Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Турнир по CS:GO

Препоръчан отговор

Ъъъ.. Не виждам нищо странно в думите ми. Болка си е да се смърфи, защото е лесно, но като свикнеш на по-слабите играчи после трябва да си връщаш формата. В такава позиция съм вмомента. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 135
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сам си отговори на въпроса дали има смисъл.

Ранковте в тая игра показват всичко друго но не и скил. Хиляди седят на силвър заради няколко причини: 1. В твоят тийм се падат двама руснаци ,и един украинец (рускоговорящите са 90% от играчите на V

Ранка няма абсолютно никакво значение.Може и скиллнат да е, да е вързан и т.н. Ако играчите имат тиймплей и скилс всичко става.Все пак в цс най-важна е координацията и общуването по между ви.Трябва си

Публикувани изображения

Аз не бях цъкал CS:GO от 2 седмици - една игра на competative и силата ми се завърна  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,веднъж си дадох почивка от 1 седмица и още на първата игра след това се представих уникално и ранкъпнах :D

И аз съм варненец,поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,веднъж си дадох почивка от 1 седмица и още на първата игра след това се представих уникално и ранкъпнах :D

И аз съм варненец,поздрави.

Аз пък взех нова мишка ,и  свалих на mG1 от MGE ахаха.Няма свикване ...

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха  :D Аз цъкам с Logitech M90...Много съм доволен, макар че не е геймърска мишка, вече бачкам с нея от 2 години. Преди това отново бях с М90, но спря да и работи левият бутон и си купих отново м90, а когато си купих компа (далечната 2009) в комплекта беше с Logitech Logitech_S96_Optical_Wheel_Mouse_PS_2_-_не знам как и е модела...тя все още си бачка :D..за 6 години съ сменил 3 мишки Logitech от които всички бачкат (само една е без ляв бутон  :D ) а клавиатурата ми е Logitech Deluxe 250..Отново да кажа много съм доволен от Logitech..Ако ми стане нещо на мишката или на клавиатурата бих си взел Logitech!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз взех това http://www.roccat.org/ ,но не ми пасна за няколко дена игра ,и я върнах. Сега мъча да свикна на ново със старата. Ползвам Logitech G302 ,ама изгърмяха бутоните за 4-5 месеца ... Изчетох бая по темата ,и се оказва ,че слагат микрети ,които са направени в Китай ,вместо по яките направени в Япония. Във форумите на logitech мн оплаквания от бутоните на всички нови модели ... Скоро ще си поръчам яките микрети ,и ще си гисменя сам http://www.ebay.com/itm/4xPCS-OMRON-D2F-01F-Micro-Switch-Microswitch

Иначе това е новият таргет :)http://mionix.net/mice/castor/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech си имат гарантирано качество.

Вече не са това ,което бяха. Още имам един мишок  Logitech с топче ,който не е мръднал от 12-14 години ,а новите са мега калпави.Най-новата серия  G503 / G303 са "уж" подобрените G502/302 ,заради многобройните оплаквания от бързо развалящи се бутони. Производителите казват ,че са "оправили нещата"  ,но пак са сложили същите бутони :)  За 4 месеца левия бутон замина. Отварям мишока, и на бутоните пише 20 милиона кликания (същият модел ebay.com/itm/2PCS-D2FC-F-7N ,само че на моите пише [20М]). Дали за 4 месеца съм успял да направя толкова ,при положение ,че за ден правя около 4-6 хиляди ? - Никога :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Още играеш а. Аз скоро сигурно няма да съм там. Тук съм доволен от заплатата и стандарта на живот. Инак браво.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ето ,че най накрая ЛЕ.Доста трудно да направиш добра напоследък много деца много не добри отбори ужас.Не ми се мисли за ЛЕМ и т.н.

post-321375-0-11515200-1441564851_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се оплакваш с децата ? Ти като си имаш добър и стабилен отбор к'во ти пука срещу какви играеш ? Даже още по-добре, че играеш срещу деца, радвай се да не попадаш на смърфове и хакери.

Днес един много близък мой приятел стана Global Elite

Roko със сигурност се е сетил за кого говоря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е ,че играя сам тоест не с предварително подбран отбор та за това и все некви ми се падат.Ако се падне от другия отбор някой смърф  е..... си м.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се оплакваш с децата ? Ти като си имаш добър и стабилен отбор к'во ти пука срещу какви играеш ? Даже още по-добре, че играеш срещу деца, радвай се да не попадаш на смърфове и хакери.

Днес един много близък мой приятел стана Global Elite

Roko със сигурност се е сетил за кого говоря :)

Пиша ти 6 за тактичност. Не знам за кой говориш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша ти 6 за тактичност. Не знам за кой говориш.

Lashev и Maikelele 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля ако може

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=517076597

днес станах глобал, отне ми 8 поредни победи ( един тий 15:15 )  , в 6 от които бях топ фрагер, а в другите 2 на второ място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Момчета, и аз да ви се похваля-това беше първият турнир,в който участвахме с тийма-3-4 място като за първи път :D

Untitled.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.09.2015 at 22:25, MarineKing написа:

И аз да се похваля ако може

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=517076597

днес станах глобал, отне ми 8 поредни победи ( един тий 15:15 )  , в 6 от които бях топ фрагер, а в другите 2 на второ място.

Не знам как става тая работа... Аз бях с 40 победи от които към 18 поредни и нямаше ранк ъп. Една загуба и веднага смъкна. Аз и вече не играя много много то е невъзможно вече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто върнаха старата система от преди 3 години. Та тогава MG1-DMG бяха голяма работа, и сега е така.

на 25.08.2015 г. at 19:21, D71149 написа:

Новата ти мишка е брутална  :) Аз съм си доволен от 123082.jpg

Къв модел е тва ? Че и аз си търся нещо подобно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, VipKokata написа:

Просто върнаха старата система от преди 3 години. Та тогава MG1-DMG бяха голяма работа, и сега е така.

Къв модел е тва ? Че и аз си търся нещо подобно.

Logitech M90 Системата е много тъпа, аз съм с 4 победи и не дигам, просто си седа на MG1 и тва е пък бях DMG 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа като мен. И аз бях DMG но сега съм MG1... Вече нямам отбор а и 4 победи са нищо. Минимум 8 ти трябват за ранкъп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем то сме 2ма... Как да стане. А и често се натъкваме на нови смърф акаунти. Да не говорим когато има и Undetected хакове. DMG -> GN3 и няма мърдане. Дори като победител с 30 - 40 фрага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване