Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hondacivic

Таблет + камера за задно виждане?

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Ще ви помоля за помощ. Вдъхнових се за вграждане на таблет в колата, но ме интересува дали може да се сложи и камера за задно виждане към таблета. Самият таблет няма АВ входове и изходи но знам, че има камери с блутут или някакви безжични модули! Има ли някой, който да ги е пробвал и може ли да ми дадете линк към тези камери и малко пояснение как работят. Предварително ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Ще ви помоля за помощ. Вдъхнових се за вграждане на таблет в колата, но ме интересува дали може да се сложи и камера за задно виждане към таблета. Самият таблет няма АВ входове и изходи но знам, че има камери с блутут или някакви безжични модули! Има ли някой, който да ги е пробвал и може ли да ми дадете линк към тези камери и малко пояснение как работят. Предварително ви благодаря!

Във форума не се толерира публикуването на повече от една еднакви теми!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Slevin_Kelevra
      Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

• от ilper
      Може ли някой да предложи таблет с добра скорост от рутер. Един стар Самсунг таблет хваща 25 Мб, но е хубаво да е поне 40. Имам нет от Кулбокс, който го дават 1 Гб. Рутера е на 5 м и до таблета стигат мисля 50 Мб. Но казват че той имал ограничения и не можел да хване тази скорост, т.е. хваща половината. 
      Изобщо не съм наясно как се определя скоростта на комп. Имам един друг комп (5-7 г). който с кабел хваща 100 М от 1 Г!!! Такива му били параметрите!
      Таблета е най вече да се гледат филми и др. онлайн! Памет не ми трябва много (20 Г ще е ОК), но бързодействие да! Освен това не ми се дава повече от 300 лв.
    • от Nova_k
      Привет, искам да сменя батерията на китайски таблет 7". Старата е с три кабела червен, черен и бял - не съм сигурен за какво служи той.
      Въпроса ми е ще стане ли с батерия, която е с два кабела (имам такава от счупен таблет). 
    • от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички. Днес получих дългоочаквания ми iPhone X. Първите ми впечатления бяха уау, изглежда великолепно, обаче след като пробвах камерата, нещо не беше наред. Снимките стават ужасно размазани, цветове са.. безцветни, сякаш снимам с телефон от 2011.
      Тъй като не съм зле образован с новите смартфони, ми дойде на ума, че на задните камери им има нещо, за да снимат така...
      Обръщам аз телефона, и какво да видя. Множество МАЛКИ ПРАШИНКИ И ЧАСТИЧКИ зад самото стъкло на камерите (демек точно до сензорите)
      Телефона е втора ръка, поръчах го от olx.bg (досега всичко каквото съм си взимал е било качествено)... много е запазен, даже драскотини няма с изключение на най-важната функция - камерата..която просто е трагична
      Въпросът ми е КАКВО ДА ПРАВЯ?!
      Ся сигурно ще струва луди пари да се оправи каквото е там.. за оправяне. 
      Този прах как е попаднал там вътре..не ми го побира акъла.
      Много ще съм благодарен ако някой ми предложи вариант.. напрао ми иде да се разрева вече, пък съм на почти 30 

• Дарение

• Добави ново...