Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на велосипед

Kolo98

Препоръчан отговор

Въпрос на вкус си е.. Между другото днес ходих да си вземам каска от Декатлон и си харесах една. Четвъртък ще ходя до Велозона и там да видя.. Дайте своите предложения нещо за XC cycling до 50-55лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 136
  • Създадено
  • Последен отговор

И голфа, и голфа, не забравяй голфа...

Айде стига с тоя крос, щото и отключен да го оставиш пак няма да го взема.

това беше добро :D  , но не така грубо де , все пак са деца на 14 - 15 !!!!!

а за драг климбАр какво ще кажете ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Няма значение каква марка ти е велосипеда.То е като с компютрите:много зависи от самия човек как го поддържа.В една тема по надолу питах за двукоронни вилки(понеже не разбирам,то лапето се занимава с това),но както и да е.Аз за каране карам много.По някой път ми се събират по 100 км на ден,друг път 2 или 3, според зависи.Велосипедът ми е някаква зглобка която моя синковец направи,но с ежедневна поддръжка не ми е дал дефект вече колко години.Но вложеното в него като пари е доста,може и това да влияе но мисля че зависи от самият човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам велосипед Крос. Не бих направил грешката да купя втори път нещо подобно.. На 3-ти ден му се счупи командата на задният дерайльор. След това се разбиха лагерите и чашките на кормилото за отрицателно време, след това замина и командата на предният дерайльор. Командите бяха такива, че направо си наранява ръцете - не бяха удобни за превключване, изискваше се сила, направо се впиваха. След това ми се счупи и задното движение, трябваше да го сменям с друго. Разбиха се и лагерите на средното движение. Сменях 2 чифта педали. От страната на единият курбел направо ми се изяде оста, където се държи гайката, дето ги затяга.

Общо сменени - много лагери, 2 чифта команди, задно движение, 2 чифта педали и т.н

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал само положителни неща за Кросовете пък и съм доволен от моя.. Драговете също са хубави, но ми казаха, че ZX3 TE била с много тънка рамка и за това ме отказаха от нея (смисъл не била толкова здрава)

Сега има адско намаление на Cross http://www.mtb-bg.com/index.php/other/commercial/3333-commercial-2015-cross-20yearsнападайте особенно втория  ;)

http://koleloto.bg/product/1121/cross-26-s-cape-24-speed-model-2015-yubileen-model.htmlЦена-качество по-добра оферта от тази няма да знаете  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не сравнявайте днешните кросове, с тези отпреди 4-5 години, които се продаваха в Метро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не сравнявайте днешните кросове, с тези отпреди 4-5 години, които се продаваха в Метро.

Не съм го купувал от Метро, а от магазин за велосипеди в Бургас. Изглеждаше стабилно на пръв поглед. Не беше.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нека да ви са похваля, макар че е Off Topic тъй,тъй ще се записвам на XC състезание на Велофест Устрем 2015 след две-три седмици си купих каска и велокомпютър за общо 35-40лв  :D  Сега ще си кажете те за 40лв колко здрави ще са и кви гадни ще са.. кви,кви за тези пари са супер да ви кажа.. Особенно велокомпютъра кърти за 10лв.. всичко от до има, важното е че ще ми вършат работа и двете  ;)  утре ще дам снимки да скивате да ко иде реч  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване