Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Турнир по CS:GO

Препоръчан отговор

Стана ми ясно, че тази тема ще е да си мерим пи*ките  :D

Аз за това спрях да пиша ,щото ми е много малък ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 135
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сам си отговори на въпроса дали има смисъл.

Ранковте в тая игра показват всичко друго но не и скил. Хиляди седят на силвър заради няколко причини: 1. В твоят тийм се падат двама руснаци ,и един украинец (рускоговорящите са 90% от играчите на V

Ранка няма абсолютно никакво значение.Може и скиллнат да е, да е вързан и т.н. Ако играчите имат тиймплей и скилс всичко става.Все пак в цс най-важна е координацията и общуването по между ви.Трябва си

Публикувани изображения

Някой наясно ли е с тези неща ?

cb57743fc09e.jpg

390b91caf11d.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предполагам е за наблюдаване на докладвани акаунти Сега съм отложил един доклад че не мога да преценя... Някъв предимно с Desert Eagle който с по един патрон ги сваля в 90% с headshot включително и през съндъци и бункери карта cache... И изглежда сякаш се движи по-бързо от нормалното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей роооокооооо що лъжеш? 11-4 на Нюк ги водим като ЦТ после като Т ни правят 15-15. Аз днес имам 2 победи, 2 загуби и 1 равен а до вечерта има още време.

Днес същата работа, че даже и 14:16 ни биха направо ми изкараха нервите през гъ*а :@ Тая тъпа карта е 100% CT! Те за т'ва я махнаха от активната група Гледайте - 

038f8eb072cbd482.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предполагам е за наблюдаване на докладвани акаунти Сега съм отложил един доклад че не мога да преценя... Някъв предимно с Desert Eagle който с по един патрон ги сваля в 90% с headshot включително и през съндъци и бункери карта cache... И изглежда сякаш се движи по-бързо от нормалното.

Тук има доста за разказване ,от което нокой във форума няма нужда. Трябва да се четат / гледат доста форуми / клипове ,за да ти стане янсно дали имаш причина а съмнение ,или не. При положение ,че нямам идея колко точно си на вътре в нещата нямам как в два реда ти напиша всичко ,на което  да обърнеш внимание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи никой не иска от тебе точно предположение за това кой какво използва, щом мислиш че е ВХ и АИМ тях отбелязваш.

Аз избирам само WH-AIM да си знаят ламерите. Също така много хубаво ми става като убия някой хакер с AWP през врата и започне да спами в чата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз избирам само WH-AIM да си знаят ламерите.

Искаш да кажеш ,че репортваш wall hack ,и aim hack  за всеки случай ? Ей така да си знаят ? Ако е така работата , по-добре никога не използвай системата.

Едно демо се тегли ,и гледа от много хора. Ако един прецени ,че персоната хаква ,а останалаите 10 кажат "не" , твоят глас е нищо. Или знаеш за какво става дума ,или по-добре не се занимавай. :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си гледам и преценявам. Забележа ли, че има нещо нередно отбелязвам ВХ и АИМ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво си се скрил тука ? :D И на мен ли се сърдиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой аз ли?

Кво си се скрил тука ? :D И на мен ли се сърдиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-en76u-WD7Lb-fehr3-fUpQw-XfP7B

От къде взимаш линка към демото ,така че да се отваря с играта ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде взимаш линка към демото ,така че да се отваря с играта ?

От склада.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От склада.

Току що дигнах MG2. Аз Иван и още 2-3 момчета (Вече не играя със Гичи, Боби, Фрости и оня ретард демимакс)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е така най-обичам да ги садвам, погледнете коментарите :D

18faeea4de50149d.jpg

e06f3ffb6ecf9707.jpg

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

1 седмица не съм включвал CS, спал съм само 4 часа и съм супер изморен. Затова съм на последно място :) Някои хора знаят защо не съм включвал CS 1 седмица.

5152aafb09d06dd6.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се мъча за Лем ама да видим , дропнах един път от ДМг до Мге и днес пак се качих.

post-321375-0-53515600-1439418631_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

kolyoM ако ви трябва стабилно AWP на MID. MGE

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kolyoM ако ви трябва стабилно AWP на MID. MGE

Скъса ги с тая реклама да знаеш  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъса ги с тая реклама да знаеш  :D

Роко и Даниел могат да потвърдят как и къде играя с AWP. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих желал да играя с вас ако имате места :D Главната ми роля попринцип е lurker ,но мога и да съм entry fragger ако се наложи.Позагубих малко форма тия дни ,защото бууствах един акаунт от силвър елит до голд 3 и се размекнах да играя срещу слаби играчи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих желал да играя с вас ако имате места :D Главната ми роля попринцип е lurker ,но мога и да съм entry fragger ако се наложи.Позагубих малко форма тия дни ,защото бууствах един акаунт от силвър елит до голд 3 и се размекнах да играя срещу слаби играчи.

Най-дългото оправдание писано някога тук !!!

>>> Silver II тук !! едно рапо плсссссс.с.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване