Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Росен Р. Александров

Lumia 630 проблем след проблем на чисто нов телефон.

Препоръчан отговор

Не обичам да питам по форуми заради определени хора. Но и заради тях самите пиша тази тема които казват че Windows Phone е супер и безпроблемен..

Кажете защо при налична интернет връзка е невъзможна работата в мрежа с телефона?

90d602cbf3740d36c451bdc0c36b4ac7.png

db4964a67130ebc3fafe5a5e8ce8b941.png

9ee90cefe08e8a77abe0eba03472cea7.png

Чакам идеи и без тролстване от някои хора моля. Те си знаят кои са.

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свери си часа и датата на телефона например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с часа и датата ми дойде на ум... И се оправи но защо толкова некадърно е направен, при всеки рестарт или смяна на сим се връща сам на 22.05.2014та година.... И не се оправя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех един такъв с идеята да го дам на майка ми ползвах го 3-4 дена тестово и го засилих обратно, добре че, сайта се оказа коректен и си спази обещанието за 14 дневна замяна без въпроси.

Досега все андроид телефони съм имал и реших че е време за разнообразие но изобщо не ми допадна ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами този е на брат ми аз моята лумиа отдавна я изхвърлих на боклука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да вземам решения вместо него. Инак отдавна да е отскочила от земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да вземам решения вместо него. Инак отдавна да е отскочила от земята.

Напиши му .batch, да се синхронизира правилно. Явно някой кодер на M$  си е оставил краката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не може да се реши проблема с часа темата е за затваряне..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не може да се реши проблема с часа темата е за затваряне..

Отиваш в настройки> дата+час и изключваш опцията за автоматична настройка на часовата зона, както и на дата и час.

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в настройки> дата+час и изключваш опцията за автоматична настройка на часовата зона, както и на дата и час.

Четеш ли изобщо? След всеки рестарт се връща на автомат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ми той сам ще го вземе, това решение. Две години и аз бях с 900 и нервите ми се изчерпаха. Никога не разбирах, че някой ми е писал на Viber и редица други приложения не вършат тази работа за която са създадени. Всички които ползват Windows Phone ги е срам да си признаят, че са се минали. Аз също бях от тези хора, на скоро и един приятел го смени и призна същото.

Редактирано от Никола Петров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леко че сега заблудените фанатици ще дойдат да ни обиждат и ще ни разпънат на кръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четеш ли изобщо? След всеки рестарт се връща на автомат

Връща се понеже махаш батерията, не мисля, че това е проблем на ОС. и на Apple като махнеш батерията се връща в далечната 1970г ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самсунг като я махна не се връща. На AllView не се връща на LG не се връща на Cubot не се връща. Дори и на старата ми лумиа не се връщаше. И както казах това се случва и след рестарт без вадене на батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За желаещите да си хвърлят Лумиите - приемам ги всички с удоволствие и даже ще ви купя по бира за отплата. Лумия 630 е с прекрасен хардуер, за съжаление поосран от софтуера на микромеките. И по темата - все отнякъде горката лумия трябва да може да си свери времето ако батерията и не държи и го е забравила - ако сим картата е стара и не поддържа синхронизация през клетката, няма достъп до мобилни данни и няма ВиФи достъп да попита по ННТП, горката лумия няма какво да направи. Твърди се, че в ДЕНИМ автоматичната синхронизация била "оправена" каквото и да значи това. При мен всичко си работи и след рестарт нямам проблеми (Лумиа 630, един сим, деним).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как взе Деним за нея като още не е излязъл? Сигурно Preview for Developsrs

И защо търсим от 9 кладенеца вода на крива ракета космоса и виновен.

Днес я носих в сервиз само като споменах какво и е и човека вика махай я не си заслужава ремонта. Но не е моя и не аз решавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лумиа 630 е чудесен телефон. Ама всеки с вкусовете си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От четири години съм с Windows Phone и не ме е срам да си го призная.

Всеки да си ползва, каквото си иска.

Аз не плюя по Android, ако вие го правите си е за ваша сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ?! Темата е отдавна приключена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От четири години съм с Windows Phone и не ме е срам да си го призная.

Всеки да си ползва, каквото си иска.

Аз не плюя по Android, ако вие го правите си е за ваша сметка.

Едно от негативните мнения е мое, затова ще коментирам поста ти.

Първият ми смартфон беше нокия със симбиан, нормален телефон нищо лошо не мога да кажа за него, но и нищо хубаво. имаше фенерче )

Преместих се в нов град, друга държава и ми се наложи да ползвам офлайн навигация оказа се че нокията е много ама много остаряла и не става.

Колегата имаше андройд телефон с IGO разгледах го и ми хареса.

Влязох в един два магазина набелязах си няколко апарата, дето са ми по джоба записах моделите и като се прибрах седнах да чета и да се образовам. Единия модел отпадна защото беше за местния пазар и нямаше Български в другите нещо друго не ми харесваше накрая си избрах Самсунг галакси мини първия модел. Купих го, прибрах се и му инсталирах всичко което ми беше необходимо основно навигация и онлайн радио. Доста години карах с него после смених още няколко андройд телефона свикнах на андройда и дребните номера и недостатъци.

Преди 4-5 месеца реших да подаря на майка ми нов телефон разгледах оферти в нета и реших че ще е нокия 635 Windows Phone, поразпитах търговеца в онлайн чата и поръчах.

Около седмица телефона беше в мен за да мога да го разуча и после да обясня на майка ми кое как и от къде, явно обаче аз съм тъп и невъзприемчив щото хич не можах да свикна с менюто.

За мой късмет сайта излезе коректен и си го взе обратно без въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от хулене, всеки да си ползва това, което иска. 2 години ползвам HTC с Windows и нямам никакви грижи. Беше с 8, ъпдейтна се без проблем до 8.1, всичко му е наред. Имаме общо 3 такива телефона в семейството и всички са ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз казах от как изхвърлих всички уиндоус телефони всичко е наред и всички са доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...