъп до всички DLC  ти трябва Season pass. Аз си мислех че съм с него, но се оказа че съм се заблудил. Иначе си накупувах почти всички DLC, не си купих само тия, които не ми допадат. Всъщност, то нито едно DLC  не ми допада и все се каня да ги махна и да играя играта без тях. Имам и DLC  да играя като зомби. Играх малко, но не ме кефи. 

преди 3 часа, Tommygun написа:

Ей ще ме накарате да я купя накрая:). Само не знам дали вече може да я регистрирам от Германия , че тея врътки с vpn не са ми по вкуса. 

Аз моята също я купих през VPN, само че руски. След 6 месеца играта вече се пускаше и без VPN. Имам 3 игри за VPN - Far Cry 4  и Ark:Survival, но и трите вече не ми искат VPN. Не знам как точно става номера, но май винаги става след някакви преинсталации, ъпдейти и втъртки с Windows и Steam. Ark:Survival  твърде бързо ме остави без VPN, но аз не съм я играл никога. Само си я купих, пуснах да видя как е графиката, видях какъв тормоз е и повече не съм я пускал през VPN. Преди 2 седмици някъде обаче гледам, играта не иска VPN,  та пак я пуснах. Хубавото на тая игра е, че доколкото разбирам, ще има и DX12 :P. Ей тогава да видим какво ще стане. Другата, която ми е интересна за DX12  е Survarium. Да им се неначудиш на руснаците. Аз споменах ли оня ден за това, че STALKER  бе една от първите, ако не и първата игра с DX11? Е, сега руснаците ( или украинци) са пак първи с DX12. После защо нямало руски преводи. Ами щото ги е страх от руснаците, затова. 

За коопа ще кажа, че играх няколко пъти. Просто случайни минаващи през играта ми или пък аз се намърдвам в някоя. Един път попаднах на един, той ме изхвърля. Пак влизам, пак ме изхвърля. Теглих му една майна и зарязах коопа. Егати типовете. Като не искат други да играят, да си я пуснат само за приятели. Аз моята си я пуснах за приятели, но нито един от приятелите ми не си е купил играта, което е странно. Аз си я купих веднага след като прочетох тая тема. Без да се замислям. Даже пиратка не съм играл. Ако бях разбрал по-рано за играта, щях да си я купя по-рано и да дам повече пари, но за късмет руснаците я продаваха за под 30 лева и то в деня на излизането.  През VPN  пускам играта и така цял ден без рестарт, че и VPN  има ограничение във времето за свързване. Ям, ходя до...и пак на компа, играта си навърта часове ;) Това е нещо като да се запише човек във фитнес залата, а не да тренира в къщи. В къщи винаги някой или нещо може да му отплесне вниманието и да го накара да заебе тренировката. В залата си дал пари, отишъл си и тренираш без много да му мислиш за никой и за нищо. Та и с тоя VPN  така. Ай съм го изключил, ай чак след 24 часа пак :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тази ще е първата май с DX12,която ще излезе. Почти е готова. Аз съм се заредил за бетата да чакам, но не ме канят още. Не че ми харесва геймплея ,но за теста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Tommygun написа:

Ей тази ще е първата май с DX12,която ще излезе. Почти е готова. Аз съм се заредил за бетата да чакам, но не ме канят още. Не че ми харесва геймплея ,но за теста.

Четох аз за някои имена, но ме грабна единствено Survarium  и Ark:Survival, само заради възможността да видя разликата. Виж, Survarium  и сега си върви отлично, та няма какво повече да очаквам, освен някой нов ефект. Но Ark:Survival  си е мъка за видеокартата. Тотално неоптимизирана игра с не толкова добра графика на Ultra,  а на high  графиакта направо си е отврат. Не знам кой може да измисли подобна простотия. Дано DX12  им помогне, ама малко ме съмнява. Ако наистина DX12  ше разтовари видеокартата, то има някаква надежда при тая липса на оптимизация. Но ако ползват DX 12  единствено да добавят някой нов ефект...какво да ти кажа - просто ще отбележа тоя факт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dying Light ще бъде поддържана най-малко до края на 2016 г.

Феновете на Dying Light имат повод да гледат на играта като на дългосрочна инвестиция, след като поляците от Techland обещаха, че ще поддържат екшън хоръра с ново съдържание поне до края на 2016 г.

Това заяви изпълнителният директор на студиото Павел Марчевка в отворено писмо до феновете, в което им благодари за подкрепата за Dying Light и експанжъна The Following и обещава продължителна поддръжка на играта.

"Винаги сме имали вяра в проекта, но виждайки високите оценки в медиите и ентусиазма на геймърите, сърцата ни се стоплят. За да сме сигурни, че всеки един играч, независимо дали е новак или ветеран, извлече максималното забавление, решихме да поддържаме Dying Light поне до края на годината", казва той.

"Вече работим по ново и необявено съдържание, затова очаквайте новини скоро", добавя Марчевка и окуражава феновете да споделят със студиото идеите си за това накъде може да тръгне поредицата оттук насетне.

Какво ще рече, дългосрочна инвестиция? До колкото разбирам продълженията се купуват отделно. Да бяха попълване с ъпдейт, бих приел да е като инвестиция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Dying Light ще бъде поддържана най-малко до края на 2016 г.

Феновете на Dying Light имат повод да гледат на играта като на дългосрочна инвестиция, след като поляците от Techland обещаха, че ще поддържат екшън хоръра с ново съдържание поне до края на 2016 г.

Това заяви изпълнителният директор на студиото Павел Марчевка в отворено писмо до феновете, в което им благодари за подкрепата за Dying Light и експанжъна The Following и обещава продължителна поддръжка на играта.

"Винаги сме имали вяра в проекта, но виждайки високите оценки в медиите и ентусиазма на геймърите, сърцата ни се стоплят. За да сме сигурни, че всеки един играч, независимо дали е новак или ветеран, извлече максималното забавление, решихме да поддържаме Dying Light поне до края на годината", казва той.

"Вече работим по ново и необявено съдържание, затова очаквайте новини скоро", добавя Марчевка и окуражава феновете да споделят със студиото идеите си за това накъде може да тръгне поредицата оттук насетне.

Какво ще рече, дългосрочна инвестиция? До колкото разбирам продълженията се купуват отделно. Да бяха попълване с ъпдейт, бих приел да е като инвестиция?

Season pass лапа всичко. Ти искаш да купиш орязана версия и да имаш ъпдейти. То при доста игри е така...ъпдейтите са безплатни за тия, които са налели повечко пари в началото или в последствие. Лично на мен обаче ентусизма ми свърва до усъвършенстването на геймплея, а не до новите DLC. DLC  признавам само при рейсърите. При шутърите ми се струва излишно и нерелано. При рейсъра може да пуснеш нови автомобили и писти, ама какво ново да пуснеш при шутър? Освен да ти улеснят малко "работата" или да ти предложат нещо отнесено, друго не могат да направят. По-скоро аз се ентусиазирам от игри, на които след време е подобрена графиката или оптимизирана работата. Например Shadowwarrior  отначало бе с DX9,  но след година или две пуснаха DX11  и това безплатно в Steam.  Ентусиазъм ще има и ако някоя игра се ъпдейтва до DX12  с нови ефекти или оптимизиран вървеж. DLC няма как да ме ентусиазира при шутър. Виж, от няколко месеца чакам Лада Веста  при race Room,  но така и не излиза. Всеки ден почти проверявам само за това. Ентусиазъм е да подобрят примерно сенките в някоя игра или пък да направят повечко светлинки по таблата на автомобилите или айде, поне да ги направят работещи. На Codemasters  не мога да отрека това, макар че там други неща са гадни. 

DL  сега ми се ъпдейтна с 1.5 GB  и не знам какво е. Чета какво включва ъпдейта, но нищо не разбирам. От това, което разбирам става ясно,. че само ми напълниха харда с още 1.5 GB  ненужна информация. 

ПП: Сега погледнах колко зомбита и тем подобни съм утрепал. Не знам малко ли са, много ли са, но ако това са по 2 клика  на мишката, тая мишка трябва да е доста издръжлива. 

2016-02-18_220534.jpg

А дали това е инвестиция или не...ако не бе тая игра, щях да си играя Dead Island Riptide, която преди време пак бе оглавила класацията ми по продължителна игра на шутър. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, това продължение много умно са го направили. Умреш веднъж и губиш всички точки от последното ниво, което си стигнал. След час игра и трупане на точки за достигане на пето ниво, накрая се самоубих и ми взе 33000 хиляди точки. Е така кога ще отворя всички до 25 ниво :P 

2016-02-19_175307.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от старата версия на играта, което на тоя етап не е толкова лесно за изпълнение поради по-краткото време на действие на "лекарствата":

Понякога тая игра я играя като тетриса, подреждайки елементите.  Това не е най-доброто ми изпълнение на упражнението "шамар зад врата, вратата е там", но пък сега триейки разни боклуци от PC-то си, попаднах на това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...