Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся някоя програма със която ще мога да режа части от музика които ми харесват и да ги съединявам към други части..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся някоя програма със която ще мога да режа части от музика които ми харесват и да ги съединявам към други части..

audacity

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да миксираш ? Ако да ,то това е : Traktor DJ

Ако искаш да изрязваш части от песни ,да мастерираш,и т.н.. ,моят тор 3:

Adobe Audition

Wavelab

Sundforge

За да разботиш с всяка една от тях ,ти трябват поне елементарни познания що е то ритъм ,силно-слабо време ,и т.н.. Иначе няма да сътвориш нищо което да си заслужата другите да чуят :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам опит що годе със правенето на видео клипове но с това не съм се занимавал до се но не би трябвало да е по - сложно..Благодаря за помоща и отделеното време..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам опит що годе със правенето на видео клипове но с това не съм се занимавал до се но не би трябвало да е по - сложно..Благодаря за помоща и отделеното време..

Не знам как си правил клипове без да си ползвал такъв софтуер. Ако върху някой клип плеснеш един трак от налото на клипа до край ... така може. Но ако искаш да акцентираш върху някои моменти от видеото с музика , е друго.

Разликата при музикалния  софтуер ,е че трябва да имаш усет за музиката. За да направиш нещата качествено трябва усет . А това или го имаш ,или го нямаш.

Ако можеше всеки просто да си намери програма ,и да си прави каквото поиска ,то щеше да има не един филм Аватар ,ами стотици. Или по-точно то ги има ,но всичко е мада факин булшит ,и един е качественият ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.