Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Колко за: CPU C2D E8400,MB GB EP35-DS4,4XSuper Talent 1Gb DDR2 800 CL4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко за: CPU C2D E8400,MB GB EP35-DS4,4XSuper Talent 1Gb DDR2 800 CL4?

Според мен около 350лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20-25 лева.

ако за това CNet 8 Port Ethernet Switch са 20-25 лева, колко може за TL-SG1008D/8-port Gigabit Switch?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре ли съм взел на тая кощница mb: asrock conroe e-sata2 ram: aneon куча марка 4х1 DDR2 533 Mhz CPU: E6750 @ 2.66 4Mb cash 1333FSB VGA: 9600GT 1GB DDR3 256bit PSU:500W cooler master HDD:400 GB Samsung 8mb cash зех му 500 лева и мисля, че е доста добре като се има напредвид, че единствените сносни неща в тва пц са видеото захранването и цпу-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е за тук темата ми ще се радвам вместо да се трие да се премести. Благодаря!

Та знам,че цената е много относително нещо и зависи на кого и как ще продадеш. Но все пак съм сигурен,че има хора тук които долу-горе следят пазара или се занимават с това и биха ми помогнали да избера долу-горе приемлива и добра цена на която мога да продам моята конфигурация. Обмислям да си взема нова, но първо трябва да продам тази, а си нямам напредстава на каква цена. Ще се радвам да ме орентирате, аз ще си сложа малко отгоре като за първоначална и после ще свалям като няма кандидати. Та по същество ето пс-то:

# Case: ATX Delux

# MB: Asus P5GPL-X SE

# CPU: Intel Celeron D 331, 2676 MHz (20 x 134)

# VGA: PCI Express x16: ATI Radeon Saphire X550/X600 (RV380) 128MB/128-bit

Freq: def. 600/1000MHz

Freq: OC 648/1288MHz;

# RAM: DIMM1: A-Data (1 GB PC3200 DDR SDRAM)

# HDD: Seagate BARRACUDA, 320GB, SATA II, 7200, 16MB Cache

# DVD/CD-RW: _NEC DVD_RW ND-3550A

# FDD: Floppy disk drive 1,44 mb Sony Black

# PSU: 350W Delux

LAN: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Packet Scheduler Miniport @ 100.

Искам да отбележа,че има неща заради които мога да дръпна някой лев нагоре като HDD-то, което съм слагал впоследствие ново с 5 години гаранция която пазя и е още валидна. Както и новата рам от 1GB, защото преди това беше 512. Благодарности за помоща! (И като допълнение пс-то се чисти редовно, нямало е проблеми до сега и никоя част от hardware не е клоквана).

Редактирано от G0ld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен спокойно би могъл да я продадеш на цена около 300-320 лева.Все пак както каза хард диска е в гаранция,което си е предимство.

Редактирано от greatwhiteshark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, благодаря за отоговора! Наистина тази цена ме устройва. Даже може да изнамеря старият keyboard и някой мишок като подарък ;> Ще чакам и други мнения. Но сега орентировачно мисля да го пусна за 350, пък след време ще посмъквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е за тук темата ми ще се радвам вместо да се трие да се премести. Благодаря!

Та знам,че цената е много относително нещо и зависи на кого и как ще продадеш. Но все пак съм сигурен,че има хора тук които долу-горе следят пазара или се занимават с това и биха ми помогнали да избера долу-горе приемлива и добра цена на която мога да продам моята конфигурация. Обмислям да си взема нова, но първо трябва да продам тази, а си нямам напредстава на каква цена. Ще се радвам да ме орентирате, аз ще си сложа малко отгоре като за първоначална и после ще свалям като няма кандидати. Та по същество ето пс-то:

# Case: ATX Delux чисто нова със 350W "захранване" е 50лв значи за втора ръка 25лв

# MB: Asus P5GPL-X SE ново с 2години гаранция е 80лв втора ръка 40лв

# CPU: Intel Celeron D 331, 2676 MHz (20 x 134) 30-40лв

# VGA: PCI Express x16: ATI Radeon Saphire X550/X600 (RV380) 128MB/128-bit 20-25лв

Freq: def. 600/1000MHz

Freq: OC 648/1288MHz;

# RAM: DIMM1: A-Data (1 GB PC3200 DDR SDRAM) 30лв

# HDD: Seagate BARRACUDA, 320GB, SATA II, 7200, 16MB Cache нов е 70лв втора ръка айде заради остатъчната гаранция 40лв

# DVD/CD-RW: _NEC DVD_RW ND-3550A 15лв

# FDD: Floppy disk drive 1,44 mb Sony Black ??? 2-3лв

# PSU: 350W Delux еми то си върви с кутията

LAN: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - Packet Scheduler Miniport @ 100. 5лв

Искам да отбележа,че има неща заради които мога да дръпна някой лев нагоре като HDD-то, което съм слагал впоследствие ново с 5 години гаранция която пазя и е още валидна. Както и новата рам от 1GB, защото преди това беше 512. Благодарности за помоща! (И като допълнение пс-то се чисти редовно, нямало е проблеми до сега и никоя част от hardware не е клоквана).

Между другото си има раздел и тема във форума за това питане.

Компютрите се обезценяват страшно бързо в момента в които го вземеш и цената пада наполовина а това са компоненти на 3-4 години.

Това според мен са реалните цени ако някои вземе всичко накуп е редно да има и малка отстъпка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно,че накуп. Няма да се заниамвам да продавма на части! И благодаря за темата, просто рядко пиша и не зная,че има такава тема. Ще се поровя и в нея. И в крайна сметка пък към 250-260 спокойно мога да му взема като смятам това което си ми написал. Благодаря ти за отговора. А относно обезценяването знам,че е така. Но пак ако намериш някой навит може и за 500 да му го дадеш. В момента имам един приятел с доста по-стара и слаба конфигурация купувана преди доста години от техномаркет и той без да знае баща му я пуснал в интернет за продан и намерил човек за 200 лв. А пс-то му е доста по-слабо и старо от моето. Така,че и това е друг фактор дали ще намериш някой балама. :):D Но според твоя коментар и горният 250-260 лв. спокойно мога да му туря като начална цена,че дори и 300. Благодарности отново за вниманието! :) (Пък като не се намери такъв човек ще посмъкнем, какво толкова) :)

Редактирано от G0ld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реалната пазарна цена на PC-то ти е не повече от 180-190лв. Факта, че може да намери някой на когото да го продадеш и за 500лв. не променя реалната цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за тази видеокарта ATI Radeon HD 3650 512MB 128bit DDR2 PCI Expess 2.0

Само охладителя е различен и няма гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и 20 не бих дал с тая ДДР2-ка, но иначе предполагам около 50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A Аз колко мога да взема на тази конфигурация CPU SEMPRON 2800+ BOX CASE DELUX 438 RAM PQI 2X1GB DDR2 800 DVD-RW NEC ND-3570 SILVER FDD FDD 1.44 BLACK HDD SAMSUNG 250GB/7200/8MB MOTHERBOARD JETWAY M2GT3-PTD MONITOR SAMSUNG KSA H782E NEW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пари мога да взема за тази конфигурация? RAM:1GB DDR2 Video Card:Nvidia G-Force 7300LE Hard Disk:Samsung 500GB Processor: Intel Celeron D CPU 3.7GHZ Monitor: Hyundai 19 Motherboard: Foxconn 6627MA CD-ROM:LG Multy Recorder DVD-RD Network:Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC Sound Card:Realtec AC97 5.1 channel e-mail [email protected]

Редактирано от map0_681 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пичове, да ви попитам колко пари може да му взема според вас на този компютър? CPU AMD 3000+ (1.8Ghz),RAM 1GB (TwinMos)2x512,HDD 320GB (Hitachi),Mainboard Asus M2N-E,DVD/RW dual layer (Asus), Videocard GeForce 8400GS 512MB DDR2(Captiva silent),Power 350W, ATX Case,Card reader Благодаря!

Редактирано от mi7aka_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

пичове, да ви попитам колко пари може да му взема според вас на този компютър?

Говорим за максимална цена!

CPU AMD 3000+ (1.8Ghz),RAM 1GB (TwinMos)2x512,HDD 320GB (Hitachi),Mainboard Asus M2N-E,DVD/RW dual layer (Asus), Videocard GeForce 8400GS 512MB DDR2(Captiva silent),Power 350W,

ATX Case,Card reader

Благодаря!

Около 150-200 лева повече не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите какво мислите по въпросът?

Ако ми го подариш ще си поема разходите за куриер.

Разбираи че повече от 100-150лв никои здравомислещ човек няма да даде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за конфигурация: AMD Sempron 2400+ 2.00Ghz Ram 512 Видео 256 (незнам марка) Монитор КТЦ 17" +Мишка,Клавиатура,Колонки,Слушалки,Бюро,Микрофон,Камера..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам какво мога да взема за следните части: PSU - Linkworld 300W LPE2 HDD1 - IBM Deskstar ATA/IDE 20 GB/7200 rpm HDD2 - Western Digital Caviar ATA/IDE 20GB/7200 rpm HDD3 - IBM Quantum Fireball IDE 10GB/4500 rpm MB - Foxconn 761GXK8MC 3xPCI, 1xPCI-E x16, Socket 754, 2xDIMM DDR400, SATA II CPU - AMD Athlon 3000+, 2GHz, L2 512 KB (Venice) GPU - Sapphire Radeon X300SE PCI-E, 128-bit 256M DDR HyperMemory DVI, TV-Out RAM1 - Kingston 2 х 512 MB DDR400 PC2100 RAM2 - 512 MB DDR400 И още една еxpansion card с 3 USB и 2 FireWire слота Adaptec na PCI. Имам и разни антики, ама тях и в музея няма да ги искат :wors: P.S. То почти цяла конфигурация се събра :wors:

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 80лв. е нормална цена общо за тия компоненти.

Сега се сетих, че имам и 3 плочки RAM и една карта с USB и FireWire, добавил съм ги, за тях колко мога да взема, и поотделно за компонентите ?

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Grigor Georgiev
      Здравейте, скоро си взех  нокиа 6+(х6).
      Чудесен, бърз, ~компактен, евтин.... а бе готин.
      Рових в системните настройки, но никъде не казват нищо за РАМта и ИНТЕРфейса ?!
      Търговецът твърди, че е 6 GB... Ама ми се ще да го видя в у/вото. 
      Някой, някакви идеи?
      Благодаря предварително

• от Devinbg
      Привет.
      Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?
      Благодаря предварително!

• от Plamen Sedlarski
      Здравейте когато включвам компютъра с една плочка рам памет 1x8 2400 се вкючва , а когато поставя 2 плочка пак същата включва се и след 5 секунди изгасва и досега не е правило проблеми така!!!
    • от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
  • Дарение

• Добави ново...