Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мога да взема за....?

Препоръчан отговор

около 1000 лв. Ако няма някакъв проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Естествено, че няма.. работила е най-много 12 часа. Чисто нова си стои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма.. работила е най-много 12 часа. Чисто нова си стои.

Да, разликата от цената в магазина е...ами защото е вече вън от въпросният. Така е с компонентите за компютри, напусне ли щанда, още в същият момент  пада между 15 и 20%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами състоянието е много добро  картата не е прегрявала не е товарена много  технически е перфектна  въпроса е някой да я купи :D:)  за 70 лв съм готов да я дам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами състоянието е много добро  картата не е прегрявала не е товарена много  технически е перфектна  въпроса е някой да я купи :D:)  за 70 лв съм готов да я дам .

Обяви <---Там може, не тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, можете ли да ме ориентирате за колко мога да продам лаптоп Lenovo Ideapad Z585 Laptop

Eто и конкретните параметри:

• AMD A10-4600M Quad-Core Processor
  • Windows 8.1
  • 15.6” backlit LED HD display (1366x768), 16:9 widescreen
  • Integrated AMD Radeon™ HD 7640G graphics
  • 6GB DDR3 memory *, 1TB HDD storage**
  • Bluetooth 4.0 & integrated high-speed 802.11 b/g/n Wi-Fi
  • Integrated DVD reader/writer
  • USB 2.0, USB 3.0 connectors & 5-in-1 card-reader
  • Integrated 720p HD webcam
  • Integrated stereo speakers supporting Dolby Home Theatre v4 audio enhancement
  • HD graphics support & HDMI output

* Не съм сигурен на каква честота работи паметта.

** Не знам колко оборота е харда.

Лаптопа е ползван 8 месеца.

Благодаря ви предварително.

Редактирано от housetime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за Acer Extensa 5235 на части без хард диск, матрица и клавиатура, а и пластмасите не стават... прекалено са надрани. Всичко друго си работи. Процесора е Intel Celeron processor 900 (2.2 GHz, 800 MHz FSB) има и 2 ГБ рам памет. Колко да искам за всички компоненти, благодаря предварително:

Дънна платка

Процесор Intel Celeron processor 900 (2.2 GHz, 800 MHz FSB)

wifi card

Рам памет 2ГБ

Охлаждане на процесора

камера 

DVDRW(неопределено състояние)

панти за матрицата

антени за wifi

кабел за матрицата и камерата

USB

кабел за захранване на дъното
Редактирано от 5kov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DualCore Intel Core 2 Duo E7300, 2666 MHz (10 x 267), 

дъно- Gigabyte GA-G31M-ES2C v1

рам 2x1GB DDR2

Процесор: Пускаш за 25 лв., но продаваш и на 18.

Дъно: 35 лв.

Рам: 1GB DDR2 = 10 лева. Твърдо за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Колко мога да взема на Лаптоп HP g62 - дъното е проблемно,кофти батерия и без хард :). Има и зарядно. Характеристики - corei3, 3 gb ddr ram.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мога да взема за тези части момчета :)

Процесор: DualCore AMD Athlon II X2 250, 3000 MHz (15 x 200)
Дънна платка: ASRock N68-S  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
Чипсет на дънна платка: nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10
РАМ: 2048 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Видеокарта: NVIDIA GeForce GT 220  (512 MB)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мога да взема за тези части момчета :)

Процесор: DualCore AMD Athlon II X2 250, 3000 MHz (15 x 200)

Дънна платка: ASRock N68-S  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Чипсет на дънна платка: nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10

РАМ: 2048 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Видеокарта: NVIDIA GeForce GT 220  (512 MB)

Процесора 30-50лв.

Дъното 40-60 доста се търсят тези модели,преди месец продадох такова за 45лв.

Рам 10 до 15лв на 1гб,ако е плочка 2гб може да и търсиш 25-30лв.

Видеокартата 30-40лв.

Всичко зависи от състояние и от това до колко си търговец и късметлия.Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет силно се надявам да се целия правилният раздел . Следният  въпрос с посоченият лаптоп имам проблем с дъното , прочетох на доста места че това им е слабо място. Въпросът е дали има смисъл да го оправям и г/д какво би струвало. Ако не колко г/д пари да му търся в това състояние с  изгоряло  дъно .

Благодаря предварително :wors:

Редактирано от BloodyWarden (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл.Явно искате да продавате лаптопа,на който дъното му работи.Същевременно има и проблем,който не е ясно какъв е,но ни питате дали си струва да го оправяте.И как да ви отговорим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл.Явно искате да продавате лаптопа,на който дъното му работи.Същевременно има и проблем,който не е ясно какъв е,но ни питате дали си струва да го оправяте.И как да ви отговорим?

Добре цитирам  си последните няколко думи че дъното е изгоряло. Стрували си да го оправям или да го продавам и евентуално каква цена да му търся?

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре цитирам  си последните няколко думи че дъното е изгоряло. Стрували си да го оправям или да го продавам и евентуално каква цена да му търся?

:)

Темата ви е преместена на правилното място!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Изпадна ми един стар хард диск и нямам какво да го правя и ви питам мога ли да взема някакви пари от него или ще е по-добре да изчакам още някоя година и да го продавам като антика.

Хард диска е: Hard Disk Drive IDE Quantum Fireball CR CR84A011 01-B 8.4AT ACRU 1200-8gb

Пробвах го и работи, даже има windows 2000 инсталиран на него. Има няколко лоши сектора, но си работи добре. Имам и кабелчета към него. Ако някой има информация дали в България се търсят да пише (може и от форума някой да е заинтересован); видях че в ebay и разни други сайтове имат прилични цени.

http://www.ebay.com/itm/like/161028284001?lpid=82&item=161028284001&vectorid=229466

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Quantum-Fireball-CR-8-4-AT-8-4-GB-PATA-IDE-Hard-Drive-TESTED-/171503327419?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27ee6518bb

Предварително ви благодаря за помощта. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпадна ми един стар хард диск и нямам какво да го правя и ви питам мога ли да взема някакви пари от него или ще е по-добре да изчакам още някоя година и да го продавам като антика.

Хард диска е: Hard Disk Drive IDE Quantum Fireball CR CR84A011 01-B 8.4AT ACRU 1200-8gb

Пробвах го и работи, даже има windows 2000 инсталиран на него. Има няколко лоши сектора, но си работи добре. Имам и кабелчета към него. Ако някой има информация дали в България се търсят да пише (може и от форума някой да е заинтересован); видях че в ebay и разни други сайтове имат прилични цени.

http://www.ebay.com/itm/like/161028284001?lpid=82&item=161028284001&vectorid=229466

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Quantum-Fireball-CR-8-4-AT-8-4-GB-PATA-IDE-Hard-Drive-TESTED-/171503327419?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27ee6518bb

Предварително ви благодаря за помощта. :)

8ГБ... Не знам кой ще се заинтересува от подобно нещо освен като музеен експонат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8ГБ... Не знам кой ще се заинтересува от подобно нещо освен като музеен експонат

Ами питам ви, защото съм забелязал че все още се продават и купуват по стари и слаби компютри и ми стана любопитно дали ще мога да го продам.

http://www.distem-bg.com/product-code-105.php

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами питам ви, защото съм забелязал че все още се продават и купуват по стари и слаби компютри и ми стана любопитно дали ще мога да го продам.

http://www.distem-bg.com/product-code-105.php

Страхувам се че вие бъркате търсенето с предлагането

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва, по-благородно е да го подариш на някое бедно семейство. Защото от тази антика само кутията е ценна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

какви пари мога да взема за дъно Biostar A780l - http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=472#dl

• Socket AM3/AM2+
  • Supports AMD Phenom II Series/Phenom Series/Athlon II Series/Athlon Series/Sempron Processors
  • Supports AMD Cool'n'Quiet Technology
  • AMD OverDrive™ with ACC feature (Advanced Clock Calibration) supported
  • Supports BIO-Remote 2 Technology
  • Supports Charger Booster Technology
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какви пари мога да взема за дъно Biostar A780l - http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=472#dl

Възможно най-евтината марка дъно, присъстваща най-вече във предварително асемблирани конфигурации.

Пускаш го на 20 но очакваш 10-15лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване