Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тука има някакво недоразумение в програмата , монитора ми е Самсунг 22' но е нов на 3 месеца и няма да го продавам. Благодаря :)

Редактирано от reamal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

Днешния компютърен пазар е много сложен и ако търсиш относително бързи пари, то трябва да си съгласен да свалиш цените на 50%. Иначе чакаш и след време пак стигаш до същата цена. Казвам ти го от личен

По десетина лева на компонент.   И да ти кажа последно като проверявах сайта е Български и в него се пише на Български от къде на къде ще ни учиш на английски правопис?

Публикувани изображения

Здравейте, интересува ме колко мога да взема за следните компоненти: Mainboard: Gigabyte P43-ES3G CPU: Intel Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz RAM: 2x2GB DDR2 Kingston 800mhz Video: GF9800GT Записвачка: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме колко мога да взема за следните компоненти:

Mainboard: Gigabyte P43-ES3G

CPU: Intel Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz

RAM: 2x2GB DDR2 Kingston 800mhz

Video: GF9800GT

Записвачка: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50

320-350лв. максимум според мен.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Колко ще мога да взема за този монитор LINK 21" Philips 200VW 1680/1050 ?

Имам 100лв, ще продам старото ми пц за около 100лв и монитора като ми кажете към колко е мисля да си взема това на много по-ниска цена ЛИНКСтрува ли си ?

ЕДИТ: Редактирах линка, защото този от техно*аркет не беше както трябва.

Редактирано от Company Of Heroes (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме колко мога да взема за следните компоненти:

Mainboard: Gigabyte P43-ES3G

CPU: Intel Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz

RAM: 2x2GB DDR2 Kingston 800mhz

Video: GF9800GT

Записвачка: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50

310 на части и не повече от 270 цял

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Колко ще мога да взема за този монитор LINK 21" Philips 200VW 1680/1050 ?

Имам 100лв, ще продам старото ми пц за около 100лв и монитора като ми кажете към колко е мисля да си взема това на много по-ниска цена ЛИНКСтрува ли си ?

На мониторчето около 120лв може да се търсят, в зависимост от състоянието разбира се, а ако има и гаранция и малко повече.Ако говориш за онзи стар компютър с двуядреното АМД може и повече от 100лв да се вземат!Ако целта на покупката не е телевизор ,а монитор един http://sky.bg/Details.aspx?ID=18834 е по-добрият избор.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за монитор , вземи си монитор. Ако е за телевизор и монитор си вземи нещо което да е в диапазона 23-27инча(зависи и от разстояните) и да поддържа не само DVB-T(като този който си предложил) но и DVB-C
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за монитор , вземи си монитор. Ако е за телевизор и монитор си вземи нещо което да е в диапазона 23-27инча(зависи и от разстояните) и да поддържа не само DVB-T(като този който си предложил) но и DVB-C

Този дето съм питал дали си струва съм го намерил за 240лв втора ръка и е в отлично състояние. Предложения от daredevil666 ми е прекалено скъп. Този за 240лв дето е ще се използва предимно като монитор. Като телевизор ще го включвам когато има някой по-интересен футболен мач. Харесва ми и на външен вид, с по-голяма резолюция е от сегашния ми монитор, който също е в отлично състояние.Та какво казвате 120лв ли да му искам? И каква е разликата между DVB-T и DVB-C ? Редактирано от Company Of Heroes (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FullHD на под 24 инча монитор, си е мъчение.

По- скоро ако се купува нов е ненужна инвестиция ведни пиксели дето не ги виждаш :) . В случая на тази цена ако е запазен и е от негов човек си струва!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ударих на камък с продажбата на целия компютър , ще можете ли да ми кажете приблизителна цена на компонентите , да го продам на части.

Дъно: Asus MN2-E

Процесор: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2.51 GHz

Рам: 2x1GB Corsair XMS2 CM2X1024-6400 1GB DDR2-800 MHz

Видео: ATI Radeon HD 3850 (512 MB)

Хард: 320GB Seagate Barracuda 7200 rpm 16 MB Cache SATA 3.0 Gb/s

Захранване: 500W Fortron BLUESTORM

DVD-RW

Кутия: Не знам марката , можете да я видите на снимката

http://prikachi.com/images/931/4842931T.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно : ASUS P5KPL/1600

Процесор : DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200)

Рам : 2x1 GB DIMM1: A-Data DQVE1A16

Видео : ATI Radeon HD 4600 Series

Хард : Seagate Barracuda 7200.11 500 GB SATA 6gb ST3500620AS ( не сам сигурен)

Захранване : Delux ATX-400W

Кутия : Няква си Delux

Редактирано от Daniel Dinkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

250+

За кой от последните два коментара? Освен това плюсът всеки може да го тълкува със собствената си гледна точка и да постави цена за която чаркалъка, или машината като цяло, да са непродаваеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ударих на камък с продажбата на целия компютър , ще можете ли да ми кажете приблизителна цена на компонентите , да го продам на части.

Дъно: Asus MN2-E

Процесор: AMD Athlon ™ 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2.51 GHz

Рам: 2x1GB Corsair XMS2 CM2X1024-6400 1GB DDR2-800 MHz

Видео: ATI Radeon HD 3850 (512 MB)

Хард: 320GB Seagate Barracuda 7200 rpm 16 MB Cache SATA 3.0 Gb/s

Захранване: 500W Fortron BLUESTORM

DVD-RW

Кутия: Не знам марката , можете да я видите на снимката

http://prikachi.com/...31/4842931T.jpg

Дъно - 25-35лв.

Процесор - 35-45лв.

Рам - 25-30лв.

Видео - 50-70лв.

Хард - 40-50лв.

Захранване - 10-15лв.

Записвачка - 10-12лв.

Кутия - 8-10лв.

Реално, около 200лв., като оптимистично погледнато, може да стигне 250лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://iskampc.com/asrock-z68-extreme3-gen3-socket-1155-n-no.html - Имам същотото дъно чисто ново(не е пускано с кутиите и тнт.) без гаранция колко пари да му търся?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето го дъното на едно място с цените в различни магазини.Ако е в гаранция това ще му вдигне цената.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой от последните два коментара?...

Сори, моя грешка. За последния :)

...Освен това плюсът всеки може да го тълкува със собствената си гледна точка и да постави цена за която чаркалъка, или машината като цяло, да са непродаваеми.

Като гледам как вървят нещата по принцип, на такива суми средно по 20 лева се сваля от обявената цена, докато се осъществи продажба. Та ако я обяви на 270, може да смъкне до 250. Може и на 270 да се навие някой, затова си струва да се пробва :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://iskampc.com/a...-1155-n-no.html - Имам същотото дъно чисто ново(не е пускано с кутиите и тнт.) без гаранция колко пари да му търся?

Ta в крайна сметка никой не ми даде ориетировъчна цена...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е разопаковано, сваляш 5% от актуалната цена, още 20-25% сваляш от липсата на гаранция, защото все пак е неупотребявано. Не знам дали е актуална цената в посочения линк, но ако е такава, то може да му искаш ~170 лева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От чиста любопитство искам да попитам колко може да взема за: Ati 9200 и Intel Celeron 2.66 Ghz едно ядро. 478 сокет Или да си ги пазя за спомен :D

Редактирано от slavi2221 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15лв видеокарта и 15лв процесор, това е нещо като максимум :) Ако имаш още някоя друга част бих си направил системка сокет 478 за спомен ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко множко ми се виждат тия 30 лева, по-скоро 20, ама не се знае дали изобщо ще има някакъв интерес към тия части. По-вероятно за спомен. Аз още си държа едно Epox дъно с P4 на 3ГХз и х1650 pro видео. Дори е с 2 по 1ГБ ДДР :P

Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко множко ми се виждат тия 30 лева, по-скоро 20, ама не се знае дали изобщо ще има някакъв интерес към тия части. По-вероятно за спомен. Аз още си държа едно Epox дъно с P4 на 3ГХз и х1650 pro видео. Дори е с 2 по 1ГБ ДДР :P

Какъв ти спомен... тази машинка все още ще върши чудесна работа за обикновена домашна машинка, на която се цъка скайп и интернет. Че и доста игрици ще подкара. Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Grigor Georgiev
      Здравейте, скоро си взех  нокиа 6+(х6).
      Чудесен, бърз, ~компактен, евтин.... а бе готин.
      Рових в системните настройки, но никъде не казват нищо за РАМта и ИНТЕРфейса ?!
      Търговецът твърди, че е 6 GB... Ама ми се ще да го видя в у/вото. 
      Някой, някакви идеи?
      Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване