Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Старите детски сериали

Препоръчан отговор

Някой да знае нещо за "Щури съседи"Мисля че беше полска тази страхотна комедийка.Моля,помогнете!Информация,линк или поне картинка.Много ми трябва заглавието-оригиналното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 681
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сечено, Мазнислав беше, и наистина е епичен.

Сигурно отдавна вече си го открил, но все пак - ако не бъркам, това би трябвало да е пълнометражната версия на въпросния сериал.         Англоезичното

Чудех се къде да я пиша тая тема - във "Любими филми" или в "Намери филм"...та реших да я постн-а като нова. Проблемът е че от доста време издирвам един любим детски сериал - "Синьо лято" (Verano Azu

Публикувани изображения

Здравейте, знам че това което ще питам е налудничаво но дано някой може да ми помогне. Спомням си смътно едно детско, единствения детайл който помня е че главния герой беше момче, може би имаше бял кон, и когато трябваше да се подпише под някакъв документ, плю на палеца си и така остави отпечатък. Трябва да са го давали някъде през 80те Моля помогнете щото ще се побъркам да се сетя от къде беше това :wors:

Редактирано от feanorbg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Днес гледах сериала "паднала от облаците". Изгледах и 13-те серий. Това сериалче е от моите детски години. Превода е на руски а качеството е тв-рип. Ако представлява интерес за някои мога да дам линк от кадето да си го изтегли. Поздрави БатВал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е** едно време имаше едно много хубаво филмче с мечета дето имаха рисунки по коремчетата и првеха някакви даги и скачаха по облаците много яко беше Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като малък любими филмчета ми бяха "Патето Яки" "Чоки" и "Бенжи Закс и зведният принц"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

знам че това което ще питам е налудничаво но дано някой може да ми помогне. Спомням си смътно едно детско, единствения детайл който помня е че главния герой беше момче, може би имаше бял кон, и когато трябваше да се подпише под някакъв документ, плю на палеца си и така остави отпечатък. Трябва да са го давали някъде през 80те

Моля помогнете щото ще се побъркам да се сетя от къде беше това :wors:

Привет! Филмчето е страхотно, много ще се радвам, ако дадеж линк (дано само не е торент) :help:

Грешка стана някаква, имах предвид линк за "Паднала от облаците", това с белия кон нищо не ми говори

Привет на всички.

Днес гледах сериала "паднала от облаците".

Изгледах и 13-те серий.

Това сериалче е от моите детски години.

Превода е на руски а качеството е тв-рип.

Ако представлява интерес за някои мога да дам линк от кадето да си го изтегли.

Поздрави БатВал.

Може ли линк, моля :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми хилиади благодарности ако ми помогнете с линк за тинейджърския сериал-ТРУДНИ ГОДИНИ. :)

Редактирано от rumkorumkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!

Някой да има линк към анимационния сериал по канал Boomerang The Mask.Не игралните филми.Благодаряви ви предварително.Моля също и ако някой има песничката в началото на сериала да я даде.Пак мерси! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Темата е страхотна. Благодаря на всички от сърце. :P Някой да знае къде мога да намеря Мери Попинс? Желая Весели празници и добро настроение на Всички!!! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Темата е страхотна.

Благодаря на всички от сърце. :P Някой да знае къде мога да намеря Мери Попинс?

Желая Весели празници и добро настроение на Всички!!! :wors:

Mary Poppins/Мери Попинз (1964)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно става свалянето на филма, не открих линк към сериите?

Ами регестрираш се на сървара.

след това се дава заявка и като ти доиде реда получаваш линк за тегленето.

другия вариянт е да ти го пратя на двд диск по пощата или по куриер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здравейте, сега видях темата за анимации от детството и една такава от моето е "Зоо купа", където животни играят футбол и много му се кефих. Може ли някой да ми го намери, ще съм много благодарен! Весели празници !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Докато преглеждах цялата тема,разбрах че доста от линковете вече не работят.А съм сигурна,че много хора още,тепърва започват да колекционират такива прекрасни детски сериали.Ако има възможност някои да даде линк към работещи такива,за да можем всички да се радваме,аз предварително благодаря! :) Лично мене в момента ме вълнува един анимационен сериал който много обичах като малка-Таинствените Златни градове,или по-точно The Mysterious Cities of Gold! Знам че някои някъде го има дублиран на български,но неможах да го открия! Ако някои се сеща,и ги има всичките 39 серии,моля да ми каже откъде да ги сваля. Благодаря отново за отделеното внимание!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мн сте печени всички -така обикновенно намирам каквото търся,но от месец насам не мога да намеря бг филмчето -Горе на черешата ,е ако някои знае нещо free нека каже

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поздравления за добрата тема, накараме да се регистрирам във форума !

а и с облекчение установих, че не съм единствения, който си спомня "Децата на Сириус" :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...390&st=270#

защото наскоро се виждах със съучениците си от гимназията и никой не го помнеше, което ме изненада и от части притесни, защото е едно от малкото неща, които помня от детството си.

след дълго търсене намерих оригиналното име на сериала - "Children of the Dog Star", повече може да се прочете тук:

http://en.wikipedia.org/wiki/Children_of_the_Dog_Star

за наистина голямо съжаление не може да се намери никъде, а и от това, което пише в Wikipedia: "Availability: New Zealand TV has stated this series is unavailable due to complex copyright issues." изглежда е невъзможно.

остава ми да се надявам, че БНТ го пазят и някой добър човек от /или с познати в/ БНТ, който чете това, ще съдейства това чудесно детско да бъде излъчено отново и по този начин да стане достъпно за феновете му ...

Аз пък винаги съм си мислел, че това е от поредицата за Чоки никъде не е излязло на Двд и май няма да го видим скоро Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех спомени, спомене. Ами Гърди Мърини напред, онова фантастичното за едни извън земни с ципи по пръстите който не можеха дълго да живеят на сушата и бяха винаги по 2 понеже като се хванеха генерирха ток ли беше... помня че накрая ги затвориха някъде май под водата в нещо като капсула от космически кораб но... ;) Как се казвашеее. Също и едно за една летяща къща в която живееше един андроид който беше иконом и имаше око на тила, а в мазето имаше работилница. Адски ме е яд че не се сещам имената им. :friends1:

ПП:

Викам дайте да съберем всичко в една нова тема подредено за да не се и пита по 100 пъти за 1 нещо. Да си направим нещо като колекция със стари найстина и хубави филми като всеки ще е в отделно мнение със инфо, снимки и линкове та да ни е подредено и удобно за всички нас Публикувано изображение Арената пак е без покана :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

А аз мн бих искала да гледам "Синьо лято" ама нещо...не мога да го намеря! Ааа също и "Том и Джери" Публикувано изображение Вече никъде не ги дават и колкото и детско да прозвучи анимацийката ми харесва и ми напомня за времето когато бях доста по-малка ;) спомени,спомеееени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз мн бих искала да гледам "Синьо лято" ама нещо...не мога да го намеря! Ааа също и "Том и Джери" Публикувано изображение Вече никъде не ги дават и колкото и детско да прозвучи анимацийката ми харесва и ми напомня за времето когато бях доста по-малка :) спомени,спомеееени

_Bri_, тук някъде ги имаше тези филмчета. ;)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=309322

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=277717

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=262607

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз мн бих искала да гледам "Синьо лято" ама нещо...не мога да го намеря! Ааа също и "Том и Джери" Публикувано изображение Вече никъде не ги дават и колкото и детско да прозвучи анимацийката ми харесва и ми напомня за времето когато бях доста по-малка :speak: спомени,спомеееени

Ако искаш спомени от детството, погледни undefined
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте темата е страхотна :rolleyes:,тьрся от одавна сериите на Мьпетите кадето ги даваха по ДИЕМА+ едно време много им се радвах,ако може някой да ми ги намери(нямам никакви претенции торенти или не).Благодаря предварително..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване