Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Само видеото и рама са 250.

:P

А нали се сещаш, че 9600ГТ и 2ГБ РАМ ( ДДР2 ) са стрували 250лв. някога, а сега за тези пари може да се вземе нещо по-добро. Не случайно компютърните части ( поне голяма част от тях ) се обезценяват не с години, а с минути/секунди. Днес вземеш нещо, утре вече не е актуално.

ПП. Съжалявам за офф топика. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за дъно: Biostar GF-7025-M2 AM2,Socket 1 Рам: 3GB DDR2-400 SDRAM и процесор AMD ATHLON X2 5000+

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за дъно: Biostar GF-7025-M2 AM2,Socket 1 Рам: 3GB DDR2-400 SDRAM и процесор AMD ATHLON X2 5000+

Цяла конфигурация ли е или на части?

процесора - 40

дъното и то е около 40

двете плочки рам с малко повечко късмет 40 лева

Значи към 120 лева можеш да вземеш /с късмет/. Ако е цяла конфигурация с кутия, захранване, хард и евентуално оптично устройство й пиши 250 лева. Ако не се навие някой почваш да смъкваш.

Поздрави!

Редактирано от silicon valley (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...DDR2-400...

От къде го изкопа това? Дори и не съм го виждал даже. Сигурен ли си, че е точно това? Редактирано от badsector (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:blink:

Как ги слагате тия цени ми е много интересно :baby: Някой да продава Core i7 за 300 лв или GeForce GTX 480 за 200лв. На машини с 2-3 ядрени процесори,400 ГБ хард и 2 ГБ памет и видео от 9600 ГТ давате по 300лв.Само видеото и рама са 250. Едва ли на подобна машина ще има приложение или игра която да сече. На машината от подписа играя всяка игра на 1600x1200 на макс детайли без проблем и до сега не е имало нещо което да не тръгне или насича.

Мога да ти изброя поне 5 игри, който няма да ги подкараш на макс на тази резолюция, но няма значение. Онзи ден в магазин за втора употреба продаваха 9800гт за 70 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти изброя поне 5 игри, който няма да ги подкараш на макс на тази резолюция, но няма значение. Онзи ден в магазин за втора употреба продаваха 9800гт за 70 лева

Обърни внимание с коя операционна система съм :rolleyes: Едва ли ще ми сече игра на нея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цената на каквото и да е втора употреба, ако ще да е на 4 месеца е половината от цената на ново към настоящия момент... ако е толкова старо че го няма по магазините цената пада още повече... така че някои неща не си струва да се продават... така че колкото и да е яко 9800гт не си стува да се продава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни внимание с коя операционна система съм :cool: Едва ли ще ми сече игра на нея :)

Я пусни един шот на Crysis WH под DX10 на 1600х1200 на Enthusiast с един фрапс да показва фреймовете.

A,ма то май не става човек като обърне внимание на операционната ти система.....

Стига с тея "Всичко на макс" реплики!И специално при хардуера си важи с пълна сила определението "морално остарял".През няколко месеца излизат нови неща които на цената на даден компонент са 2-3 че и повече пъти по бързи и колкото и пари да са дадени за един компонент той вече не струва дори и половината...Това е като да си купиш стара кола,когато за същите пари получаваш нов самолет и обяснява отчасти доста ниските цени които се дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

човека е искал да каже: всички игри, които се пишат за тая о.с. a то такива няма - за линукс има доста повече в сравнение с os-x... a а игрите които са писани за os-x са на opengl, който е в пъти по лек от калпавия direct3d

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

the professor игри има за Мак и то не малко.Има и доста кракнати версии на игри пригодени за OS X съвсем друга тема е ,че аз спрях да играя игри преди 5-6 години.Който иска да не дава излишни пари за видео на всеки 6 месеца си копува конзола за игри и си играе без да се притеснява от лаг,крашове и тем подобни неща. Слага си я на големия телевизор и се кефи.Хубава конзола +телевизор са на цената на 1 топ видео карта която след 6 месеца ще е морално остаряла.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр-те колко... Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+ Asus A8N-E 1Гб рам кингстон 400мхз Asus EN6600GT PCI Express 1.0 x16 @ x16 128мб 128бит GDDR3 30 хард 300W delux dvd+r кутия delux Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта nvidia ge force 8500 gt за колко може да се продаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU - C2DUO E5200 2.5 G 800 2M BOX HDD - WD 250GBSATA || CAVIAR LUE 16MB MB - INTEL ASUS P5QL PRO P43 LGA775 RAM ADATA 4GB DDR2 800 DVD-RW ASUS DRW - 20 BIST BLACK SATA POWER FORTRON SAGA 450 W VIDEO RADEON HD 4850 512M GDDR3 Компа е на 18 месеца , картата и процесора не са клоквани.Закупен е от Юмена гр.Варна. В гаранция.Всичките му лепенки за гаранцията по кутията си стоят.На 6 месеца съм го давал да го почистват от прах.Има също и един допълнителен вентилатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU - C2DUO E5200 2.5 G 800 2M BOX

HDD - WD 250GBSATA || CAVIAR LUE 16MB

MB - INTEL ASUS P5QL PRO P43 LGA775

RAM ADATA 4GB DDR2 800

DVD-RW ASUS DRW - 20 BIST BLACK SATA

POWER FORTRON SAGA 450 W

VIDEO RADEON HD 4850 512M GDDR3

Компа е на 18 месеца , картата и процесора не са клоквани.Закупен е от Юмена гр.Варна.

В гаранция.Всичките му лепенки за гаранцията по кутията си стоят.На 6 месеца съм го давал да го почистват от прах.Има също и един допълнителен вентилатор.

930 Лева нова.

Втора ръка: 400 :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Създадена е специална тема за това !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

930 Лева нова. Втора ръка: 400 :down: Мале в тая тема слагате цените едно към то кесим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A някой може ли да обади колко мога да взема на памет A-Data G-series 1600mhz DDR3 CL9 4gb (2x2) Dual-Channel? Чисто нова,неотварян пакет(запечатан с топъл печат) и гаранция до 30.04.2012г?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A някой може ли да обади колко мога да взема на памет A-Data G-series 1600mhz DDR3 CL9 4gb (2x2) Dual-Channel? Чисто нова,неотварян пакет(запечатан с топъл печат) и гаранция до 30.04.2012г?

Пишеш 150 лева и след време сваляш. Ако никои не се навие - сваляш. Според мен има голям шанс да й вземеш над 120 лева. :laughing5:

Защо ги продаваш?

Редактирано от silicon valley (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E как бе,защо толкова малко? Този памет струва 240 лева нова...На всичкото отгоре е чистак нова,не е слагана на компютър даже.Продавам,защото си имам друга.Надавях се поне на 170 да клъвна от нея...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш 150 лева и след време сваляш. Ако никои не се навие - сваляш. Според мен има голям шанс да й вземеш над 120 лева. :laughing5:

Защо ги продаваш?

Може да са му я подарили. Или да я е купил от e-bay, amazon, etc.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е малко трудно да съм си я купил от интернет чужди шопове,като има гаранция до 2012г. :laughing5: Преди време ползвах такъв модул,но нещо правеше проблеми на компютъра,пратих я за гаранционно обслужване и не дочаках да ми я върнат,а си взех нова.Таман преди 2 дена ми се обадиха и ми я дадоха чисто нова (от мост са я заменили).

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е "Колко мога да взема за", но се налага да задам моя въпрос така "Мога ли да взема нещо за": LG E700B 17" CPU: Celeron 2.4 GHz RAM: 512 MB DDR2 VGA: ASUS A9550 GE 128 MB Общо взето цялата стара кошница. Дъното не помня какво точно беше - някво старо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е "Колко мога да взема за", но се налага да задам моя въпрос така "Мога ли да взема нещо за":

LG E700B 17"

CPU: Celeron 2.4 GHz

RAM: 512 MB DDR2

VGA: ASUS A9550 GE 128 MB

Общо взето цялата стара кошница. Дъното не помня какво точно беше - някво старо.

до 100 лв. сигурно, нагоре зависи от клиента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до 100 лв. сигурно, нагоре зависи от клиента.

Клиентът е магазина, от където ще купувам компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DuniTo
      Значи да не бавя, мислех да си закупя нова конфигурация избрах си частите и всичко, но на следващия ден цените на процесорите се качиха (следователно този който си избрах се качи с 300 лева) иии се чудя дали ще спаднат цените. Ако не спаднат дали да се насоча към AMD. Ако някой знае какво се случва в intel, ако може да ми каже, защото е мноо tapo. 
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Пламен Р
      Искам да си клокна паметта , но незнам как в момента ми е 1200mhz искам да е 2400mhz -16 gb ram ми е в момента някой да ми помогне!!!
      Дъното ми е добро някво от 200 лева и подържа точно до 2400mhz
    • от Vanyo99
      Здравейте! Спрял съм се на тези двата : https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_7-acer_aspire_7_NXGP9EX022 , https://www.ioncomputers.bg/product/16129/geymarski-laptop-acer-aspire-7-nx-gp9ex-016.html .Разликата е около 100тина лева с промо кодовете и според мен си заслужава за 100 лв от i5 7300hq на i7 7700hq  + 120 gb ssd. Проблема e , че по-евтиният разполага с 2х4 плочки гб рам , докато по-скъпият е зает само 1ния слот и предлага възможност на ъпгрейд в бъдеще. Гледах клипчета в тубата, сравнявайки dual channel срещу single channel. E, разликата беше доста огромна в представянето (говоря за фпса в игрите). Забравих да кажа , че ще го използвам за работа на visual studio и игрички(fortnite , pung , csgo , lol, gta v). И питането ми е: кое ще е по-добрият вариант да избера от двата във всички варианти. Бих дал 100 кинта отгоре са i7 цата (бюджета тук не е проблем за тези двата , защото се не говори за голяма разлика), но проблема е single channela. Не ми е приоритет ъпгрейдването в бъдеще , взимайки под внимание разликата в пърформънса( ако евенуално взема този с i7 цата няма да слагам допълнителлно рам в близката 1-2 години). И още нещо: ако някой има информация за температурите на лаптопите , как се представят, загряват ли много , имат ли throling на gpu - то или пък на cpu - то. Ще ви бъда благодарен, ако споделите. Също не изключвам други варианти за лаптоп , но като вземем тази цена - acer - а е най-бюджетното решение , докато при asus и другите марки за същите пари ще намеря i5 или i7 , но с 1050 , няма да е 1050 ti. Ако имате предложения  - давайте ! С радост ще ги погледна.
      П.С.: Мога да намеря по-скъпия лаптоп в ardes, тъй като в йон е изчерпан. Това не е проблем
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.