Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Старите детски сериали

Препоръчан отговор

Започнах да качвам тук сериите на "Господин Тау" !!!  ... на немски са но друга версия в мулето няма!

Аз и много други потребители само може да гледаме отстрани. Дано да се появи по торентите.

Иначе за голяма радост "Летящият Честмир" вече ги има всички серии на торентите. Първата серия вече има субтитри на български. Очаква се и за другите серии скоро да се появят субтитри.

Редактирано от Int3rvisi0n (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 681
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сечено, Мазнислав беше, и наистина е епичен.

Сигурно отдавна вече си го открил, но все пак - ако не бъркам, това би трябвало да е пълнометражната версия на въпросния сериал.         Англоезичното

Чудех се къде да я пиша тая тема - във "Любими филми" или в "Намери филм"...та реших да я постн-а като нова. Проблемът е че от доста време издирвам един любим детски сериал - "Синьо лято" (Verano Azu

Публикувани изображения

Аз и много други потребители само може да гледаме отстрани. Дано да се появи по торентите.

Иначе за голяма радост "Летящият Честмир" вече ги има всички серии на торентите. Първата серия вече има субтитри на български. Очаква се и за другите серии скоро да се появят субтитри.

<{POST_SNAPBACK}>

...за съжаление на никое от фрее-тата нямам акаунт на които мога да качвам освен на http://kolibka.###### зщото тя е наше си "железо" и там мога да качвам колкото си искам стари и забравени филми както направих с "Летящият Честмир" ! :P

Много благодарско на "Nikra" който намери човек съгласен да превежда серийките за Честмир! ;)

P.S:

Неми се занимава с seed-ване по разните торенти а и нямам време за това!... Само мога да стискам палци да се появи всяка от 30-десет и кусур серии на г-н Тау по-торентите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали някаде има субтитри за  Гостья из будущего? А и между другото се сетих за още един много добур филм но той май ще да е изчезнал дълбоко из архивите защото никаде не можах да го открия.Става дума за Без Дом. Ако някой има идеи да сподели.

<{POST_SNAPBACK}>

:clap Ето ме , аз съм СПАСКА СПАСОВА от "Рицарят на бялата дама"!!!

Много,много ви моля , ако намерите филма да ми пишете на [email protected]!!!

Предварително ви благодаря на всички в този сайт и много се радвам,че ви харесва филмчето.Ние сега имаме дечица,които са колкото героите от този филм,но... такъв е живота !!! Ще очаквам с нетърпение ... Спаска Спасова от 6-ти Б :);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

искам да попитам някой знае ли къде има филмите Призраци в блока Призраци под виенското колело предварително благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е супер. А помните ли руският филм Закуска на тревата  Беше ми любим.  :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Абе я припомни малко повече, щото заглавието ми е познато, ама не се сещам нищо по темата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я припомни малко повече, щото заглавието ми е познато, ама не се сещам нищо по темата?

<{POST_SNAPBACK}>

Ученици бяха на лагер в гората. Само това помня . От сорта на Рицаря на бялата дама е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христос воскресе!! Темата е супер - и ако ще бъркаме издълбоко в любимите детски сериали, искам да ви припомня и френския анимационен сериал - "Ум белия делфин" - песента от него още я въртят по държавните радиостанции - ако и някой друг е живял по онова вре ме със сигурност ще се сети.. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагайте за 6,7 и 8 серия на синъо лято. Няма ги.Току що изгледахме със синът ми първите 5 серии.Не мислех че ще му бъдат интересни,но детето ги изгледа с удоволствие.Хъбавите фили си остават такива..завинаги. Ако някой знае от къде да ги дръпна да помогне.Благодария

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето неща за които говорите не съм ги чувал, но и ЕГН-то ми има роля в това. Васко да Гама от Село Рупча и останалите БГ бисери съм ги засичал преди мнооого време и много ми харесват, но ако някой може да намери АЛФ или костенурките нинджа ще му се радвам много :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Щракни Тук

Има преведени първите 5 епизода на български. Публикувано изображение

А ТУК са и останалите, но не са преведени.

<{POST_SNAPBACK}>

горе страницата за филмчето не се отваря може ли да ми ги иэпратиш всичките

серии, още от сега ти благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз като се замсиля май "Васко Да Гама от Село Рупча" и "Синьо лято" са единствените сериали, които са заемат толкова огромно място от детството ни (поне тия които сме над 20г.) Да не забравяме все пак че тогава имаше само Първа и Втора програма.....а "детското" беше само от 17:30!!! Колкото и филми да мога да гледам сега, тези двата никога не мога да ги изтрия......

<{POST_SNAPBACK}>

Е,не съвсем приятел!Мен ме кефи страшно много и филма Летящият Чесмир.Наистина големи благодарности за манияшката темичка и за това че си се сетил и по едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всеки които е праснал адресчета за серииките!!!Жалко само че 6,7 и8 вече ги няма там.Явно са ги преместили някаде...

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех хора някои помни ли "С деца на море" ? :) някой беше питал за всички серии на "Войната на таралежите" имам ги и ако кажете как да ги кача на някой сървър ще го направя, но имайте впредвид че не съм в БГ. Между другото като се замисли човек всички детски БГ филми на Братя Мормареви са си класика в жанра. Аз от известно време се опитвам да намеря всички серии на "На всеки километър" ... все пак и това е филм от нашето детство ... на тия дето сме на по над 25 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех хора някои помни ли "С деца на море" ? :)

някой беше питал за всички серии на "Войната на таралежите" имам ги и ако кажете как да ги кача на някой сървър ще го направя, но имайте впредвид че не съм в БГ. Между другото като се замисли човек всички детски БГ филми на Братя Мормареви са си класика в жанра. Аз от известно време се опитвам да намеря всички серии на "На всеки километър" ... все пак и това е филм от нашето детство ... на тия дето сме на по над 25 години

<{POST_SNAPBACK}>

Можеш да ги качиш по следния начин:

1. Отиваш на http://www.yousendit.com/

2. В полето за е-мейл пишеш какъвто и да е реално същесвуващ мейл (например моя [email protected])

3. В долното поле избираш файла, който искаш да качиш (чрез бутона "Browse...")

4. Натискаш бутона "Send It" и чакаш

5. След като качването приключи, ще ти се появи един линк с много букви и цифри (нещо като това http://s13.yousendit.com/d.aspx?id=1TAO6AO...51BF72G2Y2IXQ5)

6. Пращаш ми на ЛС, на мейл (който посочих) или постваш тук линковете към сериите и аз ще ги изтегля и ще ги качя на БГ сървър.

Препоръчвам ти ако ти е възможно да не правиш много големи файлове, защото този сървър, който ти дадох не поддържа възобновяване на тегленето при прекъсване.

Всъщност колко са големи сериите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да погледна. Имам ги записани на едно ДВД ... имам някакъв спомен че са по около 350 Мб ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бая неща са, не знам каква ти е връзката, иначе при мен не е проблем. Ако решиш - действай, само че малко рисковано с толкова големи файлове. Между другото в коя страна се намираш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май като гледам как едва едва ъплоудвам ... по добре да драсна някое и друго ДВД с БГ филмите, които имам и да ги пратя по пощата :camera2: , а иначе се намирам в Румъния (поне работя тука, но уикендите се прибирам, че не ми издържа нервната система да стоя с местното население тука :offtopic_s: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля кажете как е на английски Призраци под виенското колело и Призраци под блока. Търсих в find-bgр но не го намерих. Предварително благодаря. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля  кажете как е на английски Призраци под виенското колело и Призраци под блока. Търсих в find-bgр но не го намерих. Предварително благодаря. Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Призраци в блока,да сме по точни :bye:А и има тема за Старите детски сериали,там задай вапроса :) Редактирано от backata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване