Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Impossiblecho_10

Препоръчан отговор

Здравейте колеги искам да ви попитам някой от вас играе ли играта за андроид наречена Clash of Clans ?И ако да търсите ли си клан в който да играете и той да е български?Ако незнаете в кой клан да влезете влезте в моя още е нов и ми трябват играчи всеки може да се включи независимо от броя на неговите купи ли неговия левел в играта приемам всеки.Сега правилата за повишаване на правата ви в клана са:

1.Без разрешение от лидер не се пуска клан битка,

2.Ако искате а сте co-leader трябва да го заслужите със ,поне 150 донейтвания (даване на войници при искане ) . 

3. Да не бъде кикван никой без лидера да е разбрал защо.

4.Във клан битката атакуването е задължително защото неможем да си позволим още загуби.

И това е разбрахте ме но искам и да потърся мой приятели в тази игра на които ще имам доверието да ги направя co-leader-и  затова ви моля който няма клан да дойде в моя казва се :                                                                   BG EMPIRE

Всичко е с главни букви .Сега как да разберете дали това е точно моя клан влизате в списъка с играчи на този клан и ако там има играч на име :,,Meti'' значи това е клана каня всички които

четат тази тема да дойдат в клана нека направим Българска Ипмерия на тази игра.

Съжалявам ако съм допуснал правописни грешки все пак сте ме разбрали.Пишете от долу дали ще се включите .Успех! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

елате в нашия клан  до 1 февруари и сте ко-лидери безплатно!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
  • 11 месеца по-късно...

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване