Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! искам да попитам колко пари мога да взема от тази конфигурация и да си взема нова по-възможност ... ето я и нея: Дънна платка: ASRock ALiveNF7G-HDready Процесор: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+ Рам:DIMM1: A-Data DQVE1B16 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM Видеокарта: NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB) Дисково устройство: Hitachi HDP725050GLA360 ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II) Оптично устройство: LGLQLY 9I3GLABC1 SCSI CdRom Device Захранване: Delux 400W

Редактирано от djooini (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! искам да попитам колко пари мога да взема от тази конфигурация и да си взема нова по-възможност ... ето я и нея:

Дънна платка: ASRock ALiveNF7G-HDready

Процесор: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+

Рам:DIMM1: A-Data DQVE1B16 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

Видеокарта: NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB)

Дисково устройство: Hitachi HDP725050GLA360 ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Оптично устройство: LGLQLY 9I3GLABC1 SCSI CdRom Device

Захранване: Delux 400W

В диапазона 150-200лв може да и търсиш.Има ли някой компонент в гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В диапазона 150-200лв може да и търсиш.Има ли някой компонент в гаранция?

Да. То почти сичко е в гаранция ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви парички мойе да му зема кат е употребяван 1 седмица но няма гаранциа ? Hitachi 1TB 16MB 7200rpm SATA2 HDT721010SLA360

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: AMD Sempron 2400+ 1,67 Ghz + охлаждане Дъно: Gigabyte GA-7VT880 (-L) Памет: 512 MB DDR Твърд диск: Maxtor 114 GB Видеокарта: nVidia GeForce FX5200 CD-RW и DVD-RW работещи устройства и двете LG FDD Качествена алуминиева кутия Захранване 400 W Монитор: Samsung SyncMaster 793DF Буфер + 2 колонки Luxeon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: AMD Sempron 2400+ 1,67 Ghz + охлаждане

Дъно: Gigabyte GA-7VT880 (-L)

Памет: 512 MB DDR

Твърд диск: Maxtor 114 GB

Видеокарта: nVidia GeForce FX5200

CD-RW и DVD-RW работещи устройства и двете LG

FDD

Качествена алуминиева кутия

Захранване 400 W

Монитор: Samsung SyncMaster 793DF

Буфер + 2 колонки Luxeon

170лв. и то само заради това, че казваш че е в качествена алуминиева кутия. Макар че, за такава конфигурация, която е била бюджетен, най-много в долната част на средния клас, още на времето си, ми е странно, кой би я сложил в някоя качествена и скъпа кутия?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте съвет колко да диря на следната конфигурация+монитор: MB-Gigabyte P35C DS3R-дъното поддържа ddr3 CPU-core2duo E6750 2,66Ghz-отлична хладна бройка ходи до 3,4гхц без бутане на волтажите ,до 3,9гхц е пробван стабилен Ram-2x1GB Super-T CL4 ddr2 800mhz-стабилно се клоква до 1100 VGA-Palit HD 4850 512MB Rev2 с охладител ARCTIC Cooler Accelero S1 Rev.2 HDD-500gb Seagate Dvd-rw-LG hn22 TV tuner PSU-Chieftec GPS 500A 500w-отлично захранване монитор-Samsung SyncMaster 920N LCD На тази конфигурация мисля че поне 550-600лв. би било нормално да и искам,вие как мислите?

Редактирано от hellraider13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте съвет колко да диря на следната конфигурация+монитор:

MB-Gigabyte P35C DS3R-дъното поддържа ddr3

CPU-core2duo E6750 2,66Ghz-отлична хладна бройка ходи до 3,4гхц без бутане на волтажите ,до 3,9гхц е пробван стабилен

Ram-2x1GB Super-T CL4 ddr2 800mhz-stabilno se klokva do 1100

VGA-Palit HD 4850 512MB Rev2 с охладител ARCTIC Cooler Accelero S1 Rev.2

HDD-500gb Seagate

Dvd-rw-LG hn22 mislq

TV tuner

PSU-Chieftec GPS 500A 500w-отлично захранване

монитор-Samsung SyncMaster 920N LCD

На тази конфигурация мисля че поне 550-600лв. би било нормално да и искам,вие как мислите?

Че мислите това е сигурно, а колко правилно мислите колегите ще отсъдят. Моля, редактирайте си поста така, че освен марките и моделите на компонентите, да няма други думи написани с шльокавица(латиница)!

П.П. Благодаря! Да можете да й искате тази сума.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за това: Процесор: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200+ 2.21Ghz Дъно:Asrock ALiveNF6P-VSTA Памет: 2GB DDR 2 Твърд диск: Seagete 150GB Видеокарта: nVidia GeForce 9800GT 512MB DVD-RW LG Захранване 400 W Tv tuner-Asus My cinema P7131

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за това:

Процесор: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200+ 2.21Ghz

Дъно:Asrock ALiveNF6P-VSTA

Памет: 2GB DDR 2

Твърд диск: Seagete 150GB 20тина лева

Видеокарта: nVidia GeForce 9800GT 512MB 70-80лв според охлаждането

DVD-RW LG 10-15 лв макс

Захранване 400 W ако е марково 30-40лв, ако е китайка 10-15 от някой заблуден

за другите компоненти да кажат колегите

Tv tuner-Asus My cinema P7131

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за това:

Процесор: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200+ 2.21Ghz

Дъно:Asrock ALiveNF6P-VSTA

Памет: 2GB DDR 2

Твърд диск: Seagete 150GB

Видеокарта: nVidia GeForce 9800GT 512MB

DVD-RW LG

Захранване 400 W

Tv tuner-Asus My cinema P7131

50-60 лв. видеокартата и по 20-25 лева средно, за всеки от другите компоненти. Това с евентуалната кутия прави до към 250лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с sliderum, но това е цена да търсиш човек да ти го купи, който има нужда, ако го откараш в сервиз, дивидита не взимат никъде, за захранването ако не е марково между 10-15лв и харда трябва да е в добро състояние за да вземеш за него 25-30лв, така че може и да паднеш под тези 250лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с sliderum, но това е цена да търсиш човек да ти го купи, който има нужда, ако го откараш в сервиз, дивидита не взимат никъде, за захранването ако не е марково между 10-15лв и харда трябва да е в добро състояние за да вземеш за него 25-30лв, така че може и да паднеш под тези 250лв.

По изкупна разценка в сервизите, общата цена е около половината от написаната от мен сума...

....За да могат после, вече "обновената" конфигурация, да й търсят въпросната сума или малко отгоре, заради няколкото месеца гаранция и едно към около 40% чиста печалба.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,забравих да добавя от значение ли е че видео картата има оставаща гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,забравих да добавя от значение ли е че видео картата има оставаща гаранция?

Да, аз именно затова давам вариация до 60лв. Нови(неизползувани, с пълна гаранция) карти от модела се продават на всякакви цени от до, но има масово предлагане или поне оферти за около 100лв. сметнато в българска валута, разбира се има много качествени модели на най-известните марки в асемблирането на видеокарти, чиято цена надхвърля неколкократно тази стойност, но едва ли Вашата карта е висок клас модел на BFG... Впрочем някои от офертите не са с актуални цени а са с такива от времето когато 9800ГТ беше нова и една от лидерстващите карти в своя ценови сегмент. Просто и там като на всякъде има търгаши разчитащи на златни заблудени рибки, да се хванат на високата цена че картата е върха на сладоледа(което от доста време не е така) и да я платят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да му взема?

Дънна платка(купена преди 10 месеца,в гаранция 3 години): Gigabyte GA-G41M-ES2R

Процесор: Intel Celeron D 356,3333 MHz

VGA: Intel G41 Express Chipset (512 MB)

RAM:1 GB DDR2

ROM:160 GB

DVD: Philips DVD1660P1

PSU: Linkworld LPE2(400w,8 cm,24 pin)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко г.д. мога да взема на това пц? - http://imageshack.us/f/705/qwekz.jpg/

До100лв максимум с монитора във фирма занимаваща се с препродаване на втора ръка техника но максималната сума при перфектно състояние на всеки компонент и добре почистен външно и вътрешно компютър. Иначе от човек може да искате до около 150лв за всичко, дори малко повече ако случите на златна рибка - някой който си няма идея как вървят цените и го шашнете с добре измита и излъскана щайга...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера малко разчиствах и намерих тези неща....

http://prikachi.com/...46/3904546c.jpg

http://prikachi.com/...50/3904550a.jpg

http://prikachi.com/...52/3904552m.jpg

Всички крачета и на двата процесора са здрави :whist:

Редактирано от zander75 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пари едва ли ще вземеш, но може да ги подариш на някой ентусиаст, има доста такива ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да му взема?

TOSHIBA Satellite A200-1K8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко мога да взема за ASUS P5K s775 IP35 FSB 1333 DDR2 1066 2xPCI-E 8ch GL 1394 intel core 2 duo E 4500 2,2GHz /800MHz/65nm/2MB/LGA 775 BOX 2x DDR2 1GB PS2-6400/800MHz A-data

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам едно видео, което се чудя дали да го продам, но не знам и колко мога да му взема. сега ще ви дам информация и евентуално ако някой има идея да сподели:

sapphire ati radeon hd 3870 (512mb, ddr4, 256bit)

Това е overclock-арския вариан на серията.

Никога не е overclock-вана

Турбинен вентилатор

Отлично състояние

http://www.google.bg/imgres?q=3870&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1016&bih=953&tbm=isch&tbnid=Y_BhrS0B5ZXLyM:&imgrefurl=http://www.reghardware.com/2007/11/28/review_amd_radeon_hd_3870/&docid=PZeFy9cedqsY6M&imgurl=http://regmedia.co.uk/2007/11/27/amd_3870_4.jpg&w=450&h=336&ei=rkOZToa2D8-OswbRpOXRCQ&zoom=1&iact=rc&dur=261&sig=116912542126800755315&page=1&tbnh=148&tbnw=198&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=90&ty=46

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за: MB: GB EP45-DS4 HDD:750GB seagate sata2 CPU:Intel E8400 3Ghz + xigmatek hdt-s963 Ram:2gb corsair dominator 1066mhz PSU:Fortron blue storm 2 500w VGA: radeon hd4850 512mb dvd:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4120B

Редактирано от drundrun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се ако мястото на темата не е тук.

Искам да попитам за колко пари мислите ще ще е добре да продам тази конфигурация която вкл. Компютър, монитор, Субуфер с колони 5.1 Ето какво представлява конфигурацията:

В момента имам представа само за процесора и видеокартата но всички друго си е окей и работи процесора е intel celeron 3.06Ghz RAM 1GB Nvidia gforce 7300 256mb мисля че дънната платка трябва да е Glan - 945 pl

Ето как изглеждат монитора и субуфера Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това е за колко мислите ,че ще мога да го продам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DuniTo
      Значи да не бавя, мислех да си закупя нова конфигурация избрах си частите и всичко, но на следващия ден цените на процесорите се качиха (следователно този който си избрах се качи с 300 лева) иии се чудя дали ще спаднат цените. Ако не спаднат дали да се насоча към AMD. Ако някой знае какво се случва в intel, ако може да ми каже, защото е мноо tapo. 
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Пламен Р
      Искам да си клокна паметта , но незнам как в момента ми е 1200mhz искам да е 2400mhz -16 gb ram ми е в момента някой да ми помогне!!!
      Дъното ми е добро някво от 200 лева и подържа точно до 2400mhz
    • от Vanyo99
      Здравейте! Спрял съм се на тези двата : https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_7-acer_aspire_7_NXGP9EX022 , https://www.ioncomputers.bg/product/16129/geymarski-laptop-acer-aspire-7-nx-gp9ex-016.html .Разликата е около 100тина лева с промо кодовете и според мен си заслужава за 100 лв от i5 7300hq на i7 7700hq  + 120 gb ssd. Проблема e , че по-евтиният разполага с 2х4 плочки гб рам , докато по-скъпият е зает само 1ния слот и предлага възможност на ъпгрейд в бъдеще. Гледах клипчета в тубата, сравнявайки dual channel срещу single channel. E, разликата беше доста огромна в представянето (говоря за фпса в игрите). Забравих да кажа , че ще го използвам за работа на visual studio и игрички(fortnite , pung , csgo , lol, gta v). И питането ми е: кое ще е по-добрият вариант да избера от двата във всички варианти. Бих дал 100 кинта отгоре са i7 цата (бюджета тук не е проблем за тези двата , защото се не говори за голяма разлика), но проблема е single channela. Не ми е приоритет ъпгрейдването в бъдеще , взимайки под внимание разликата в пърформънса( ако евенуално взема този с i7 цата няма да слагам допълнителлно рам в близката 1-2 години). И още нещо: ако някой има информация за температурите на лаптопите , как се представят, загряват ли много , имат ли throling на gpu - то или пък на cpu - то. Ще ви бъда благодарен, ако споделите. Също не изключвам други варианти за лаптоп , но като вземем тази цена - acer - а е най-бюджетното решение , докато при asus и другите марки за същите пари ще намеря i5 или i7 , но с 1050 , няма да е 1050 ti. Ако имате предложения  - давайте ! С радост ще ги погледна.
      П.С.: Мога да намеря по-скъпия лаптоп в ardes, тъй като в йон е изчерпан. Това не е проблем
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.