Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Интересува ме дали някой е плащал за програмата за да говори фрии?

Обаче ме интересува как става плащането през банката защото майка ми неще да си даде картата направо да си платиме по нетаicon_confused.gif

Ще съм ви благодарен да ми обаясните как се плаща по банков път или там каквото е

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те си ти обясняват сами на сайта им че можеш да плащаш и от PayPal ->

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_...untries-outside

What kind of payment methods do you offer?^ top

You can buy credits with any Visa, Mastercard, Eurocard or Solo/Switch card. You can also opt for payment via PayPal.

Не съм плащал и нямам никакво намерение да плащам за нещо което си го намирам и безплатно. Но ти ако искаш може да си платиш 10 евро за 120 дена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

на мен ми изписва че лимитът ми за безплатни обаждания е изчерпан

мога ли да си увелича лимита без да плащам?

п.п.: малко се измества темата но неисках да правя още една тема за тази програма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... 10 евро за 120 дена...

И говориш без ограничения ??? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И говориш без ограничения ??? :rolleyes:

За 120 дни общо взето говориш колкото ти душа иска :wors: Аз не съм си водила сметка на изговорените минути, но говоря "на корем" със жични телефони в България и чужбина, а досега не ми е изписало че имам ограничения на обажданията.

Изключително съм доволна :clap: за 10 евро говориш с цял свят за 120 дни :P:blink:

Ако 300 мин на седмица са ви малко, здраве му кажи :beer:

Max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded, a minimal rate of 1ct/min will be charged.

Редактирано от Pandemonium (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ограничението е 300 минути на седмица.

абе мом4ета, къде го видяхте това за 300-те минути?

аз съм си платил 10.-евро за 120 дни и от два дена започна да ми таксува разговорите.......егати мошениците angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе мом4ета, къде го видяхте това за 300-те минути?

аз съм си платил 10.-евро за 120 дни и от два дена започна да ми таксува разговорите.......егати мошениците angry.gif

Това за 300-та минути (в рамките на последните 7 дена) го пише на самия сайт по-надолу с дребни букви.

Явно за два дена си навъртял повече от 300 мин. и затова ти отчита по 0.01 евро цент на разговор до фрее дестинациите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това за 300-та минути (в рамките на последните 7 дена) го пише на самия сайт по-надолу с дребни букви.

Явно за два дена си навъртял повече от 300 мин. и затова ти отчита по 0.01 евро цент на разговор до фрее дестинациите.

да, видях го, ама късно........мерси some_spirit

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта също така разбрах че купуването на кредити може да стане и чрез т.нар. Voip Resellers. За БГ това е юзъра "uhkacatop" от Варна.

Още:

Message from the reseller:

Za da zaredite accauna si e neobhodimo da wnesete lewowata rawnostoinost na sumata koqto iskate +10% po smetka:

1076964199 BGN v BULBANK. v osnowanie za plashtane, pishete nickname - a si ot VOIPBUSTER

Please contact this reseller by adding this contact to your voipclient: uhkacatop (Not Available)

Снощи чатих с него и ми каза да изчакам няколко дни с плащането поради смяната на номерата на банковите сметки в цяла БГ с т.нар. IBANs.

Според мен този начин не е за пренебрегване. Все пак не всеки от нас има кредитна карта, а и да има не всеки би я използвал за плащане по И-НЕТ от съображения за сигурност. При този начин на плащане можем да имаме притеснения само относно коректността на т.нар. Voip Reseller. Той обаче има репутацията на "Silver reseller" (пак от сайта на VoipDiscount). Вярно, цената се оскъпява с 10% (1 евро) комисионна за реселъра.

PS: За да стигнете до горната информация за риселъра се логнето с user name и pass

на http://www.voipdiscount.com/en/buycredits.html и в отворилия се прозорец изберете "Buy Credit" - "Voip Resellers".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
вече нее безплатно с бг е 0,06 без ДДСто,не се лъжете :down:

Пропуснали сте да прочетете ,че Оператора си запазва правото да променя тарифите!!!

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
вече нее безплатно с бг е 0,06 без ДДСто,не се лъжете :)

E да, обаче все още може да платите в някоя от клонингите на тази програма - VoipCheap е все още без заплащане за българия, а методите на плащане и сичко е като на DISCOUNT. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване