Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мога да взема за....?

Препоръчан отговор

GadgetValue на моя му даде 330$ като сметнеш и ддс-то за цена като нов и надценката става 660лв горе-долу. Ако не си с HM57 максимума е 4 при моя е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте пуснах нова тема, но ми казаха да пиша тук и...

Процесор

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+ (2.4 GHz)

Дъно

ASRock ALive NF6G-GLAN

Видео

GeForce GT 610 1GB 64bit

Харддиск

HITACHI 320 GB 

РАМ 

2x2GB elixir

Захранване

350W

Кутия

JarComputers

Записвачка

Стандартна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за колко мога да продам лаптоп:

ASUS ROG G55VW
Intel Core i7-3630QM 2.4GHz
NVIDIA® GeForce GTX660M 2GB
RAM 12 GB
1TB Hard Drive

Display Size:     15.6"
Display Type:     LED-Backlit TFT LCD Display
Display Resolution:     1920x1080 / 16:9

В отлично състояние. Клавиатурата му даже не е използвана, използвам допълнителна клавиатура за по голямо удобство. Батерията също почти не е използвана, махната е от лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има оставаща гаранция и премине успешно тестове (визуални и софтуерни) без да даде дефект, ще можете да му вземете около 1000лв. Не ми се рови за точна сума. Това за дефектите го казах, защото не виждам причина да продавате такъв лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за чисто нов Аcer aspire e1-510 с гаранция.

Редактирано от 5kov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за чисто нов Аcer aspire e1-510 с гаранция.

Ами при положение ,че ги има по 450-480лв. чисто нови с 24 месеца гаранция... Ти си решаваш , но лаптопчето е много добро! Препоръчвам да си го запазиш за себе си... Ние имахме такива лаптопи точно този модел и още един Lenovo със същите параметри и продадохме 15 броя за има няма 6 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари мога да взема за лаптоп без хард диск  Compaq nx7300 с един проблем,захранването не прави контакт много добре на някои места,но май последния път сме го оправили като го запоявахме,параметри :

Core 2 Duo 1,66 Ghz

Ram 2x1 DDR2

iGPU : Gma 950

Инсталиран 32 битов Win 7,просто ми трябват малко пари..

Също и за един телефон Sony Xperia U бял пълен комплект със слушалки,2 кожени калъфа,матови протектори,един гумен калъф и един пластмасов,оригиналния кабел е прекъснат,но вкъщи имам 20-30 поръчвани от ибей все различни червени,зелени,жълти,сини...Контакта си работи.Гаранция няма,изтече.Бях счупил някакъв сензор за светлина,по-скоро уцелиха телефона като играхме тенис на маса в клас,но го смениха.За телефона очаквам 100 лева,за лаптопа пак толкова някъде,той се е изплатил за 9 години няколко пъти вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари мога да взема за лаптоп без хард диск  Compaq nx7300 с един проблем,захранването не прави контакт много добре на някои места,но май последния път сме го оправили като го запоявахме,параметри :

Core 2 Duo 1,66 Ghz

Ram 2x1 DDR2

iGPU : Gma 950

Инсталиран 32 битов Win 7,просто ми трябват малко пари..

Също и за един телефон Sony Xperia U бял пълен комплект със слушалки,2 кожени калъфа,матови протектори,един гумен калъф и един пластмасов,оригиналния кабел е прекъснат,но вкъщи имам 20-30 поръчвани от ибей все различни червени,зелени,жълти,сини...Контакта си работи.Гаранция няма,изтече.Бях счупил някакъв сензор за светлина,по-скоро уцелиха телефона като играхме тенис на маса в клас,но го смениха.За телефона очаквам 100 лева,за лаптопа пак толкова някъде,той се е изплатил за 9 години няколко пъти вече...

За лаптопа - ако се продаде на части, ще вземете повече пари...

Иначе в този си вид - 100-120лв. макс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Интересува ме колко пари мога да взема за втора употреба рам имам 2 плочки по 2gb. рам от лаптопа ми ,който продадох на части.Това е рамта http://www.ebay.com/itm/HPK800D2S6-2G-2GB-2RX8-PC2-6400S-666-12-E2-4245428-0913-/120809832854

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако реша да продам тези два компютъра, колко пари бих им взел поотделно:

PC 1:

windows xp sp3 32bit с линцезирана антивирусна авг

Процеоср: celeron e1400
Дъно: foxconn g31mvp
Рам: 3gb ram ddr2 400mhz
Видео: 512mb ddr2 nvidia geforce 7300se/7200gs zotac
Монитор: benQ fp71g+
Хард: 80gb hdd exceltor technology j880 ata
Захранване: Fortron 350W

PC2:
Дъно: Asrock H81vg-4
Процесор: Pentium G3420
Рам: 4gb ddr3 1600mhz A-data 1 плочка
Захранване: Fortron hexa 400W
Хард: един 320gb sata II и един 500gb sata II
Видео: AMD HD7750 1gb gddr5
Кутията не я знам каква марка е, има 2 вентилатора - един led 120mm и един 80mm обикновен
Монитор: Philips 220VW
Тонколони: Logitech X-530 5.1 като единствено забележка е това че на 2 от колоните (2те задни) съм удължил кабелите понеже са къси, и не изглеждат кой знае колко добре (самите кабели), но си работят без проблем. Дъното, процесора, рамта и захранването имат оставаща гаранция от около 1 година към магазин в Добрич.
Редактирано от Razor-Blade (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разполагам с 3 лаптопа и реших да продам един от тях. Имам едно HP Compaq Presario CQ60, 2-ядрен, 2 ГХз, 3гб DDR2 рам и 250 гб харддиск, с 1 гб видео карта Nvidia GeForce и с активиран win7 32-битов. Старичък е, не ми трябва и се чудех колко ли да му искам.. Някакви предложения?? :)

Редактирано от VolvoPower (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разполагам с 3 лаптопа и реших да продам един от тях. Имам едно HP Compaq Presario CQ60, 2-ядрен, 2 ГХз, 3гб DDR2 рам и 250 гб харддиск, с 1 гб видео карта Nvidia GeForce и с активиран win7 32-битов. Старичък е, не ми трябва и се чудех колко ли да му искам.. Някакви предложения?? :)

Малко по-подробна информация? Проца какъв е? Модела на видеото? Или направо ми дай линк ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-подробна информация? Проца какъв е? Модела на видеото? Или направо ми дай линк ;)

http://www.cnet.com/products/hp-compaq-cq60-215dx/specs/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа е като нов, купен е преди 1 година за около 2000 лева, използван е умерено. Някой знае ли горе-долу колко мога да му взема и къде мога да го продам по-бързо?

post-340717-0-30437400-1424729010_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го продадеш по-бързо, трудно да се каже, но можеш му търсиш 1000 лв. Но все пак зависи от състоянието на лаптоп-а.

П.п. Сайтове за обяви да искаш.... "ОЛХ, Базар тук в обявите на форума и т.н."

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз се надявах на около 1500, като чисто нов е, няма драскотини, няма следи от използване

Една стока, излезе ли от магазина вече се води за 2-ра ръка, може да е купен днеска, но вече го смятай за 2-ра ръка. 1500 лв. ще бъде почти невъзможно да му вземеш, но това е лично мое мнение. Модела какъв беше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една стока, излезе ли от магазина вече се води за 2-ра ръка, може да е купен днеска, но вече го смятай за 2-ра ръка. 1500 лв. ще бъде почти невъзможно да му вземеш, но това е лично мое мнение. Модела какъв беше?

y510p 

RAM 8gb

CPU i7-4700MQ

GPU GT 755M SLI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

y510p 

RAM 8gb

CPU i7-4700MQ

GPU GT 755M SLI

Намерих го чисто нов за 1750 лв. Няма как да го продадеш за 1500 лв. Човек, ако ще дава 1500 лв. по-добре да даде още 250-300 лв. Но поне лаптоп-а, ще бъде чисто нов, а също така с 2 години гаранция .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване