Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

100на лева, + -

Мисля си за + , но каквото дойде несъм алчен :) Благодаря все пак :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

Днешния компютърен пазар е много сложен и ако търсиш относително бързи пари, то трябва да си съгласен да свалиш цените на 50%. Иначе чакаш и след време пак стигаш до същата цена. Казвам ти го от личен

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

Публикувани изображения

100лв. даже е доооста оптимистична цена. Не заради друго, просто е много остаряла морално и с много ниска от днешна гледна точка производителност, а е доста топла и с високи изисквания към захранването. То и Geforce 9800 GX2 беше една торба пари, ама в момента няма кой да даде и 60лв. за нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100лв. даже е доооста оптимистична цена. Не заради друго, просто е много остаряла морално и с много ниска от днешна гледна точка производителност, а е доста топла и с високи изисквания към захранването. То и Geforce 9800 GX2 беше една торба пари, ама в момента няма кой да даде и 60лв. за нея.

Прав си, че наистина доста изисква от захранването, но аз като и пусна вента на 49% и нямам проблем с температурата въобще когато я натварвя.Но наистина и е доста остаряла ще и гоня 110лв.

А за този компютър http://www.prikachi.com/images.php?images/369/6084369b.jpg + Монитор Compaq V720 горе доло, колко да му търся?

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, че наистина доста изисква от захранването, но аз като и пусна вента на 49% и нямам проблем с температурата въобще когато я натварвя.Но наистина и е доста остаряла ще и гоня 110лв.

Людмил е болезнено прав. Всички сме минали през този път дали сме една торба пари за нещо и после като тръгнем да го продаваме да не искаме да повярваме на реалността. В момента за около 100лв могат да се вземат карти в пъти по-производителни, но има и друга приказка "Реалната цена е тази която успееш да вземеш". 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема на този.

nVIDIA GT 220

ASROCK G31M-VS

DUAL CORE INTEL PENTIUM E5400 2700 MHZ

Hitachi HDS721050CLA362 500GB 7200RPM SATAII

DIMM1: Power Quotient (4 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATI Radeon HD 5670  (1 GB)

ATI display adapter (0x68D8)

Internal DAC(400MHz)

60 лева малко ли е?

Стара е картата, така че не е малко. Може за максимум 65-70 да се спазариш, ама ме съмнява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извянявайте за забавянето и написанато горе, но съм начинаещ. 

Kingston Ram 4 GB / 2 броя. 

Toshiba 1 TB / 1 брой 

Процесорите са два.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да пиша тук, не за да питам колко пари ще хвана, а за си намеря по - лесно(може би) някакво AMD на s.AM2/+ от 4400+ нагоре.  :)  П.П. Нека ако има някои който иска да се отърве от подобен, да драсне допълнително едно ЛС.  :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден 

решил съм да продам един компютър ; (64bit)

Processor: Intel® Celeron® D CPU 3,20 GHz BIOS Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Memory:  1534MB RAM

DirectX Version: DirectX 9.0c

NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB 

за колко мога да го пусна ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи неможе за повече :D :D

Ако кажеш харда какъв е може и да му се вдигне цената с някоя десетачка :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаем какъв е твърдия диск, иначе спокойно може да се спазариш за около 150-160 лв. заради видеокартата и размера на RAM паметта. Те за стотина лева се продават някакви машини втора ръка с Pentium 4 без видеокарта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой ще се излъже да ти даде 100 лева за това  :ohmy: За мен не си струва риска.

Добре, а за да не бъда голословен, я разгледай тука примерно какви трошки се предлагат за стотина лева. Сега пак помисли, дали не си заслужава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има пари в излишък да ги дава. Те може и за двеста лева да ги дават, аз не бих си купил. В България стоките са на такава цена, на каквато търговеца реши, а не на реалната.  ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има пари в излишък да ги дава. Те може и за двеста лева да ги дават, аз не бих си купил. В България стоките са на такава цена, на каквато търговеца реши, а не на реалната.  ;)

Ами какво да ти кажа... Прав си за това, но разсъжденията ми бяха в друга насока. Както и да е, нали за това е форума - всеки да изрази мнението си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а за да не бъда голословен, я разгледай тука примерно какви трошки се предлагат за стотина лева. Сега пак помисли, дали не си заслужава.

Все пак това са маркови компютри със пентиум и плюс това вярвам че дават от сервиза и гаранция - а това не е малко :D

Да направим един разбор :)

Processor: Intel® Celeron® D CPU 3,20 GHz - това става за медальон или 5-10 лева , но дали ще го купи някой :)

1534MB RAM - не се знае дали са 2 или три плочки - ........3х7 = 21 лева

дъно някакво - 35 лева

NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB - :( 35 лева

хард и кутия не се знае - 30 лева

Като цял не знам дали ще намери купувач за повече от 100 - нека и двеста да му вземе :D всичко си е търговия .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Grigor Georgiev
      Здравейте, скоро си взех  нокиа 6+(х6).
      Чудесен, бърз, ~компактен, евтин.... а бе готин.
      Рових в системните настройки, но никъде не казват нищо за РАМта и ИНТЕРфейса ?!
      Търговецът твърди, че е 6 GB... Ама ми се ще да го видя в у/вото. 
      Някой, някакви идеи?
      Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване