Премини към съдържанието
Stainar

Проблем с играта Hellgate: London

Препоръчан отговор

Пиша тука че останах без никакви нерви и дано се намери някой да помогне..Проблема ми е следния изтеглих си играта пачната до 1.2 (мисля че по висок патч няма няма и да има) инсталирах я всичко премина гладко докато не дойде ред да я пусна и да играя(поне така се надявах)...Та пуснах играта и ми излезе грешка че ми иска d3dx9_34.dll изтеглих го и вече със усмивка на лице пуснах да я играя докато не ми искаше още един файл xinput1_3.dll и този фай изтеглих и вече с мисълта че няма какво повече да ми иска се втурнах да я играя след като за по сигурно я приенсталирах едно 3-4 пъти и пак добавих файловете ми излязоха две чудесии ето снимките: 
http://prikachi.com/images.php?images/616/7924616P.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/617/7924617v.jpg

До колкото разбрах от написаното ми иска DirectX инсталирах последната версия и другата програмка но уви късметът не е на моя страна..Ако може някой да помогне ще е добре ако не здраве да е ще намерим друга подобна игра.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това което виждам играта има проблем с DirectX явно нещо ти се е сбъгавясал, защо не изтеглиш друга версия и не пробваш с него? Аз я имам играта и съм я инсталирал без проблем, явно при тебе нещо се е бъгнало. Иначе не е лоша играта, но просто я зарязаха и да ти кажа доста е еднообразна и след време омръзва, има няколко сървъра в нета, но няма много хора из тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.