Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Нямам абсолютно никаква идея какво да му подаря за Св. Валентин, той е на 23 . Моля за сериозни предложения :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ти като нямаш, ние как да имаме представа, какво харесва,какво не харесва.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава му подари нещо за Трифон Зарезан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сребърна гривна или нещо за вратлето.Пак сребърно - верижка с плочка и първата му буква от името.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подари му SSD 100 процента ще му хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да му купиш CS:GO 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото вече в училище няма ръчен труд за тва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще го караме така насляпо с недостатъчна информация ето едно предложение от мен. И съответно страхотно изкарване на празника и на двамата влюбени. :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам абсолютно никаква идея какво да му подаря за Св. Валентин, той е на 23 . Моля за сериозни предложения :))

Щом е на 23, ето ти едно сериозно предложение. Отиваш купуваш един презерватив, след това му го даваш и му казваш, че може да го използва върху теб. А останалото е история :)

Редактирано от znaka45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бюджета ми е около 30 лева, иначе той вече има сребърна гривна и ланче, като цяло ми се върти изненада с шоколадови бонбони под формата на сърца във всеки един негов джоб ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бюджета ми е около 30 лева, иначе той вече има сребърна гривна и ланче, като цяло ми се върти изненада с шоколадови бонбони под формата на сърца във всеки един негов джоб ..

Виждаш ли като си наложи човек да помисли малко по даден проблем как лесно излиза решението. Между другото това не е лошо като изненада и подарък. Преди всичко обаче гледайте да си изкарате страхотно. Това, че се харесвате и имате чувства един към друг е най-големия подарък и за двама ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шоколад в джоба може да е много лоша идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бонбоните днес купих , опаковани са и така , ввъв всеки джоб по един , дано му хареса, пишете и вие какви изненади ще правите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...