Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cleane

Проблем с CRT телевизор-екранът се сви до тънка ярка бяла черта по средата

Препоръчан отговор

Преди месец телевизора ми откачи. Екрана се сви по хоризонтала до тънка ярка бяла черта по средата на екрана. Чат пат като го пусна работи нормално за известно време и пак се свива. Нещо повече -  преди 2 дена същия сценарий се разигра и с другия ми телевизор (и той е CRT). Там екрана също е свит, но не до такава степен. Мислих си кондензатори работи, но не съм  наясно с техниката. След като стана и тва с другия ми телевизор съм тотател мат. Помагайте.

Да добавя само,че наскоро си пуснах интернет, тогава сложих и втория телевизор. Идеята ми е дали не става някакъво претоварване или нещо от сорта, или тоя от нета да е направил нещо. Голяма мистерия, ще бъда благодарен за помощ:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има (сериозен) проблем с ТХО - както са писали преди мен - в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...