Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Старите детски сериали

Препоръчан отговор

какво става някой ще ойели да помогне с епизодите на синьо лято имаги само до 8ма с дублаж на български някой мойели да каже нещо за останалите епизоди с превод

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 681
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сечено, Мазнислав беше, и наистина е епичен.

Сигурно отдавна вече си го открил, но все пак - ако не бъркам, това би трябвало да е пълнометражната версия на въпросния сериал.         Англоезичното

Чудех се къде да я пиша тая тема - във "Любими филми" или в "Намери филм"...та реших да я постн-а като нова. Проблемът е че от доста време издирвам един любим детски сериал - "Синьо лято" (Verano Azu

Публикувани изображения

Голямо благодарско сериала разбрах ,че се казва Хлорофил,но никъде не мога да го намеря ,може би защото не знам как е английското заглавие на детското плс heeelp .

'Les Enquêtes de Chlorophylle' се казва. Айде намирайте сега :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, прочетох доста от коментарите и филмите които искате но така и не намерих къде е този линк на "Сладката Канди" имам много хубави спомени от него, така че ако можете да ми намерите линк със сериите ще съм ви много благодарна :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже наближава Коледа...много обичам коледни филми а все съм на работа когато ги дават по телевизията,молбата ми е имена на коледни филми(по възможност на английски,за да мога да си ги търся)Намерих 5 филма които ме направиха истински щастлива.Колкото и да ти е трудно и опъко всичко забравяш и получаваш невероятно настроение.Благодаря предварително на всички които ми помогнат.Пиша в тази тема ,защото предимно тези филми са детски ,и в повечето случаи са стари(и не толкова стари :nono: )Пожелавам на всички Вас,весели празници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хора, в четвъртък по Канал 1 от 15.15 часа започват да дават старото сериалче "Емил от Льонеберя", някой може ли да го запише, моля, моля, моля, моля!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, в четвъртък по Канал 1 от 15.15 часа започват да дават старото сериалче "Емил от Льонеберя", някой може ли да го запише, моля, моля, моля, моля!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леле това е страхотно , много му се кефех на това сериалче , някога и такмо си мислех каде и как да го намеря...Кофтито е , 4е аз нямам възможността нито да го запиша , нито да го гледам Публикувано изображение Тай , 4е и аз се присъединявам към молбата ти !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали дръпна вече всички серии на Шехерезада и може ли да ги качиш на някое по-човешко място (по-достъпно), защото тук чакането е огромно?

Ами свалих ги, да, но не знам къде да ги кача, дай идея
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами свалих ги, да, но не знам къде да ги кача, дай идея

Привет, много благодаря за предложението, качи филмът където ти е най-удобно, не искам повече да те затруднявам, аз ще намеря начин да го дръпна, ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ...За много години!!! Честити празници и нека е щастлива и мирна :offtopic_s: 2008 за всички ни!!! Наздраве... :beer:

Пробвах доста от линковете постнати тук, но явно вече са невалидни и се чудех...няма ли някакъв начин да се подновят за такива като мен ,които тепърва са се сетили , защото гледам , че темата е доста старичка...

Много ми се иска да си намеря филчета като "Емил от Льонеберя" ,"Гостенка от бъдещето" , някои от чешките сериалчета , "Ферди Мравката", Пчеличката Мая", "Буревестници...", " Мечето Ръкспин", "Плодчетата" и други ... Единствено успях да си сваля серийките на Чоки и то не всичките, липсват ми три от серииките на Децата на Чоки :lighter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За много години на всички :angry: Много се радвам, че съществува такава тема. От няколко години (сериозно) винаги ми идва един откъс от един сериал, който не мога да си спомня! Излъчвал се е по телевизията около 1990-1994 година. Става въпрос за игрален (не анимационен) и единственото, което помня, е че имаше нещо като прозорец, някой слагаше на него някакъв телефонен номер и се телепортираше през прозореца. Звучи глупаво, но само това си спомням, а може и да греша. Сеща ли се някой за името на сериала, защото много искам да го намеря от годииини, но не мога нищо друго да се сетя!!! Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравеите! Когато бях малка гледах по канал 1 (май беше) едно френско детско, но не мога да се сетя името му :) . Главна героиня беше една руса девойка и имаше някакви прятели и се биеха естествено с лошите. Ако някои може да се сети кое е това филмче нека каже мисля че се даваше 90-95г. но не сум сигурна. Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах детски сериалчета едно време много гледах по К1 (бнт) Дисни -Т.е. Мечо Пух, Лило и стич (май) и Чип и Део (със сиг.) иначе много ми харесват анимациите още и винаги си свалям подобни на Айс Ейдж-1-2-,Рататуи,и много други които сега не моага да си спомня ... а сетих се Шрек-1-2-3 тези са върха :wors: ох найстина голеама носталгия ама що да е носталгия като продулжавам да си гледкам ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хеи хора помните ли старите серии на костенурките нинджа някои може ли да ми даде линк но ако може да не е в ###### Публикувано изображение:P моя син много ги харесва ште ви дада много благодарна :)Публикувано изображение;):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Благодаря ти,но има ли го БГ аудио? Публикувано изображение

В торента пише че няма, даже и субтитри не видях Публикувано изображение

Ще потърся още :wors:

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли по Канал 1 да повторят отново "Тайнствените златни градове"? С няколко приятели се организирахме (тъй като нямаме компове и кабелна) и писахме на [email protected], дано да имаме късмет! Ако има и тук желаещи, подкрепете ни, като пишете на БНТ. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и поздравления за темата! Страхотна е! Голямо удоволствие е за мен да я следя ;)

Наистина някои от линковете, които сте дали са неактивни вече Публикувано изображение Бихте ли ми казали къде мога да намеря Господин Тао и Ферди мравката :))

Благодаря ви предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!Знаех си,че тук мога да намеря това което търся,а именно доста страро анимационно сериалче: "Вълшебната корона".Не му помнех името,но случайно попаднах на кратък откъс и дълбоко се трогнах.Който го е гледал ще разбере за какво говоря.Та ако някой знае от къде може да се намери независимо на какъв носител,нека ме посъветва.Ето линкче към въпросния откъс за тези,който не се сещат за какво става дума:

"ВЪЛШЕБНАТА КОРОНА"

Редактирано от iveta7
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Какво се чу за Пипи дългото чорапче? аз имам дисковете от Германия но са само с немско аудио и дори без немски/английски субтитри. Може и по някоя кабеларка да са ги давали но не са реставрираните серии където се вижда като че ли е снимано скоро а не преди близо 40 г. Освен това не се ли сети някой да запише "Федерация на династронатите" Колко пъти го дават вече по сателитния канал и още не се е появил по торентите или по арените...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли по Канал 1 да повторят отново "Тайнствените златни градове"? С няколко приятели се организирахме (тъй като нямаме компове и кабелна) и писахме на [email protected], дано да имаме късмет! Ако има и тук желаещи, подкрепете ни, като пишете на БНТ. :P

В data.bg ги има всичките епизоди с бг аудио Публикувано изображение

А филмчето е старичко и едва ли ще го дават отново по телевизията.

Редактирано от AuroraBorealis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

В data.bg ги има всичките епизоди с бг аудио Публикувано изображение

А филмчето е старичко и едва ли ще го дават отново по телевизията.

То хубаво, че ги има, но лично аз, немога да сваля епизодите след 20. Затова Ви моля, някои да пробва линковете и да каже, да не би проблема да е при мен :cheers: Блбагодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, бихте ли ми помогнали! М/у другото невероятна тема !

Та става въпрос за едно филмче знам само леки откъси от него:

Става въпрос за карта на съкровище в остров... или островът на съкровищата..

Та значи малко момче намира част от карта ( от един възрастен който е отседнал да спи в неговия дом/стаи под наем ), полсе момчето построява "плавателен съд" от голяма бъчва мисля и тръгва по море към този остров. натъква се на пиратски кораб който тъко що разбил някакъв търговски и го плячкосаха. Качват момчето и от почва да служи там като готвач.. бели картофи и една вечер беше им направил вечеря от : ботуши , вилици уж пържени в олио с брашно ... Те го разбраха и го затварят в килия като

Минават край някакъв остров от череп за размотаване и затварят момчето на сушата в килия, където се запознава с едно момиче. Момчето успява да измъкне ключа през висок отвор с пръчка, от заспал пазач.. беше се повдигнало на гюлето за което бе завързано... Та отваря вратата и оставя ключовете на миомичето ... и кво стана пак се озова на кораба на пиратите но с момичето. Пиратите също търсят този остров. По време на буря кораба се разделя и момчето остава с 2-3 от екипажа , а момичето с "лошите" на другата половина от кораба.

На следващия ден се събуждат на остров и тръгват и разбират че това е острова. Виждат момичето завързано на дърво опитват се да я спасят но тогава пиратите от другата част на кораба ги залавят но момчето и и 2-3ма от по добрите пирати ги стрелят и почва стрелба .. но боса на другите тръгва към планината за съкровището с вързаното момиче и след него нашето момче .. и така се изкачват в надпревара до върха на планината като на няколко пъти все падат, защото проход ставаше все по тесен ... Лошият пират първи стига горе но задейства капан и от целата планина избликва вода ... но момчето и момичето попадат на съкровището и така...

Как се казва това детско ? Давали са ги няколко пъти по 1-ва мисля и други канали преди около 10 г. Доста го търсих но без успех.. Ако намерите нещо или се сещата за името skype : nellyfen

[email protected]

НАМЕРИХ ГО

Редактирано от nellyfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Преди по Канал 1 даваха едно анимационно филмче за пингвини(имаха си къщи от лед и май свиреха на капчуци). Ако не може да го намери някой,поне да кайе как се казваше :) 10Х И още един филм с едно влакче,то имаше лице(не си спомням много...)

Редактирано от pacho_r (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте всички. Съжелявам ако съм пропуснал и вече е имало запитване към това детско но все пак :rolleyes: Незнам дали го помните но имаше едно серялче по Нова Телевизия с един Робот "ТИТАН" някво като Волтрон беше роботът се обръзуваше от разни самолети и такива работи. Ного моля ако някой се сети да го напише, че нз от кога го търся :) 10х all

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване