Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Няма к'фо да ми се намеква.Това ми е 7-8 година рабора с тази машина.Просто наще ще взимат комп,но той ще е общ , а този ще си е лично мой. За това искам да го подобра максимално :P.

Не ми се търсят всичките ти постове.

Я вземи си направи една тема, кажи колко пари си готов да вложиш в машинката и сподели марка,модел и точни характеристика на частите с които разполагаш в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов ATHLON64 4800+ X2/AM2 с 24 месеца гаранция е 70лв, за твоя процесор ако има остатъчна гаранция около 35лв. Ако няма оставаща гаранция има голям риск за купувача и цената отива още надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се търсят всичките ти постове.

Я вземи си направи една тема, кажи колко пари си готов да вложиш в машинката и сподели марка,модел и точни характеристика на частите с които разполагаш в момента.

В "машинката"? Няма да си купувам нов комп , просто ми трябва ново дъно със същите изисквания като моето,но по-мощно! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма к'фо да ми се намеква.Това ми е 7-8 година рабора с тази машина.Просто наще ще взимат комп,но той ще е общ , а този ще си е лично мой. За това искам да го подобра максимално :P.

Ама ти не схващаш. Е сега наля пари за нов хард диск. Не знам какъв си взел, но 500 GB вървят 70 лв. Дал си 178 лв за видео (както си писал по-горе...) и може и да греша, но имам някакъв спомен за предишен проблем май със захранването? Но със сиг имаше още някакъв проблем и ако е захранване и то 50-тина лв трябва да си дал и до тука: 300 лв по тази сметка. Сега ще дадеш още минимум 50 лв за дъно и процесор и става 350... За 400 лв се взима нов компютър. Колкото и ида искаш да запазиш тоя комптър е финансово неизгодно и е страшно набутване. Сам виждаш. За неща СПРЯНИ ОТ ПРОИЗВОДСТВО ще наливаш пари... Е много е умно! Нз кой ви учи на смятане и какво разбирате от икономика, ама аз знам, че когато нещо почне да ми бърка в джоба е време да го оставям...

И за бога с 2 думи: Не си заслужава, дори да ти беше единствен компютър, камо ли като ще има друг. Въобще не си заслужава да се дават пари каквито и ще да са обстоятелствата и няма по-мощно дъно. Мощността не идва от дъно! Много са ти объркани понятитята дори и щом колко хора вече ти го казаха, не искаш да се вслушаш, еми твой си е проблема. Аз спирам да давам съвети!

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "машинката"? Няма да си купувам нов комп , просто ми трябва ново дъно със същите изисквания като моето,но по-мощно! :P

"Мощно" дъно - ох! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Мощно" дъно - ох! :P

Тва е най-якото изказване!

Имаше една приказка: Дай ми 5 лв да ги запаля в тъмното, че да си намеря 5-те стотинки дето изгубих. Щом му се дават пари на вятъра- жив и здрав да е.

Предлагаме ти за СЪЩИТЕ пари да вземеш нещо 2-3 пъти по-добро. Ама ти продължаваш да наливаш пари в нещо без перспектива и без смисъл!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти не схващаш. Е сега наля пари за нов хард диск. Не знам какъв си взел, но 500 GB вървят 70 лв. Дал си 178 лв за видео (както си писал по-горе...) и може и да греша, но имам някакъв спомен за предишен проблем май със захранването? Но със сиг имаше още някакъв проблем и ако е захранване и то 50-тина лв трябва да си дал и до тука: 300 лв по тази сметка. Сега ще дадеш още минимум 50 лв за дъно и процесор и става 350... За 400 лв се взима нов компютър. Колкото и ида искаш да запазиш тоя комптър е финансово неизгодно и е страшно набутване. Сам виждаш. За неща СПРЯНИ ОТ ПРОИЗВОДСТВО ще наливаш пари... Е много е умно! Нз кой ви учи на смятане и какво разбирате от икономика, ама аз знам, че когато нещо почне да ми бърка в джоба е време да го оставям...

И за бога с 2 думи: Не си заслужава, дори да ти беше единствен компютър, камо ли като ще има друг. Въобще не си заслужава да се дават пари каквито и ще да са обстоятелствата и няма по-мощно дъно. Мощността не идва от дъно! Много са ти объркани понятитята дори и щом колко хора вече ти го казаха, не искаш да се вслушаш, еми твой си е проблема. Аз спирам да давам съвети!

Е извинявай,ама със хард диск 9.5 GB и RAM 512 не се живее.Поне не и в днешно време!

П.С:Хард още не съм купил,но скоро ще го направя

Редактирано от Svetoslav Neichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това говорим. Парите, които ще вложиш като цяло са колкото една нова конфигурация. Може да ти е със сантиментална стойност компютъра, но не си заслужава, защото за същите пари ще вземеш нещо по-добро! Не знам как да ти го кажа с 2 думи. Имам същият компютър, на същото време. Пазя го тука, защото не искам да се разделям с него, но ако му се прецака дъно, РАМ или процесор няма да му взема нови! И в предните теми ти се каза, че не си заслужава. И тук ти се казва. Това са пари на вятъра. За едни и същи пари, кое предпочиташ- нов, бърз компютър или стар, бавен. Защото горе ти направих сметката че до тука са 350 лв. А за 400 взимаш нов, като минимум за най-новите технологии. Да ти го оцветя ли, че да го видиш... И з анапред като излезне от строя следващото, пак пари ще се наливат за поправката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледам че търсиш и процесор.

На твоите части при голям късмет около 30лв може да им вземеш

Съвременно ново дъно с 24м. гаранция нисък клас с вградена видео карта съответната рам 1 или 2 gb DDR3 и дву ядрен процесор ще ти излезе около 150лв.

Ако пък решиш да пазариш втора ръка с около 100лв + наличните части може да събереш поне 3-4 пъти по бърза машинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледам че търсиш и процесор.

На твоите части при голям късмет около 30лв може да им вземеш

Съвременно ново дъно с 24м. гаранция нисък клас с вградена видео карта съответната рам 1 или 2 gb DDR3 и дву ядрен процесор ще ти излезе около 150лв.

Ако пък решиш да пазариш втора ръка с около 100лв + наличните части може да събереш поне 3-4 пъти по бърза машинка.

You are F'kin right,guys.Верно повече даже щях да ги набутам в тоя комп....за 150 лева това ми се струва добра сделка.Значи направо пускам обяви по форумите,че си продавам видеото,дъното,процесора и рамта.

П.С:Колко мога да им взема?

Видео Карта:AH465/DI/1GD2/A

Дъно:Kobian KVT 600 x-l v1.1

Процесор:AMD sempron 2500+ 1.75 MhZ

Рам:DDR 400 mhz 512 mB

П.С2:Видеото съм го взел за 178 , но определено вече не е в гаранция!

П.С3:Имам и старо захранване 300W Без затварящя кутия :lol6: Продавам го и него ;).

П.С4:Btw,сетих се че имам за продаване 1 записвачка на IDE и едно CD/DVD четящо устройство пак на IDE.Работят,наскоро ги тествах и са супер :)

Редактирано от Svetoslav Neichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За толкова стари компоненти цената е 10-тина лева на работещ компонент. Справка тук, както и следващите 3-4 мнения. Радвам се, че възприе какво се опитвахме да ти кажем. А само за справка, да видиш, че не говоря празни приказки, за 400 лв може да се вземе такова нещо. Успех с продажбата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За толкова стари компоненти цената е 10-тина лева на работещ компонент. Справка тук, както и следващите 3-4 мнения. Радвам се, че възприе какво се опитвахме да ти кажем. А само за справка, да видиш, че не говоря празни приказки, за 400 лв може да се вземе такова нещо. Успех с продажбата!

Да добавя само, че след няма и двайсетина дни Интелските процесори от бюджетният, средният и вероятно дори високият клас ще поевтинеят прилично, както и че ще са налични някои нови процесори от настоящите серии, работещи на по-висока честота, което отчасти ще е причина да намалеят цените на по-нискостоящите модели. Другата причина, ще е разбира се АМД "Замбези"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, забравих това да го кажа. И го чакам, че да видя дали да не си направя една офис конфигурациика да си имам на вилата. То тази за 400-те лева от там тръгна като идея, ама на последък я разнасям вече в няколко теми :) @Svetoslav Neichev: както каза sliderum следващите седмици цените ще падат, ако можеш да изчакаш- направи го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,прегледах пост-овете...10 лева на работещ компонент...ще си помисля,но със едно нещо няма да се разделя със 10 лева-видео картата.Не знам дали си я прегледал (по-горе съм й дал модел) Но все пак характеристиките можете да ги видите тук : http://www.asus.com/Graphics_Cards/AGP_A_series/AH4650DI1GD2/#specifications

Да, забравих това да го кажа. И го чакам, че да видя дали да не си направя една офис конфигурациика да си имам на вилата. То тази за 400-те лева от там тръгна като идея, ама на последък я разнасям вече в няколко теми :)

@Svetoslav Neichev: както каза sliderum следващите седмици цените ще падат, ако можеш да изчакаш- направи го.

До следващите седмици едва ли ще имам парите за процесора.Така или иначе нямам друг избор , освен да чакам.Сега тепърва ще пускам обяви за нещата,които продавам. Знаеш ли къде е най-доброто място да го направя? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400W power supp GA-945GZM-S2 MB Exelstor 80Gb -HDD 512Mb DDR2 -RAM +Case 17" Asus monitor Keyboard + mice на това да му искам 400лв ?

Редактирано от Велин Петров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,прегледах пост-овете...10 лева на работещ компонент...ще си помисля,но със едно нещо няма да се разделя със 10 лева-видео картата.Не знам дали си я прегледал (по-горе съм й дал модел) Но все пак характеристиките можете да ги видите тук : http://www.asus.com/...#specifications

Колегата имаше предвид другите части, просто е забравил да уточни. Всъщност за оперативната памет и 10лв. са много! Видеокартата може да шитнеш за около 40лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата имаше предвид другите части, просто е забравил да уточни. Всъщност за оперативната памет и 10лв. са много! Видеокартата може да шитнеш за около 40лв.

Sorry?!40 лева за видеото ми се струва интернет измама,сериозно.Ще напиша в някой форум цена по договаряне и който даде най-голяма цена при него отива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400W power supp

GA-945GZM-S2 MB

Exelstor 80Gb -HDD

512Mb DDR2 -RAM

+Case

17" Asus monitor

Keyboard + mice

на това да му искам 400лв ?

Никакъв шанс. Няколко поста по назад точно има чисто нова конфигурация, цяла с 4 GB RAM, 500 GB HDD и тн за бюджет 420 лв...

HDD-то на IDE или на SATA е? Ако е IDE 5 до 10-тина лв, Ако е SATA с малок повечко може да мине. Ама не много.

Захранването китайско или някое качествено е? Тука може цената да варира от 10 лв до 40 лв според модела...

Такава памет като нова е 30 лв. Значи около 10-15 лв на старо можеш да я пробуташ.

Дъното към 30-тина лв мисля ще може да замине.

п.с. Ако някой от колегите не е съгласен да казва, нямам много опит в ценообразуването!

забравих монитора: 17 инча CRT или? Ако е CRT- 40 лв. Мишка и клавиатура според зависи, но около 15 лв за двете.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400W power supp

GA-945GZM-S2 MB

Exelstor 80Gb -HDD

512Mb DDR2 -RAM

+Case

17" Asus monitor

Keyboard + mice

на това да му искам 400лв ?

Никой не може да Ви ограничи в това колко да искате :)

П.П. Какъв е процесора? Нещо някакво оптично устройство, дискретно видео? Иначе ето компютър, който е вероятно два пъти по-добър и на повече от два пъти по-ниска цена, при това след като е прекупен и му е сложен някакъв процент печалба за търговеца, че и шест месеца гаранция дават хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sorry?!40 лева за видеото ми се струва интернет измама,сериозно.Ще напиша в някой форум цена по договаряне и който даде най-голяма цена при него отива.

Ти си се измамил още като си купил тая карта за толкова пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си се измамил още като си купил тая карта за толкова пари.

Ти не видя ли изискванията по-горе??? Видео картата е купена преди 1-2 год.МАКС.Другите бяха някакви по 512 MB,а цената им беше 120.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RadeonSAPPHIRE 5850 1GB референтна, с ARCTIC Cooler Accelero S1 Rev.2, с 2 120-ки Arctic. Гаранцията изтича февруари, но поради сменения охлдаител отпада. Колко пари горе долу мислите че струва?

Редактирано от o153 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RadeonSAPPHIRE 5850 1GB референтна, с ARCTIC Cooler Accelero S1 Rev.2, с 2 120-ки Arctic. Гаранцията изтича февруари, но поради сменения охлдаител отпада.

Колко пари горе долу мислите че струва?

Като се има в предвид, че малко по-добрата 6870 е 316 лв. нова с пълна гаранция, то цена от 200 - максимум 220лв. за твоята ми се струва изгодна. Това разбира се е цена при условие, че картата е в перфектно състояние и може да се тества. Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

compaq ipaq H3800

Колко мога да взема за тая антика :* която не се използва от години .

Държа да подчертая че е с Испанско меню .

http://dox.bg/files/dw?a=8d08b5a962

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване