Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги искам да ви попитам някой от вас играе ли играта за андроид наречена Clash of Clans ?И ако да търсите ли си клан в който да играете и той да е български?Ако незнаете в кой клан да влезете влезте в моя още е нов и ми трябват играчи всеки може да се включи независимо от броя на неговите купи ли неговия левел в играта приемам всеки.Сега правилата за повишаване на правата ви в клана са:

1.Без разрешение от лидер не се пуска клан битка,

2.Ако искате а сте co-leader трябва да го заслужите със ,поне 150 донейтвания (даване на войници при искане ) . 

3. Да не бъде кикван никой без лидера да е разбрал защо.

4.Във клан битката атакуването е задължително защото неможем да си позволим още загуби.

И това е разбрахте ме но искам и да потърся мой приятели в тази игра на които ще имам доверието да ги направя co-leader-и  затова ви моля който няма клан да дойде в моя казва се :                                                                   BG EMPIRE

Всичко е с главни букви .Сега как да разберете дали това е точно моя клан влизате в списъка с играчи на този клан и ако там има играч на име :,,Meti'' значи това е клана каня всички които

четат тази тема да дойдат в клана нека направим Българска Ипмерия на тази игра.

Съжалявам ако съм допуснал правописни грешки все пак сте ме разбрали.Пишете от долу дали ще се включите .Успех! :)

Редактирано от Impossiblecho_10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

елате в нашия клан  до 1 февруари и сте ко-лидери безплатно!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр ако все още нямаш хора ела в моя клан ако се интересуваш кажи да ти кажа името но клана е нов и съм 69левел ако има нещо извинявам се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...