Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Накратко харесал съм си този телефон: http://www.aliexpress.com/item/Freeshipping-MIZO-5-7-N9100-smartphone-Android-5-0-3G-Ram-snapdragon-805-Quad-core-2560/32281974070.html

Това ще ми е 3ти китайски телефон ама много евтин ми се стуваа да е реално това което пише вътре. След кореспонденция се разбра че е с андроид 4.4 и ще има ъп до 5.0 когато се обяви официално и за други извън 5те досегашни. притеснява ме дисплея и тая резолюция 2560на1440 дето са я фраснали в тоя 5.7 инчов екран. В момента съм с 5.5 на 1280на720 и почти не вижддам точки, а без очила хич.

Моля за Вашите мнения размисли и страсти по моята дилема.

Благодаря предваително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах дилемата ти, ама явно щото не съм от умните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дилемата е да го бъде или да не го бъде китайчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако те гони мазохизъм да се занимаваш с китайчета, не виждам какво те спира.

То цената е такава, че ако се строши нещо, направо го мяташ в кофата и поръчваш друг китаец.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе за тия пати могат да се вземат например 7-8 стека цигари или 160 литра нафта или 100 кила вино, 

ама на мене ми требе телефон.

Благодаря за спама/мнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, аз също съм с китайски телефони, този за пръв път го чувам. Прилича ми на филашификат и заигравка с Xiaomi MI4. Ето тук от същата марка със същата цена, но значително по-ниски характеристики, по- реално. Ако се невиеш да го купиш пиши все пак вярно  ли е това.

Ако все пак гледаш този клас виж  Gionee Elife E7 на промоция сега в pandawill пък и в другите сайтове.

Редактирано от stanpet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Моля за Вашите мнения размисли и страсти по моята дилема...

Нещо не ми харесва батерията на тоя телефон, така както я гледам на картинката, я издържи 1 час, я - не...

bwy1424962226e.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е китаец заложи на Xiaomi. Имат много добра поддръжка всяка седмица излиза ъпдейт, хардуера е на ниво.Много добър български форум, братушките и те постоянно правят ромове.

Сменил съм много телефони но единствения които успява да мe изкара четири дена с едно зареждане е  Xiaomi RedMi Note WCDMA.

Говоря средно по около 20мин. на ден, не спирам Wi-FI, 3G също е постоянно включен. В момента го ползвам с една сим карта.

034944751-big.jpg?r=0   034944752-big.jpg?r=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, поръчах го вчера, батерията е 4800, а не 480,

ксайоми също са добре ама ми4 ми идва много скъп. като дойде и го тествам ще пиша отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, поръчах го вчера, батерията е 4800, а не 480,

ксайоми също са добре ама ми4 ми идва много скъп. като дойде и го тествам ще пиша отново

Драсни няколко реда като го получиш. 

Xiaomi имат поне 3-4 модела с цена около 160 долара. не е само Ми4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

малко е късно, но според мен продавачи без рейтинг и коментари трябва да се избягват... поне аз така правя... а такива дето са без диамантчета или коронки

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо през итница да мине успешно пък тогава ще му мислим. Искам телефон с поне 2 гб рам а ксаиоми нямаха такъв до 200 долара. Иначе няколко приятели също изразиха добри впечателния от поддръжката на ксайоми. всеки петък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо през итница да мине успешно пък тогава ще му мислим. Искам телефон с поне 2 гб рам а ксаиоми нямаха такъв до 200 долара. Иначе няколко приятели също изразиха добри впечателния от поддръжката на ксайоми. всеки петък

E как да няма ? Xiaomi Redmi Note 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прав си пешо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но:

Дойде телефона, оказа се пълна пръчка мтк с 1гб рам 720п резолюция и батерията караше между 4 и 5 часа. Върнах го 20 лева се плащат на български пощи и след 2 седмици си получих парите, избих си 20те лева от курсова разлика с долара и си купих ксайоми ми3 и съм много доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от asdfj
      Привет.
      Телефона си работеше до днес когато изведнъж отказа да се  свързва към Wi-fi и реших че е забил и го рестартирах и изписва това на снимката и не знам какво да правя дали изобщо ако го занеса в сервиз може да се оправи?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.