Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  от  скоро ми  излезе  този  не приятен проблем  в  скайп: Skupe  Не в състояние  да се свърже  опитах  с  доста  версии, но  си  стои  все  така не  знам какво  да  го  правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. С коя версия си опитал. Старите версии вече не работят, тъй като скайп беше закупен от MicroSoft. Работят версии от 6.18.0... нагоре. В момента работя със скайп портабъл 6.18.0.106, но като гледам и тя започва да прави проблеми.

2. Сигурен ли си, че имаш интернет свързаност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах  с  версиите  от  4 до най-новата  и  да имам  интернет, но  от  скоро ми  излиза  това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах  с  версиите  от  4 до най-новата  и  да имам  интернет, но  от  скоро ми  излиза  това

Операционна система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш скайп от компютъра. Може да използва Total Uninstal като програма, за да си сигурен, че си махнал и почистил всичко. След това рестартираш компютъра и сваляш най-новата версия на скайп. Не може да не тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш скайп от компютъра. Може да използва Total Uninstal като програма, за да си сигурен, че си махнал и почистил всичко. След това рестартираш компютъра и сваляш най-новата версия на скайп. Не може да не тръгне.

По-безопасно е да използва Geak Uninstaller

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди месец някъде една позната ми каза, че не може да се впише в скайп, смятала, че бил откраднат, че някой и е сменил паролата. Опитах да вляза от моя компютър и успях. След това и смених паролата и пратих новата, с която успя да влезе с последна версия скайп за онзи момент. Не знам дали проблемът е същия, но нищо не пречи да опитате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрий скайп от защитната стена и после отново при опит за вписване позволи достъпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. С коя версия си опитал. Старите версии вече не работят, тъй като скайп беше закупен от MicroSoft. Работят версии от 6.18.0... нагоре. В момента работя със скайп портабъл 6.18.0.106, но като гледам и тя започва да прави проблеми.

2. Сигурен ли си, че имаш интернет свързаност?

1. Това не е вярно.

2. Щом пише в сайта, явно е свързан.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Това не е вярно.

2. Щом пише в сайта, явно е свързан.

1. Това е вярно. Опитай да използваш по-стари версий и сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи и с какъв windows e.Преди време на 1 момиче компа и беше със XP service pack 2 и си беше свалила по-нова версия но не работеше,свалих и по-стара и проработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът на темата вече е написал,че е пробвал и с други,по-стари версии.Остава да се търси причината другаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско  момче  оправи  ми  се  проблемчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.