Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мога да взема за....?

Препоръчан отговор

Затрил ли си я? Паметта със сигурност е в гаранция дори на всичко останало да е изтекла.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Затрил ли си я? Паметта със сигурност е в гаранция дори на всичко останало да е изтекла.

Зависи откъде я е взимал конфигурацията-някои "дилъри" дават 1-2 години гаранция.

На кутия едва ли ще вземеш 1000 лв.На части ще продадеш бързо дъното,проца,рама,дори и захранването,харда (зависи от състоянието и цената),другото може да се проточи и закучи.Има питанки тук за конфиги за 800-900 лв,оферирай ги на лични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, изтече

Зависи откъде я е взимал конфигурацията-някои "дилъри" дават 1-2 години гаранция.

На кутия едва ли ще вземеш 1000 лв.На части ще продадеш бързо дъното,проца,рама,дори и захранването,харда (зависи от състоянието и цената),другото може да се проточи и закучи.Има питанки тук за конфиги за 800-900 лв,оферирай ги на лични.

Егати, преди три години я взех за над два бона тая машина от никем, без кутията. Само за кутията данодх 330 да не говори че охлаждането за проца е от тия големите с два вента на noctua за 160 кинта. Забравих да кажа че има 60 гиги ссд. Кутията е огромна с 4 вента има опция на още, дупки з водно, професионална работа. Клоква си се без грижи процесор и видео. Егати ако не мога да взема 1000 лева го мятам през джама :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко бих взел за този компютър ?

intel core E6550 2.33

Intel Corporation DQ35JO (J1PR)

2gb ram 1x1

hhd 160gb samsung

Sapphire hd 6570 1gb 128bit

имам също един стар монитор Belinea 1945 s1w

Редактирано от nesa007 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, изтече

Егати, преди три години я взех за над два бона тая машина от никем, без кутията. Само за кутията данодх 330 да не говори че охлаждането за проца е от тия големите с два вента на noctua за 160 кинта. Забравих да кажа че има 60 гиги ссд. Кутията е огромна с 4 вента има опция на още, дупки з водно, професионална работа. Клоква си се без грижи процесор и видео. Егати ако не мога да взема 1000 лева го мятам през джама :)

Петков,да не си габровец? :lol6: То само виното и уискито поскъпва кат старее.

Щом си с Д14 и някакво 64Гб ССД,искай хилядарка,но компа ти е кукла,та язък за машинката да я продаваш.Има теми тук за хилядарка,ново няма да се вземе добро за тия пари-оферирай момчетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петков,да не си габровец? :lol6: То само виното и уискито поскъпва кат старее.

Щом си с Д14 и някакво 64Гб ССД,искай хилядарка,но компа ти е кукла,та язък за машинката да я продаваш.Има теми тук за хилядарка,ново няма да се вземе добро за тия пари-оферирай момчетата.

Ам че габровец съм къв да съм. Именно че е кукла, затова не ми се падарява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам че габровец съм къв да съм. Именно че е кукла, затова не ми се падарява.

Кутията за 50 лева продаваш ли я? :D  50лв и моя термалтек ! ?

Аи , че трябва да правя световен рекорд ! Ще набия на тоя фх едни 10ghz... :Д

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5kov паметта е с 8 години гаранция та ако си я взел преди 3 от Никем трябва да има още 5.

Поне доколкото знам Никем не и реже гаранцията...

пс. Noctua са със 6 години гаранция та и охладителя ти е в гаранция.

Най-добре си изрови документите и проври и  SSD-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра е супер силен, ти кво искаш 5960x и четири gtx 980 ti ли?

Успокой се той е искал ориентировъчна цена за всичко може след време да му трябват кинти или да мине на 2011 сокет или на лаптоп кой знае..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

За тези:

Amd athlon x64 x2 4800+ brisbane 2.5 ghz клокнах го на 2.8ghz

MB asus m2a-vm

Ram e 2x2 ddr2 обаче не помня марката и не ми се гледа ся :D но е хубава марка

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутията за 50 лева продаваш ли я? :D  50лв и моя термалтек ! ?

Аи , че трябва да правя световен рекорд ! Ще набия на тоя фх едни 10ghz... :Д

ако ще продавам ще е всичко на куп.

5kov паметта е с 8 години гаранция та ако си я взел преди 3 от Никем трябва да има още 5.

Поне доколкото знам Никем не и реже гаранцията...

пс. Noctua са със 6 години гаранция та и охладителя ти е в гаранция.

Най-добре си изрови документите и проври и  SSD-то.

Всички документи пазя. Но целта ми е да разбера горе долу какви пари ще мога да му взема сега, за цялата конфигурация. Иначе много не ми се дава. :)

Имам един acer aspire 5542 с прецакана видео карта (дисплея неще да светне) и се чудех колко бих могъл да му взема като не работещ и не си ли заслужава повече да го пръсна и да го продам на части.всичко му е запазено, външният вид е без забележки. Мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Абе хора, решил съм да си взема това компютърче.
Трябва ми за GTA V и новия Tomb Raider като излезе догодина, общо взето...
Според вас ще върши ли работа? Какво мислите?

http://plasico.bg/gannicus-quad-core-a8-7600k8gbgt730-4gb-20114.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, решил съм да си взема това компютърче.

Трябва ми за GTA V и новия Tomb Raider като излезе догодина, общо взето...

Според вас ще върши ли работа? Какво мислите?

http://plasico.bg/gannicus-quad-core-a8-7600k8gbgt730-4gb-20114.html

Ас не бих го взел...погледни тук и се ориентирай  Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не мога да сглобявам компютър, затова искам всичко да е готово, не можете ли да ми препоръчате нещо добро до 850 - 950 лева, готово?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kолко приблизително ще мога да взема за(продава се цял):

ram 8gb х 1600 mhz

hdd 500gb(стар е)

ssd 250 gb

nvidia gtx 550i

asrock h61m u3s3

intel core i5-2400

cooler master Silencio 550

Samsung 2233

мишка и клавиатура и пад

+ nvidia gts 250 and 4 gb ram

мога да добавя и още 1 кутия

+ кабели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

250 лв. за процесора.

150 лв. за SSD-то.

100 лв. за кутията. може и повече ако е в идеално състояние.

80 лв. за видеото.

50 лв. за паметта.

40 лв. за харда ако е наред.

40 лв. за дъното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не мога да сглобявам компютър, затова искам всичко да е готово, не можете ли да ми препоръчате нещо добро до 850 - 950 лева, готово?

В скай или никем ти ги сглобяват безплатно само трябва да кажеш че го искаш сглобен.

След време още 4 гб рам и си готов  http://nikem-bg.net/cart/50309p1r53657p1r48235p1r2088p1r2128p1r53867p1r52090p1rf.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ram 2Gb ddr2 600 mhz

VIdeo 1gb ati radeon hd4500 

Maxtor 80Gb

DVD/CD LG 

CPU- Intel Pentium 2x3 ghz Dual core 

Motherboard ESC RC410-M

Редактирано от destruk7or2 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ram 2Gb ddr2 600 mhz

VIdeo 1gb ati radeon hd4500 

Maxtor 80Gb

DVD/CD LG 

CPU- Intel Pentium 2x3 ghz Dual core 

Motherboard ESC RC410-M

100-150 лева според мен, ако се продава цял..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъй като мисля да си взимам нова щайга на изплащане искам да попитам колко мога да взема от сегашната ми, проблемът е, че хард диска е малък, но кой знае:

Вид: ACPI Uniprocessor PC

ОС: Windows XP Home SP3

Дъно: Intel Celeron D 310, 2133MHz (16 x 133)

Системна памет: 2048МB

Видео: ATI RADEON 9550 / X1050 Series (128MB)

Хард: 76,7GB

Ако ви трябва още инфо ми кажете, щайгата я имам от началото на 2009г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъй като мисля да си взимам нова щайга на изплащане искам да попитам колко мога да взема от сегашната ми, проблемът е, че хард диска е малък, но кой знае:

И какво не ви хареса в първата важна тема в раздела? Вашата се добавя към нея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако 50 лева не са ти проблем...

В никем като ти се обадят просто им казваш че иска да пристигне готов.
Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подари го , това че ти я имаш от 2009 год  :) явно на старо си я взел  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да си продам компютъра, но е сглобявам и не мога да си го оценя. Ето характеристиките:

post-287986-0-90801700-1439809976_thumb.

Благодаря предварително за помощта!  :)

Ако още нещо ви интересува относно параметрите, попитайте.

Лек ден!

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      планирал съм леко да ъпдейтна едно HP Presario CQ56, като му добавя още една плочка RAM. Устройството в момента разполага с 1 плочка 2GB, с която си е фабрично и работи под Windows 7, който вече твърде много остаря, за да е ефективен, съответно ми се иска да му сложа 10, пък да видим какво ще се получи. След като проверих в интернет, дъното носи максимум 8GB, та на този етап идеята ми е просто да си добавя още 1 плочка RAM 4GB във втория слот и с фабричната да станат общо 6. Имайки предвид начинът, по който се използва, ще му бъдат повече от достатъчни. Въпросът ми обаче е следният:
      Според информацията в интернет, поддържаният вид е PC2-6400 DDR2 SDRAM SODIMM 200pin memory. Разрових сайтовете и не съм особено впечатлен от вариантите.
      1. Мога ли да сложа DDR3 RAM в този слот? DDR2 ме ограничава изключително много в избора?
      2. Единствено 200 pin RAM ли може да се сложи? Намирам варианти 204 pin?
    • от Този
      От 8ГБ "използваеми" 6:

На какво може да се дължи това? Очевидно не се касае за дефектен модул, тъй като няма модули по 6ГБ за да има втори от 2 който да е повреден. Касае се за лаптоп от 2019г.
    • от qdikyp
      SSD
      Liteon LCS 128GB 2.5" сата - 30лв.
      2x Liteon LCS 128GB M.2 сата - 30лв./бр.
      Нещата се намират в Перник и София, предпочитам лично предаване, за страната става и с куриери.
      За повече информация 0895 222 132 - Марио
      или [email protected]
    • от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване