Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро се натъкнах на един Youtube-ър, който смята, че конфигурация за 650 долара ( 1000 лева ) може да подкарва игри като CoD: Advanced Warfare, Battlefield 4, Minecraft с шейдъри на Ultra Settings със 60 фрейма на секунда. Дори Far Cry 4 с 50-60 фрейма. Искам да чуя вашите мнения по този въпрос, тъй като повечето от вас изглежда са знаещи. Конфигурацията: http://pcpartpicker.com/user/RandomPartPicker/saved/pxqWGX        Видеото: https://www.youtube.com/watch?v=oMaPu1-9txA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С други думи не е балансирана... Видеото е мощно, процесора е слабичък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. За 1000 лева няма как да се играят тези игри с тези настройки, че пък и 60 кадъра да вади. Относно тази конкретна конфигурация, хората си го казаха вече, не е балансирана и няма да работи както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите! Искам да попитам според вас струва ли си да си взема Alienware лаптоп втора ръка. Ще се ползва за гейминг. Ако не, тогава има ли начин да ми намерите лаптоп,който отговаря на бюджет от около 1000 лева, който да поркарва леки игри като майнкрафт а и да може да се едитват видеота?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре подбрана конфигурация, но мисля че е редно да задам 1-2 въпроса относно FX сериите, i3-ките и картите над 270X:

1. Нали 6300 е доста по-слаб от i3 какъв е смисъла да вземе по-слабо видео и по-слаб процесор за същите пари?

2. Казвате, че i3 ще спъва 280X, а по-слабия 6300 няма ли да спъва по-слабата 280?

3. Ще се надявам да ми отговорите коректно без заяждане това са просто въпроси, които аз не разбирам и затова се допитвам до вас. Толкова време спор за тези FX-та, 760K/860K и сега какво...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук нещата са на кантар, ако оптимизират игрите няма да има спъвки. Иначе много ботълнек няма да има, сложи i5 и същата карта и разликата ще е 5 процента..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I5-4460 + R9 285 за $618 http://pcpartpicker.com/parts/partlist/ и с 280Х за $674 - http://pcpartpicker.com/parts/partlist/

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук нещата са на кантар, ако оптимизират игрите няма да има спъвки. Иначе много ботълнек няма да има, сложи i5 и същата карта и разликата ще е 5 процента..

Друго говореше предишните 2-3 месеца и за това ми стана интересно :)

Но съм съгласен, че с малко клок на проца (до 4,5 гига) с това охлаждане ще има приръст в игрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• от strelecaaa
      Привет и честита 2019 година !
      Реших да си закупя видеокарта втора употреба, на изгодна цена, но поводи за притеснения - много.
      Прочетох няколко теми, но не намерих това което търсех, а именно отговори на въпросите:
      1.Има ли някакви начини (признаци) да се провери дадена видеокарта ползвана ли е за копаене и  прекалено ли е амортизирана ?
      2.Как мога да разбера с оригинален BIOS ли е, или е модифициран ?
      3.Тъй като продавачът твърди, че остава една година от гаранцията на видеокартата, но не и пази кутията, тази гаранция ще бъде ли призната ?

Благодаря :) !
    • от loranst looa
      Здравейте, Честита Коледа на всички . Искам да отправя запитване този модел видео карта за лаптоп  Intel HD Graphics 4000 достатъчно мощна ли е , за де се играят актуални игри на нея на прилична резолюция  и също така можели ли да поддържа тежки програми  ?  Благодаря 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване