Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

:D Дадох го за 120 лв....кяр сам май :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Дадох го за 120 лв....кяр сам май :D

Ти сериозно ли? Браво! Преди 2 дни имах оферта за $70 за 4 такива! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ее нали знаеш че има хора де и не разбират от такива нища.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постави на мястото на човека който си прекарал и като разбере какво си направил как ще се почустваш а ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се изразя Продавам целия компютър и монитор колко ще мога да взема 

1.Процесор Intel® Celetron 2,6 едноядрен 

2.Монитор Acer V173

3.Видео 

V173 ([email protected]) Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset Family

4.233 GB Hitachi HDP725025GLA380 (SATA)

5. RAM 780

Колко пари мога да взема за моята конфигурация : Дънна платка: Asus P8P67 LE Видео Карта: GIGABYTE HD6850 1GB GDDR5 256-BITS Хард диск: Winston Digital (WD) 500 GB SATA III Рам памет: 8 GB - 4GB KINGSTON DDR3 1333Mhz - 4GB ADATA DDR3 1333Mhz Процесор: Intel Core i5-2400 3.10Ghz Quad Core (4-qdren po 3.10 na qdro) Захранване : Cooler Master 460W Може и с периферията да се продаде Мишка: Razer Deathadder Black Edition 3.5G (Dqsna ruka) (s garanciq ot 1 godina i nqkolko meseca) Клавиатура: Razer Lycosa - Chisto nova na 1-3 sedmici s garanciq 2 godini Подложка за мишка: SteelSeries Fnatic Edition (Razmeri XXL) Maksimalna golemina na podlojkata za po-golqm komfort Слушалки:SteelSeries 4H (Garanciq 1godina i nqkolko meseca) Други неща:Roccat Apuri (Garanciq 1 godina i nqkolko meseca) Джойстик:Logitech F510 (Disk s driverite i nastroikite) Chisto nov na okolo 3 sedmici. Игри:FIFA 13 (Disk+Kutiq) na okolo 3 sedmici +ORIGIN ACCOUNT KUM IGRATA

Защо го продаваш не ти ли стигат тези изисквания 

Редактирано от good_boy923 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информативно питам да ти кажа честно.Може да искам да си взема по-добър с около примерно 500-700 лева да добавя и така нататък :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам колко мога да взема за

процесор AMD Sempron 3200+ 1,8Ghz

дъно Asus M2N AM2

рам Geil 1GB 533Mhz  и Kingmax 1GB 667Mhz

Видекарта ASUS EN8400GS Silent

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информативно питам да ти кажа честно.Може да искам да си взема по-добър с около примерно 500-700 лева да добавя и така нататък :).

Не виждам какво можеш да добавиш RAM 8 ВИДЕО 1 двуядрен ти е освен процесора бих му сложил триядрен или четириядрен ако искаш по бърз и 2 gb видео това бих му сложил ако имах като твоя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Quad Core - 4 ядрен процесор на 3.10Ghz Intel i5-2400 Quad Core 3.10Ghz. Не е двуядрен но това няма значение.Аз съм доволен от моята машина.Аз не казвам, че не ми върши работа просто аз съм от типа хора които винаги искат нещо ново и хубаво :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам една BFG GeForce 9800 GX2  и се чудя дали да я продам, че иска бая захранване или да си сменя захранването? Съвети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Постави на мястото на човека който си прекарал и като разбере какво си направил как ще се почустваш а ?!

не съм го прекарал....той пита колко го давам аз му казах и той се сагласи не е мой проблема вобще не сме се пазарили такаде той сам си прецени :) пък и процесора не е толкова зле...има I3 по слаби от него такаче....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не съм го прекарал....той пита колко го давам аз му казах и той се сагласи не е мой проблема вобще не сме се пазарили такаде той сам си прецени :) пък и процесора не е толкова зле...има I3 по слаби от него такаче....

Явно не правиш разлика между търговец и търгаш ! Не виждам смисъл повече да обяснявам какво си направил !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колко мога да взема за това дъно asrock conroe 945pl glan 775.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

inno3d GTX 660ti 2gb GDDR5 + Arctic Acelero Xtreme III монтирано (от 154лв в декадата)

На около 4 месеца са нещата.

Аз предполагам, че 600лв могат да се вземат. Вие?

Редактирано от deathxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гаранция ли е? Ако не е 50-60лв. може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
inno3d GTX 660ti 2gb GDDR5 + Arctic Acelero Xtreme III монтирано (от 154лв в декадата)

По-скоро 500.

edit: И тва е стартова цена за пазарлък, съмнява ме някой да ги даде тия пари. Може толкова да струва, ама дали има търсене е друг въпрос.

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 50 лева.

450 макс 500 лева. Няма значение че е на 4 месеца. То ако ще е 600, по-добре да си купя тази примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това, че има скъпо охлаждане няма да бъде оценено от купувачите. Веднага ще ти кажат, че марката е евтина, и че на магазина има по  550 лв нови 450-500 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, колко мога да взема за intel celeron d 3.06 ghz с кулер мастерско охлаждане  и рам DDR2 2 плочки по 512 mb

Редактирано от :)Андрей (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А, колко мога да взема за intel celeron d 3.06 ghz с кулер мастерско охлаждане  и рам DDR2 2 плочки по 512 mb

Процесора 20-30 лева, зависи на какъв човек попаднеш. Паметта към 15лв. и двете плочки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Процесора 20-30 лева, зависи на какъв човек попаднеш.

Паметта към 15лв. и двете плочки :)

:no-no: Трудна работа на тоя човек му стоят от половин година :(http://prodavalnik.com/intel-pentium4-3-06ghz-cpu-p4---3-06ghz-s-775-fsb533-3-06ghz-1-533-sl9ca-prescott-i14782993

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:no-no: Трудна работа на тоя човек му стоят от половин година :(http://prodavalnik.com/intel-pentium4-3-06ghz-cpu-p4---3-06ghz-s-775-fsb533-3-06ghz-1-533-sl9ca-prescott-i14782993

Така е но пък не се знае на кой може да му потрябва такъв процесор и да го вземе :)

Продажбата и покупката на части втора употреба е трудна работа и трябва доста търпение...

Ето примерно търся си двуядрен процесор сокет 939 от година и нещо и не мога да намеря никъде... Та съм си оставил номера на няколко фирми и чакам обаждане. Когато получат такъв процесор да ми се обадят да хода да си го взема.

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Около 50 лева.

450 макс 500 лева. Няма значение че е на 4 месеца. То ако ще е 600, по-добре да си купя тази примерно.

Ами направо да я подаря? Няма ли да е по-добре?

това, че има скъпо охлаждане няма да бъде оценено от купувачите. Веднага ще ти кажат, че марката е евтина, и че на магазина има по  550 лв нови

450-500 лв

Ами да ти кажа, много ме съмнява да я има някъде за 550лв.

Марката хич не е евтина! Постига най-добрите честоти на клок.

Ами като не оценят охлажданията, значи не е за тях!

Просто да я дам аз за 500лв, това никога няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващия, които не спазва добрия тон или покаже неуважение към мнението на съфорумците си ще получи дълга почивка!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...