Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А аз си търся една старо детско с две катерици и Елмър Фъд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ###### има епизодите на " Чип и Дейл ".

Мисля че не са те това филмче беше от Warner bross"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се случва с история с близнаци?

много се извинявам, но се натъкнах на доста пречки по пътя, без да навлизам в подробности... качвам ги в момента, но ще отнеме известно време, надявам се, че още има желаещи и търсещи, не бих желала да хвърлям сили на вятъра, и без това малко са ми останали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така, реших да съм добричък и да ползвам търсачката:

Здравейте,надявам се да съм уцелил темата.Значи помня преди години(мисля че беше през 1996-97г.) даваха едно игрално сериалче,казваше се Mirror Mirror(Огледалце Огледалце).Сериалчето беше от Нова Зенландия и го даваха по Канал 1,никъде немога да намеря серии намерих само Това.Някой знае ли от къде мога да намеря няколко серии?Много ще съм благодарен. :wors::wors::wors:

С уважение:

Айде хора помагайте, че явно за две години, не е имало голям напредък. И аз много обичах този сериал. Бах на 7 когато го даваха или да съм по-точен тръгнах на училище когато го даваха и бързах да се прибера по-рано да не изтърва някоя серия. Сега съм на 18 и пак ми се гледа. Има го в youtube, но с отвратително качество.

Моля ви, помогнете НИ, нека да се насладим на този сериал отново.

П.С. след като изгледах "Тайнствените златни градове" и "Сейлър Муун" и "Хрониките на Нарния - сериала" само това остана от колекцията ми "Филмите които гледах като дете"

П.С.2. Е имаше и още един, казваше се Децата на Сириус и също би ми стоплил, вече страческото, сърце ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Не знам дали си спомняте имаше едно детско сериалче мисля че се казваше Папирус.Отнасяше се за Египетската история,боговете и др.Ще съм ви много благодарна ако ми дадете линкче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От много време търся руския филм "Гардемарини вперед", линковете, на които попадам, не се отварят. Някой може ли да помогне. Става дума за старото сериалче, не за продълженията му. Благодаря предварително! Много благодаря и за "История с близнаци"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво, отдавна се чудя за едно детско анимационно филмче, което като дете гледах, но само един-два епизода в "Милион и едно желания". Проблемът е, че не знам как се казваше, май "Барби в звездите на рока" Ако някой се сеща за подобен филм да ме уведоми поне дали наистина съществува такъв или нищо паметта ме лъже. Ако пък намерите и видео - част от този филм, много ще се радвам. Сещате ли се за "Тайнствените златни градове", "Волтрон - защитникът на вселената", "Война на зверовете", анимационното филмче "Легенда за Зоро" - тези ми харесваха. И един мнооооооооооого по-стар, който гледах като съвсем малко дете - "Мариан Първата" - анимационно филмче е. Знаете ли го този филм? Разказваше се за едно момиче, което се бие много добре с шпага. Действието се развива във Франция, май през Средновековието. Като много малко дете харесвах и "Костенурките-нинджа". Също така ми харесваше "Сандокан".

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам някои знае ли как беше оригиналното заглавие на Пътешествия в космоса(мисля,че беше френско) и може ли да се изтегли отнякъде? Благодяря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си "Мечето Бамсе" мерси много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко години (сериозно) винаги ми идва един откъс от един сериал, който не мога да си спомня! Излъчвал се е по телевизията около 1990-1994 година. Става въпрос за игрален (не анимационен) и единственото, което помня, е че имаше нещо като прозорец, някой слагаше на него някакъв телефонен номер и се телепортираше през прозореца. Току-що един приятел се сети за същия сериал и се сеща и за куче на име Аякс, както и за някакви чудовища. Дано се сетите за какво говоря...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно някой да се сеща за сериала "Срещу вятъра" (Against the wind) - австралийски, за заселването на Австралия от английските колонизатори се разправя. Гледах го като дете и доста се впечатлих от добрата актьорска игра. Ако някой случайно го е записал на видео, мога да го "метна" на DVD и така да го публикуваме ;) Издирвам и едни два японски филма - Кобра 1 и 2. Даваха ги навремето в Лятното кино в София, останали са ми в съзнанието и искам да ги намеря :) И един унгарски филм, ама а де! как се казваше. Ако някой се сеща ... значи главният герой беше таксиметров шофьор, а една банда изнасили ли, уби ли приятелката му и той тръгна да си отмъщава. Изби всичките, а когато милицията го обкръжи, той пусна газта във вилата си и щракна запалката (филмът завършва с кадър от експлозията на вилата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 1980 г излъчваха по телевизията серии от едно много весело филмче, мисля че беше "Маймунката Доня". Търсих по доста форуми, но не го намерих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересно, "Мариан първата" я няма абсолютно никъде, не е отбелязана дори и в IMDB като заглавие, и в гугъл не я намирам, освен, че е излъчена. Ако някой случайно я има на видео, мога да я прехвърля на DVD. Разбира се, съвсем безплатно :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък имаше едно анимационно филмче, Приключенията на Боско. Някой сеща ли се за него?

Евала, бе! Истински ценител!

Браво за темата!!! Като малък бъх голям фен на всичко което даваха просто не мога да разбера всичко ли ми е харесвало толкова - незнам. Най - се кефих на Синьо лято и Бенджи, Закс и звездния принц. А от анимациите най се кефих на "Мечето Бамсе" май така се казваше и винаги го сънувах. Абе хубаво детство имах - без тези скапани компютри!!! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Още един истински ценител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, сега видях темата за анимации от детството и една такава от моето е "Зоо купа", където животни играят футбол и много му се кефих. Може ли някой да ми го намери, ще съм много благодарен! Весели празници !!!

Поредният ценител.Нека се разпиша и аз в темата за истински ценители.Как може никой да не се е сетил за "Книгата на книгите" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният ценител.Нека се разпиша и аз в темата за истински ценители.Как може никой да не се е сетил за "Книгата на книгите" ?

Superbook

Публикувано изображение

СВАЛИ demonoid

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте!Знаех си,че тук мога да намеря това което търся,а именно доста страро анимационно сериалче: "Вълшебната корона".Не му помнех името,но случайно попаднах на кратък откъс и дълбоко се трогнах.Който го е гледал ще разбере за какво говоря.Та ако някой знае от къде може да се намери независимо на какъв носител,нека ме посъветва.Ето линкче към въпросния откъс за тези,който не се сещат за какво става дума:

"ВЪЛШЕБНАТА КОРОНА"

Машалла, бе, ококорих се направо! И това си е за ценители :)

Невероятен, както винаги, Ханибал Лектър! Благодаря и за обръщението "бате", трогна ме до кости, особено, ако не е било иронично.

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересно, "Мариан първата" я няма абсолютно никъде, не е отбелязана дори и в IMDB като заглавие, и в гугъл не я намирам, освен, че е излъчена.

Ако някой случайно я има на видео, мога да я прехвърля на DVD. Разбира се, съвсем безплатно :)

;):)Публикувано изображение

Като дете - някъде към 5-годишна възраст Мариан Първата ми беше най-любимият детски филм. Най-най-любимият. След него харесвах "Костенурките нинджа". Това беше, когато бях на около 5-6 години.

Погледайте малко песента от филма Мариан първата. Иска ми се някой, който знае френски да ми каже каква е думата, която пеят в припева след името Мариан ... После по тази дума може и да се намери сериала.

http://vbox7.com/play:8df341a6

Помните ли това?

http://vbox7.com/play:f0846264

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, за много хубави стар детски филмчета става дума тук, но знаете ли откъде могат да се свалят повечето... ако са и на български ще е чудесно. Аз търсих, но може и да не е било където трябва Публикувано изображение Благодаря:rolleyes:

Редактирано от Abigail (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледайте малко песента от филма Мариан първата. Иска ми се някой, който знае френски да ми каже каква е думата, която пеят в припева след името Мариан ... После по тази дума може и да се намери сериала.

http://vbox7.com/play:8df341a6

Думата е: PREMIER - Marianne Premier(marianne 1`)

Редактирано от Features (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой сеща ли се за един френски анимационен филм "Гората на енотите". Главния герой се казваше енота Беноа, лошия се казваше Сирил Риктюз и имаше три прасенца помощници на които викаше "наденички". :friends1: Много ще се радвам ако го има някъде да си го изтегля. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

скоро се сещах за "Синьо лято"толкова го обичах,сега ме обзе една носталгия по красивото детство,наистина знаехме как да се забавляваме :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...