Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Затова се чудя за колко да го продавам ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова се чудя за колко да го продавам ?!

Аи честно казано...не знам :D

Едва ли някой ще се навие да го купи за повече от 20тина левчета, но странно Никем защо са сложили такава висока цена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го пусна за 25 кинта пък ще видим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За колко мога да продам този лаптоп:

Asus K50IJ

Processor:DualCore Intel Celeron T3100, 1900 MHz (9.5 x 200)

Video:Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family  (256 MB)

RAM:3GB

Може да работи само с Windows XP.

Има записвачка.

Има вградена камера.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го пусна за 25 кинта пък ще видим .

Това е нормална цена която можеш да поискаш.

Недоумявам какво се чудите на цената в на ново такова дъно. Нова дъно от изчезнал сокет е нормално да е с висока цена. За справка потърсете ново дъно s.462, s.754, s.775 или AM2. Да не говорим, че ново дъно под 80лв едва ли се е продавало някога д, а когато е за екзотикори за актуален сокета цената отива нагоре поради липса на производство.

За колко мога да продам този лаптоп:

Asus K50IJ

Processor:DualCore Intel Celeron T3100, 1900 MHz (9.5 x 200)

Video:Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family  (256 MB)

RAM:3GB

Може да работи само с Windows XP.

Има записвачка.

Има вградена камера.

Не си дал инфо за големината и състоянието на диска.

Ако диска е наред, батерията кара поне час и някой ти даде 300лв не се замисляй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е нормална цена която можеш да поискаш.

Недоумявам какво се чудите на цената в на ново такова дъно. Нова дъно от изчезнал сокет е нормално да е с висока цена. За справка потърсете ново дъно s.462, s.754, s.775 или AM2. Да не говорим, че ново дъно под 80лв едва ли се е продавало някога д, а когато е за екзотикори за актуален сокета цената отива нагоре поради липса на производство.

Не си дал инфо за големината и състоянието на диска.

Ако диска е наред, батерията кара поне час и някой ти даде 300лв не се замисляй.

Големината е 500 гб състоянието е отлично.Батерията кара час и половина.Но само 300лв.?Аз го взех за 1250лв.А е само на 2 години.Не е ли много малко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големината е 500 гб състоянието е отлично.Батерията кара час и половина.Но само 300лв.?Аз го взех за 1250лв.А е само на 2 години.Не е ли много малко?

300 лева даже са му множко на този лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не вярваш виж цените на 5738z, който е доста по-якичък от твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти нещо с процесор малко по-добър от твоя и диск малко по-малък на цена 600лв ново и с гаранция.

И аз преди две години бях по-млад и по.убав ама вече не съм:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти дадат 300лв. го продавай на мига! Аз за тия пари продадох Acer Aspire 5741G и съм доволен, че се отървах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересно ми е колко мога да взема на машинка HP pavilion div5-1270eq (на 4 години, без гаранция) перфектно състояние откъм външен вид, но има проблем с видео картата. Ето и параметрите:

Intel core 2 duo T6400 2,00GHZ

Ram: 3068MB (DDR2-800 400MHZ)- Nanya

Video: Nvidia Geforce 9200M GS (512MB, 64bit, 400MHZ)

HDD: FUJITSU MHZ2320BH G2 ATA Device  320 GB 5400RPM

Monitor 16:10 (max res 1280x800) 15,4 инча

Дънна платка: Северен мост Intel Cantiga PM45

Южен мост  Intel 82801IMICH9M

Оригинална батерия с живот 2 часа.

Предварително ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са частите ми, срещу тях съм написал колко струват в момента с ДДС, но са на 2 години, за колко мога да ги пусна сега за продан ? Mainboard ASUS P8H61-M LE/USB3/LGA1155 - 100 лв CPU I3-2100 3.1GHZ/3MB/LGA1155/BOX - 200 HDD 500GB HITACHI SATA2/16MB - 100 lewa CASE CM ELITE 343 CASE BLACK W/460W - 120 лв

Редактирано от banicata365 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ли са 139 лв за тази конфигурация ? http://prodavalnik.com/kompyutrna-konfiguratsiya-i27821369

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ли са 139 лв за тази конфигурация ? http://prodavalnik.com/kompyutrna-konfiguratsiya-i27821369

Продай процесора по-добре.Ще вземеш поне 70 лв.Аз друго не виждам,което като потребител бих си взел. Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продай процесора по-добре.Ще вземеш поне 70 лв.Аз друго не виждам,което като потребител бих си взел.

Ами какво да го правя останалото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E600 серията се въртят около 50 лв. 70 трудно ще вземеш, а 'поне' 70 абсурд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E600 серията се въртят около 50 лв. 70 трудно ще вземеш, а 'поне' 70 абсурд.

Е,как 50 лв,.То тогава Пентиум сигурно ще кажеш 5 лв,а Intel i7  100 лв.Смешно е ,ако е така.В Amazon и в Ebay варират от 20 до 40 евро или 40 до 80 лева.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря само за процесора, а за целия компютър. Процесора съм го взел за 70 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Колко мога да взема за тези части в моменти и може би след 1-2 месеца? 

GA-EP45T-UD3P

Intel® Core™2 Duo E8500

Kingston HyperX 2x2GB 1600

500GB Seagate Sata III - http://pics.data.bg/zoom/shared/411c1fc9738e2c558d294ad4456d052e може би си е заминал с този Warning? По надолу съм описал за сините екрани. Може би харда прегрява??

Galaxy GTX 285 1GB GDDR3 - http://www.realsys.eu/product.php?category=videocards&products_id=500

Fortron Blue Storm II 500W

Foxconn TP-841

Philips 190C "19

LG DVD/RW(5лв. сигурно)

Периферията и те към 5-10 лв. сигурно

Creative SBS 580 - дясната колона (главната) с бутона Power не работи.

Причина - когато извадих буксата от баса и след като я бутнах отново съм изкривил (то е като PS/2) 1-то пинче вътре и не работи. Aко сменя буксата с PS/2 от мишка/клавиатура се чудя дали ще фиксна проблема...

Процесора не е бил клокван. Върви със стоковия охладител. Същото важи и за видеото

Преди 3.5 години бях се заел с preinstall но доста пъти съм спирал по средата на Copying Files и съм се чудел Win7 или XP и съм връщал назад процеса с рестарт. Колкото и и странно да звучи това се случи към 5-6 пъти. По едно време машината започна да beep-ва и се включваше и изключваше сама. След 30 мин. когато се върнах всичко беше ок но се започна с "Blue Screen of Death" след завършека на преинсталирането - преди да инсталирам драйвърите и след. Понякога е държал по седмица месец 2 но понякога не можех да го включа от сини екрани и рестартирания. Но в момента си е стабилна машината от горе долу 2-3 месеца върви без проблем без сини екрани. Съмнявам се и от 1 камера когато я бутна в USB то и инсталирам драйвърите тогава по често имаше рестартирания Canyon CNR-WCAM43G - в момента съм отстранил камерата. Като оставим на страна сините екрани също е забивал по време на гейминга при филми и сърфиране с бръмчащ шум от колоните. Всичко това се случи след тези полу преинсталации... Извинявам се за този " къс " роман но за да се даде реална цена мисля че положението на PC-то трябва да се знае :-)

Компютъра е закупен и работи от 14.06.2009 насам.

ПП: Питам Ви защото до 2-3 месеца мисля да сменя платформата и монитора.. Но може и да изчакам за AMD Radeon HD 8850 с Haswell или ако излезе AMD Steamroller 28nm technology към нова година. Ще покаже времето и форума до тогава  :rolleyes:  :wink12: 

ПП2: Имам и 1 лаптоп Модел: X50GL-AP042 Core 2 Duo T5800 2GHz 3GB 250GB 15.4  - Колко горе долу?

• исплей: 15.4" WXGA Color Shine
  • Процесор: Intel Core2 Duo Processor T5800 2.0 GHz 2MB L2 Cache
  • Памет: 3 GB (1G+2G) DDR2 800 up to 4GB
  • Твърд диск: 250GB SATA, 5400 rpm
  • VGA: NVIDIA GeForce with CUDA 8200M G
  • Оптично устройство: DVD/RW Super-multi Dual Layer
  • Безжична връзка: 802.11 b/g/n, LAN 10/100/1000, Modem, 4 x USB 2.0
  • Слотове: Card reader, Express card, HDMI, VGA
  • Аудио: Вграден Azalia compliant audio chip с 3D ефект & full duplex, вградени Speaker/Mic, Headphones/Mic
  • Батерия: 6 cells Li-ion
  • Камера: 1.3 mpx
  • Клавиатура: 19 мм 88 символа
  • Друго: чанта и мишка
  • Работи перфектно под Win7 Sp1 x86
Редактирано от Feel My Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ли са 139 лв за тази конфигурация ? http://prodavalnik.com/kompyutrna-konfiguratsiya-i27821369

Продаден. Благодаря за мненията на всички. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ще си продам компютъра , но не знам каква цена да определя . Ето и компонентите : AMD Athlon X4 750K Quad core 3.40GHz BOX ; AMD Radeon HD6670  2GB ; Gigabyte F2A85XM-D3H socket FM2 ; 4x2GB 1600 A-Data Gaming Series ; DVD записвачка ; ST1000vx000 ;CM 250 SERIES W/500W  PSU ; Wireless optical mouse Flashtech ; Wireless keyboard DELUX . В кутията съм сложил допълнителен вентилатор за изкарване на въздуха , мисля , че беше 10 сантиметра диаметър. Процесора , дъното , 2-те плочки рам , кутията със захранването и твърдият диск имат още около година и 2-3 месеца гаранция. Закупени са от Никем Нет . Извинете ме ако не съм нацелил правилния раздел за темата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези компоненти нови в момента и с пълна гаранция струват около 770лв. Реално можеш да вземеш за всичко между 540 и 600лв. максимум ако са ти валидни гаранциите и пазиш кутии и документи. Клавиатура и мишка не съм калкулирал, защото са за без пари...

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да си взема нов компютър като продам стария, мислех да е на части и да си запазя някой и да си сглобя нов но много малко хора купуват само части и за това реших да го продам целия.. но не знам каква цена да му сложа .. бях го взел сглобен за 450 лв. от познат.. та дайте някакво мнение относно цената му за колко г/д бих могъл да го продам, в отлично състояние е и често го чистя от прах :) Video : AMD Radeon HD 6570 1GB DDR3

Proccessor: AMD Athlon II X2 215 2.70 GHZ (dual core) RAM: 4GB(2x2) KINGSTON 1600

захранване: CODEGEN 500W 

дъно: GIGABYTE GA-M68MT-S2

харда е някакъв hitachi 500GB 

Бих се радвал и ако дадете примерно конфигурации на стойност 1300 лв. +/- защото имам бюджет 1000 лева + парите от продаденото РС. Ще използвам машината предимно за игри и бих желал да разцъквам на high/ultra при резолюция на монитора 1600х1200. Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да си взема нов компютър като продам стария, мислех да е на части и да си запазя някой и да си сглобя нов но много малко хора купуват само части и за това реших да го продам целия.. но не знам каква цена да му сложа .. бях го взел сглобен за 450 лв. от познат.. та дайте някакво мнение относно цената му за колко г/д бих могъл да го продам, в отлично състояние е и често го чистя от прах :) Video : AMD Radeon HD 6570 1GB DDR3

Proccessor: AMD Athlon II X2 215 2.70 GHZ (dual core) RAM: 4GB(2x2) KINGSTON 1600

захранване: CODEGEN 500W 

дъно: GIGABYTE GA-M68MT-S2

харда е някакъв hitachi 500GB 

Бих се радвал и ако дадете примерно конфигурации на стойност 1300 лв. +/- защото имам бюджет 1000 лева + парите от продаденото РС. Ще използвам машината предимно за игри и бих желал да разцъквам на high/ultra при резолюция на монитора 1600х1200. Мерси предварително :)

Oколо ~ 250 лв. ако всичко е наред разбира се.

За нова конфигурация си пусни тема. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване