Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Joss Bomon написа:

200+100+160=460лв.

Викаш, може и да се намери някой малоумен фен на 3770К и стари платформи, който да даде 460лв.

За съжаление има малоумни като мен както преди година дадох 150лв за xeon e3 1230 v3 (4770) haswell, заместих i5 4670 и разликата беше значителна в някои игри които се възползват от 8трейда,. И в крайна сметка не останах много доволен от гейминг представянето пак в например Battlefield V Multiplayer и cyberpunk 2077. В много от новите заглавия си трябват повече от 4 ядра (да играят се и на тях, но микронасичанията ще ги има, освен ако не е на 5GHZ, ама и тогава не е сигурно). Взех i5 10400f за 300лв и въпреки че е на бууст на всички ядра е само 4GHZ, разликата е ОГРОМНА. Така че за 9 годишни процесор, дъно и рам за 450лв е малко множко. Та аз дадох за 650лв за b460, i5цата и 16гб рам и то нови с гаранция, за AMD конфигурация със сходни компоненти (b450 и 3600), цената ще е сходна, давам просто пример.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

По десетина лева на компонент.   И да ти кажа последно като проверявах сайта е Български и в него се пише на Български от къде на къде ще ни учиш на английски правопис?

Публикувани изображения

Човека пита колко струва - отоговорих му по цени от продавалник. Вече да пробва, да си преценява кое за колко да продава. Както се казва, за всеки влак си има пътници. Има хора, които като видят нещо по-евтино и го вземат, без да разбират от цени на нови части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си продавам машината, според вас колко пари мога да й взема ?

Процесор : АМD Ryzen 5 2600 6 Core ( 3,4Ghz up to 3,9, 19MB Cache 65W)

Memory : nVidia GeForce GTX 1070 8GB GDDR5

RAM: Gskill 16 GB 2666 MHz DDR4

Hard Disc: 1TB SATA 7200

Motherboard : Gigabyte A320M AM4

Coolers : 4x AMD AM4 

SSD : Kingston 240 gb

Power supply : Chieftec GP-500A 80+

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Daniel96p написа:

Здравейте искам да си продавам машината, според вас колко пари мога да й взема ?

800-850 лв, така аз го виждам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Daniel96p написа:

в момента покрай майнинга без проблем можеш да вземеш само за картата ~450ЛВ /в зависимост от модела/ , като приемам че е в перфектно състояние.

Процесора , ако е с оригинална кутия и wraith spire/stealth cpu cooler = 230лв.

Паметта без проблем -  90лв.  

останалите компоненти няма да са особено апетитни , но при всички случай ще се заминат на разумни цени. Съвета ми в твоя случай е , продажба на части .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от qdikyp
      RAM
      Kingston 8GB DDR3L 1600MHz SODIMM лаптоп - 35 лв. Продадена
      Samsung 8GB DDR3L 1600MHz SODIMM лаптоп - 35 лв. Продадена
      Micron 8GB DDR3L 1600MHz SODIMM лаптоп - 35лв. Продадено
      SSD
      Liteon LCS 128GB 2.5" сата - 30лв.
      2x Liteon LCS 128GB M.2 сата - 30лв./бр.
      Samsung MZ7TE 128GB 2.5" sata - 35лв. Продадено
      Micron 1100 512GB sata 2.5" - 880лв продадено
      Kingston sa400 240gb m.2 сата - 45лв.
      Нещата се намират в Перник и София, предпочитам лично предаване, за страната става и с куриери.
      За повече информация 0895 222 132 - Марио
      или [email protected]
    • от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване