Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мога да взема за....?

Препоръчан отговор

Колко мога да взема за:
MB : ASRocK G41M-VS3 775 DDR3
CPU : Intel Core 2 Duo 775 E8400  3.0GHz
Video: Palit 9800GTX+ 512MB  тази
Video: GB GeForce 210 - Тази

( без гаранция, но и в момента са на работеща конфигурация )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Колко мога да взема за:

MB : ASRocK G41M-VS3 775 DDR3

CPU : Intel Core 2 Duo 775 E8400  3.0GHz

Video: Palit 9800GTX+ 512MB  тази

Video: GB GeForce 210 - Тази

( без гаранция, но и в момента са на работеща конфигурация )

MB: 35 лв.

CPU: 20 лв. (Eдит: Може би започни от 30 лв. първата седмица, 25 лв. втората и на третата седмица - 20 лв.)

Video: Palit 9800 15 лв.

Video: GB 210 20лв. (Ако няма интерес - 15 лв.)

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо търсене в сайтовете за обяви показва актуалните цени.

MB : ASRocK G41M-VS3 775 DDR3 - платката все още се предлага в някои онлайн магазини на цена около 100лв. тоест втора ръка могат да и се търсят 50лв.
CPU : Intel Core 2 Duo 775 E8400  3.0GHz - 50лв.
Video: Palit 9800GTX+ 512MB - около 60лв.
Video: GB GeForce 210 - 40-45лв.

Аз бих ги пуснал на тези цени и ако някои се закачи да сваля  5-10лв от цената за да се продадът по бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо търсене в сайтовете за обяви показва актуалните цени.

MB : ASRocK G41M-VS3 775 DDR3 - платката все още се предлага в някои онлайн магазини на цена около 100лв. тоест втора ръка могат да и се търсят 50лв.

CPU : Intel Core 2 Duo 775 E8400  3.0GHz - 50лв.

Video: Palit 9800GTX+ 512MB - около 60лв.

Video: GB GeForce 210 - 40-45лв.

Аз бих ги пуснал на тези цени и ако някои се закачи да сваля  5-10лв от цената за да се продадът по бързо.

Video: Palit 9800GTX+ 512MB - за 60лв.посмъртно не може да и вземе

не знам къде си сверявал цените ,но за да я купи някой трябва да пада от Марс.

За другите цени  нямам идея .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Video: Palit 9800GTX+ 512MB - за 60лв.посмъртно не може да и вземе

не знам къде си сверявал цените ,но за да я купи някой трябва да пада от Марс.

За другите цени  нямам идея .....

Не само за това видео, за другите неща също не е прав. Той ги смята нещата като хората от авто-моргите. Дъното би го взел човек на който му е изгоряло същото или подобно, би дал до около 40-45 лева ако наистина го е закършил. Процесора го търсят ентусиасти търсещи евтин ъпгрейд. При положение че същия чисто нов със модерен сокет 1150 струва 70 лева, няма много хора които биха дали 50 лева за 6 годишно C2D. Най голямата стойност на палитката е охладителя. Ако някой ще я иска за гейминг, то ще е някое дете със слаб компютър което не може да си позволи да даде 60 лева от джобните си пари. Ниско профилната 210 като нова струваше 60 лева, това че в момента по една или друга причина няма много евтини карти на пазара не означава че четири годишна карта трябва да се продаде на 3/4 от първоначалната си цена. За това ги има тези обяви, защото никой не ги купува, те си седят там продавачите обновяват,обновяват. Истинските обяви се публикуват днес и до след максимум 5 дни стоката вече е изпратена по куриера. Правел съм си експерименти да продавам на по-завишена цена просто защото няма конкурентна, резултата беше цял месец да ми виси в шкафа и накрая да го продам на цената на която можех да го продам за първите два дни. Тъжната истина е, че компонентите имат значително по-ниска стойност от тази на която сме ги закупили. Има изключения като например когато DDR3 беше много евтина и изведнъж цената за същия капацитет се вдигна с 50%. Колкото по-бързо осъзнаете това толкова по-бързо ще си разкарвате старите компоненти без излишна драма. Не бъдете като този продавач. Ще ви се търкалят нещата 2месеца и  накрая ще сте принудени да ги дадете за реалната им цена (която след два месеца може да е по-ниска от тази когато първоначално сте ги публикувал).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете дата бг. продавалника, базар и другите саитове за обяви.

Дъното все още се продава ново и е с цена от 120 до 145лв. Имаго в жар, аутмакс, стелт и в още поне 4-5 онлайн магазина.

Процесора - преди ден два засякох един в датата за 50лв и днес вече е продаден.

Видеокартата може и да е стара но се водеше геймърска и пак в разните саитове за обяви се продава от 50 до към 80лв.

За 210 ката си прав че не струва ама има заблудени хора които ще я вземат. Пък и писах да намали до десет лева от цената при пазърлък.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мога да взема на дъното и процесора от подписа ми като се има в предвид че остават още 2 години гаранция и на двата продукта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Колко мога да взема за:

1. 8GB DDR3 1600 A-Data

2. Asrock B75 Pro3 B75 LGA1155

3. LG GH24NS95 DVD RW SATA BLACK  

4. Intel I3-3220 3.3 GHz/3MB/LGA1155/Box

5. Sapphre Radeon HD7770 GHZ ED 1GB GDDR5 128-bit

6. CoolerMaster 500W Elite 12cm PFC

7. SEAGATE Barracuda 1TB 7200 3.5/64MB/Sata |||-600

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За колко мога да продам all in one компютъра си(dell inspiron one 22-5), харектеристиките му са:

Дънна платка:Dell DPRF9

Процесор:Amd athlon II X2 240e 2.80ghz

Рам:2x4gb ddr3

Видео карта:Ati mobility radeon hd 4200

Хард диск:Western Digital Blue WD5000AAKS 500GB 7200 RPM

1010269.jpg

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик:

Всеки задава въпроса колко, а отговора винаги е бил: Зависи от търсенето. Т.е. пускате си обявата и чакате 3-4 дена. Ако няма "балами", намалявате сумата и пак чакате. Така постепенно намалявайки, ще разберете цената...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Не мога да намеря старата тема затова правя нова. Един приятел пита колко може да вземе за стария си компютър. I5-3570, GA-H77-DS3H, 8GB 1600 MHz, 1 TB WD Blue, Raidmax Super Altas, Fortron Hexa 500W.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от доста време не съм влизал във форума.

Колко да търся на монитор http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VK192S/ ?

Идеално техническо и много добро визуално състояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте 

Колко мога да взема на 

asrock 970 pro3 r2.0

AMD FX 6100 3.30Ghz 

Ram DDR3 6GB 1333mhz (1 DDR3 4GB 1600Mhz и 2gb 1333Mhz)

HD 7770Ghz 1GB Sapphire

Кутия Не и знам модела 

Водно охлаждане (cooler master seidon 120V Моднато)

fsp hexa 400w - 450w 

HDD 2x 500GB и 1x160GB (WD Green 500GB) (Seagate Barracuda 500GB) (Hitachi 160GB)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колко мога да взема от тези части много добро състояние са бес никакви забелешки

Дънна платка ASRock H81M-DGS, Socket 1150

Процесор Intel® PentiumTM G3220, 3000MHz, Haswell, 3MB, socket 1150, Box

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за кое само за процесора ли или за дъното или искаш да ти ги подаря  :no-no:

И за двете, и не не ти искам частите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за :

Дъно GIGABYTE GA-F2A55M-DS2 (rev. 3.0) със AMD A8-6600K със вградена HD 8570D. (Все още не ги продавам официално)

Редактирано от wASSabi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      планирал съм леко да ъпдейтна едно HP Presario CQ56, като му добавя още една плочка RAM. Устройството в момента разполага с 1 плочка 2GB, с която си е фабрично и работи под Windows 7, който вече твърде много остаря, за да е ефективен, съответно ми се иска да му сложа 10, пък да видим какво ще се получи. След като проверих в интернет, дъното носи максимум 8GB, та на този етап идеята ми е просто да си добавя още 1 плочка RAM 4GB във втория слот и с фабричната да станат общо 6. Имайки предвид начинът, по който се използва, ще му бъдат повече от достатъчни. Въпросът ми обаче е следният:
      Според информацията в интернет, поддържаният вид е PC2-6400 DDR2 SDRAM SODIMM 200pin memory. Разрових сайтовете и не съм особено впечатлен от вариантите.
      1. Мога ли да сложа DDR3 RAM в този слот? DDR2 ме ограничава изключително много в избора?
      2. Единствено 200 pin RAM ли може да се сложи? Намирам варианти 204 pin?
    • от Този
      От 8ГБ "използваеми" 6:

На какво може да се дължи това? Очевидно не се касае за дефектен модул, тъй като няма модули по 6ГБ за да има втори от 2 който да е повреден. Касае се за лаптоп от 2019г.
    • от qdikyp
      SSD
      Liteon LCS 128GB 2.5" сата - 30лв.
      2x Liteon LCS 128GB M.2 сата - 30лв./бр.
      Нещата се намират в Перник и София, предпочитам лично предаване, за страната става и с куриери.
      За повече информация 0895 222 132 - Марио
      или [email protected]
    • от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване