Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, много се накефих докато преглеждах темата. Вече си изтеглих някои от любимите ми сериалчета. Много благодаря. Но така и не намерих линк към Бенджи, Закс и Звездния принц. Какво става, неоткриваем ли е? :ph34r: Сетих се за още едно сериалче, което много харесвах. Май се казваше "Сафари" или нещо от рода. Някой да знае къде мога да го намеря? Също и "Мариан първата". А пък имаше едно анимационно филмче, Приключенията на Боско. Някой сеща ли се за него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но така и не намерих линк към Бенджи, Закс и Звездния принц. Какво става, неоткриваем ли е?

<{POST_SNAPBACK}>

И аз го търся безнадеждно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае дали се намира филма *Пипи Дългото чорапче* на български :bye:

Публикувано изображение как да си го взема от БНТ-то от архивина им :beer:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали има превод *Ум Белият делфин* :) Като не знам френски... ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересна тема :) Така като сме тръгнали,някой спомня ли си Буревестници 2086,Старком и Мишел Ваян?Много добри филмчета бяха за времето си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye: Още веднъж благодаря Нощта сега започва,почвам да търся и аз :yanim:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Barbapapa L'Integrale - DivX - FR - DVDRip

А субтитри да знаеш дали има някъде за това филмче, че го дръпнах за дъщеря ми, и двете не разбираме френски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А субтитри да знаеш дали има някъде за това филмче, че го дръпнах за дъщеря ми, и двете не разбираме френски?

<{POST_SNAPBACK}>

:bye: Виж по-горе линка на Бацката :yanim:
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе напоследък ме налегнаха спомените за едно много любимо на мен и на сестра ми детско филмче-то е много старо още като бяхме много малки и не е българско май,обаче не можем да се сетим за името му,двуумим се между:"Мечетата с нежни сърца","Мечетата със смели сърца" или "Грижовните мечета",ама повече клоним към "Мечетата с нежни сърца" ако някой може да помогне и да даде линк със някой-друг епизод ще съм му наистина страшно благодарна:doh::clap::doh::doh::doh::doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае дали се намира филма *Пипи Дългото чорапче* на български

Имам първите три филма за Пипи дългото чорапче на ДВД, а в момента тегля и четвъртия. С немско и холандско аудио са. Може би ще му направя субтитри, но не се знае кога ще станат, тъй като ще трябва да се прави тайм код и да се превежда по слух.

Ако ги искаш без превод ми пиши, за да се разберем как да ти ги дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,благодаря ви за това че след дълго търсене открих тук сериите на филма с който съм израснал "Синьо лято". ;) Само че имам един малък проблем и моля този който има преведени и останалите серий от 5-та нагоре преведени къде мога да ги изтегля ще съм ви страшно благодарен.Този филм значи страшно много за мен.Благодаря ви предварително :):clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе напоследък ме налегнаха спомените за едно много любимо на мен и на сестра ми детско филмче-то е много старо още като бяхме много малки и не е българско май,обаче не можем да се сетим за името му,двуумим се между:"Мечетата с нежни сърца","Мечетата със смели сърца" или "Грижовните мечета",ама повече клоним към "Мечетата с нежни сърца" ако някой може да помогне и да даде линк със някой-друг епизод ще съм му наистина страшно благодарна:):wors:  :help:  :help:  :help::)

<{POST_SNAPBACK}>

По нова телевизия го даваха не чак толкова отдавна. "Мечетата с нежни сърца" е но не мога да ти помогна с линкове.

Набор '87 съм и не си спомням доста от сериалите в темата но гумените мечета (кой не знае Мазньо, кой не е слушал за него) и костенурките нинджа няма как да не ги помня :) (винаги съм си мислел че 'Шрьодер' е нещо швабско а той си е просто Shredder Публикувано изображение) Повода да се намеся в тая тема е че в АренаБГ пуснаха Чип и Дейл

П.П. Забравих да спомена любимото ми детско от тогава - Патешки Истории :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех мерси много,mrGreeny,ако все пак от някъде ти изскочат Мечетата имай ме превид плс;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали някаде има субтитри за  Гостья из будущего? А и между другото се сетих за още един много добур филм но той май ще да е изчезнал дълбоко из архивите защото никаде не можах да го открия.Става дума за Без Дом. Ако някой има идеи да сподели.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами като не знаеш руски - не го гледай -да си учил навремето в училище ! Предвод на български няма и освен това руските филми си звучат на руски.

Срам и позор че си от по старата генерация, а не знаеш руски, който се учеше от 4-ти клас. А Ако става дума за (племенника-цата, сина/дъщерята, съседското дете (което може и да е твое ;-)) тогава това му е стимул да учи руски Сорри аз ги имам в оригинал на ДВД-та. И ги предпочитам така.

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ !

Моля не пълнете форума с проблеми, които произтичат от собствената ви неукост или мързел. Истинските проблеми са напълно достатъчно !

Някой да знае дали се намира филма *Пипи Дългото чорапче* на български  :bye:

Публикувано изображение как да си го взема от БНТ-то от архивина им :)

<{POST_SNAPBACK}>

1. БНТ НЕ пази архив на филмите за които правата са изтекли (а "Пипи..." е такова)

2. Следете дискусиите. Тук някой каза че ги има на ДВД с нески или шведски звук субтитри. Аз ги имам на видео с лошо качество но за сметка на това с БГ звук скоро с помоща на един фен ще извадим превода и ше го пуснем като субтитри а фенът ше опусне ДВД-рип-а тъй че търпение му е майката...

Имам първите три филма за Пипи дългото чорапче на ДВД, а в момента тегля и четвъртия. С немско и холандско аудио са. Може би ще му направя субтитри, но не се знае кога ще станат, тъй като ще трябва да се прави тайм код и да се превежда по слух.

Ако ги искаш без превод ми пиши, за да се разберем как да ти ги дам.

<{POST_SNAPBACK}>

Галке79 свирни насам имам двете серии преведени на български на видео. Ше ти дам презапис от касетата или DiVX колкото да се ориентираш за времето ад ги извадиш по слух и тайм код направо от българския превод който е Voice-over (ако ти говори нещо този термен. Аз има обаче само първите два филма от общо 4 щот навремето другите 2 ми се видяха бози и не ги купих чен е бяха и евтини...

Пиши ми на маил-а или в този форум.

За всички фенове на стари руски детски филми и анимациии.

"Кат Русия няма втора тъй велика на света

тя е нашата опора тя е наш'та красота...

Идете тук

ФИЛМИИ ! multiki.arjlover.net

Филмите се точат директно,но:

през деня - само ако си от руското интернет пространство или ако минаваш през руско прокси за проксита виж тук

.Freeproxy www.freeproxy.ru

НОЩЕМ от 1 часа до 7 БГ време -ТЕГЛИ НАРОДЕ НА КОРЕМ ! (отвсякъде)

За подробности виж на сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имали някои филмчето арабела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе браточки не излезе ли нещо за "неочаквана ваканция" А???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой намери ли "Призраци под виенското колео" и "Призраци в блока"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм аз..

Един пич с nick name Nikra ги е превел...Свалил е avi филмчетата през eMule...и е добавил БГ доблажа от VHS видеокасетки . И така образа все пак е по-добър за сметка на по-лошият звук...но специално му благодаря за добрата работа и за това че ни зарадва. :wors:;)

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте! Обожавам "Синьо лято", дори имам чувството , че мога да дублирам сериите въпреки изминалите години по памет :) , не се справям добре с издирването им, обаче. Намерила съм само първите 8 дублирани на български епизода. Ще съм безкрайно благодарна, ако някой ми каже дублирани ли са и останалите и от къде мога да ги намеря. Предварително благодаря :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,моля ако някой знае откъде мога да си изтегля руския филм Тримата Мускетари или поне да ме насочи къде да търся.Вярвам че голяма част от този форум сте израсли с този филм,ще се радвам много ако може да ми помогнете.Благодаря ви :):)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте! Обожавам "Синьо лято", дори имам чувството , че мога да дублирам сериите въпреки изминалите години по памет :) , не се справям добре с издирването им, обаче. Намерила съм само първите 8 дублирани на български епизода. Ще съм безкрайно благодарна, ако някой ми каже дублирани ли са и останалите и от къде мога да ги намеря. Предварително благодаря :)

Не, останалите след 8-ма серия не са преведени. След 8-ма серия, има качени непреведени серии... Редактирано от Int3rvisi0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,моля ако някой знае откъде мога да си изтегля руския филм Тримата Мускетари или поне да ме насочи къде да търся.Вярвам че голяма част от този форум сте израсли с този филм,ще се радвам много ако може да ми помогнете.Благодаря ви :)  :)  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

"Пара, пара, парадуемся на своем веку..." :P За този филм ли говориш? Ако е за него и аз го търся. Много ме кефише като бях малък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за него говоря филма е много хубав ;).Ако някой знае откъде мога да го дръпна моля да ми каже.Благодаря :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, останалите след 8-ма серия не са преведени. След 8-ма серия, има качени непреведени серии...

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за информацията :huh: А къде могат да бъдат открити непреведените серии? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.