Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Marko4123

Торент тракер. Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте. Направих си торент тракер с програмите appserv и appserv-AddOns-Torrent-Tracker и стана но не на пълно. Проблема е че ката се регистрира нов потребител нали знаете че пише че ще му изпратиат линк на пощата да си активира акаунта , а при мен също го пише това ,но не изпраща писмо. Имате ли представа защо така става? Ако ми кажете ще съм ви много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не изпраща майл.При един авер така не изпращаше майл,а на право може да се влиза в акаунта!Само искам да те попитам с кой тракер работиш?Коя версия по точно.

Мерси Предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто не изпраща майл.При един авер така не изпращаше майл,а на право може да се влиза в акаунта!Само искам да те попитам с кой тракер работиш?Коя версия по точно.

Мерси Предварително

Ами пич не мога да ти кажа коя версия е тракера защото незнам :hush: А без да изпращам майл не може потребителя да влезне тва е тъпото на тоя тракер който използвам. Ако можеш да намериш информация по проблема ще съм много благодарен :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета проблема ви е че нямате SMTP server на локалната машина. Хоста на локалната машина трябва да има мейл сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Момчета проблема ви е че нямате SMTP server на локалната машина. Хоста на локалната машина трябва да има мейл сървър.

Благодарен съм ти за информацията network, но можеш ли да ми кажеш кака да си направя тоя мейл сървър ,защото съм нов в това и си нямам и най-малка представа как става :yanim:

Редактирано от Marko4123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...