Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

A.com

Въпроси относно закупуване на автомобил.

Препоръчан отговор

Видиш ли да пише "Възможност за бартер " бягай.Автоджамбазите имат един лаф"При бартер винаги има един в партер".Второ повечето от колите са доста мощни

И аз загледах, че са доста мощни, а такава кола не ми трябва, защото няма какво да я правя.

hlevoust ми обърна внимание, че единия форд фокус е "нисък", а около мен е един лунен пейзаж с тенденция да се влоши, та нещата се усложниха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, нисички са си фордовете. Хвърли едно око и на Голф 4 от този период. Окачването им е доста стабилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, нисички са си фордовете. Хвърли едно око и на Голф 4 от този период. Окачването им е доста стабилно.

Мой братовчед може да се навие да продаде негови Голф 4, ама е с газова бутилка в багажника и мястото за багаж е никакво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой братовчед може да се навие да продаде негови Голф 4, ама е с газова бутилка в багажника и мястото за багаж е никакво.

Ами отиваш при газаджия да ти смени бутилката с тороидална /на мястото на резервната гума/. За резервна гума си купуваш от моргите или от гумаджия една "патерица" /от тънките/ и вече имаш багажник и резервна гума. Старата бутилка и резервна гума можеш да продадеш.

Още един съвет. Избягвай 1.8 - 125 к.с. двигателите при Фолксваген и Ауди. Доста са лакоми, а не вървят много. По-добрия вариант е 1.8 турбо - 150 к.с.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След доста умуване, спорове и т.н. се спрях на следните три автомобила:

Ford Focus

VW Passat

Audi A4

Възможно е да купя някоя от колите на линковете, но ме интересува мнението ви за трите автомобила като модели, не конкретно за точно посочените в линковете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Пасата, няма по-удобна кола от нея в този бюджет. В момента карам един "служебен" , но 110 коня. Доста добре се справя на пътя, разхода е нисък , а обслужването е евтино. Ако ти говорят, че ще имаш проблеми с предницата по-точно с носачите, изобщо не ги слушай. Служебната я карам като ненормален вече 30 хил км. предницата не е мръднала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След доста умуване, спорове и т.н. се спрях на следните три автомобила:

Ford Focus

VW Passat

Audi A4

Възможно е да купя някоя от колите на линковете, но ме интересува мнението ви за трите автомобила като модели, не конкретно за точно посочените в линковете.

Принципно бих те посъветвал да вземеш Пасат-а от двата автомобила, но съмнително малкото км(връзва се пробег към 8 000 км годишно) и наличието на теглич лично мен биха ме отказали от него.Аз бих избрал Ауди А4 в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно бих те посъветвал да вземеш Пасат-а от двата автомобила, но съмнително малкото км(връзва се пробег към 8 000 км годишно) и наличието на теглич лично мен биха ме отказали от него.Аз бих избрал Ауди А4 в този случай.

Интересува ме мнението ви като модели, не точно за конкретните автомобили, които са показани на линковете. Просто сложих линкове за да се добие по-добра представа за какви коли става въпрос, а не да пиша Audi A4, VW Passat и т.н.

Т.е. вече има два гласа аз Пасат-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една от трите!

Форда е отврат

Пасата е с метан

А 4 -ката е бартер

и трите са кофти предложения!Не се набутваай

Шкода Фабия

Пасат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една от трите!

Форда е отврат

Пасата е с метан

А 4 -ката е бартер

и трите са кофти предложения!Не се набутваай

Шкода Фабия

Пасат

Обоснови се защо форда е отврат?Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вид е отврат :) грозна кола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, а предложените Фабия и Пасат преливат от хубост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се дали тоя пич някога изобщо ще си купи кола. Каквато и да била. Крайно се съмнявам. 

И ако има 5 гласа за пасата, пасат ли ще си вземеш? Заради 5-те гласа от форума. 

Чакай да видя дали ще си намеря едно старо мнение, че ме мързи да пиша пак. 

А, то било в същата тема. хахахах ;)

https://www.kaldata.com/forums/topic/239157-въпроси-относно-закупуване-на-автомобил/?p=3074970

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен личното ти мнение за външен вид,не е основание за не покупка на такава кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах...........да сравняваш Пасат със тоя клозет Фокус :),все едно аз да рупам тирамису па ти да се кефиш на грис .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красотата е твърде относително и разтегливо понятие. Ако всички имахме еднакви критерии, то автомобилите биха били само един модел. Ако пък ставаше дума за жени...

Каквато и кола да си купя, грозна или топ красавица, за мен би следвало, а и е все едно, защото истинските ѝ достойнства и кусури са в купето и под ламарините, т.е. все места, които не се виждат отвън. Друг е въпросът, ако целта е да се сдобием с возило, по което да цъкат завистливо комшиите, а мацките да премрежват погледа си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах...........да сравняваш Пасат със тоя клозет Фокус :),все едно аз да рупам тирамису па ти да се кефиш на грис .

Няма по грозна кола от пасата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли един модератор, който да разчисти темата от спама ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли един модератор, който да разчисти темата от спама ?

Като твоя ли? 

Хората си говорят, дискутират и т.н. 

Не си ти този, който определя кое е СПАМ и кое не. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една от трите!

Форда е отврат

Пасата е с метан

А 4 -ката е бартер

Написах на две места, че просто съм посочил линкове към автомобилите, за да се види какво имам предвид, не че точно същите коли ще купувам. Метан не искам, ама тоя Пасат първи ми попадна, та затова него сложих. Аудито е бартер, ама и при него е същата работа - първо ми попадна и сложих линк.

Чудя се дали тоя пич някога изобщо ще си купи кола. Каквато и да била. Крайно се съмнявам. 

И ако има 5 гласа за пасата, пасат ли ще си вземеш? Заради 5-те гласа от форума. 

Чакай да видя дали ще си намеря едно старо мнение, че ме мързи да пиша пак. 

А, то било в същата тема. хахахах ;)

https://www.kaldata.com/forums/topic/239157-въпроси-относно-закупуване-на-автомобил/?p=3074970

Кола ще купя. :) И даже след това мисля точно теб да питам нещо, свързано с автомобилни аксесоари. :) Ама, като му дойде времето.

Имам трима приятели, които карат Пасат, като посочения на линка. И тримата са доволни. Возил съм се в колите им. Харесват ми. Багажника, като обем, също ме задоволява.

Имам познат, който кара Форд Фокус, само че дизел. Питах го по телефона за мнение, каза че е доволен от колата, не му харчи много(ама горивото си го намира по втория начин), не е сменял кой знае какви части(спомена какво ама не съм запомнил). Като се засечем ще ме повози, ама е в друг град, та...

Познат с Ауди А4 нямам и не знам нищо за колата като возия, вътрешно оборудване, двигател и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пасата от линка който съм ти дал е на пръв поглед читав.Въпрос на оглед на място .Форд не си взимай, тва със Фиат са най-куците коли:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих дал повече от 3000 лева за кола, като се има предвид какви са пътищата и шофьорите. Не искам да ме боли глава после ха ха. И в КН и в Дп можеш да си избереш кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... И в КН и в Дп можеш да си избереш кола.

Да, точно от там ще си вземеш кола с "максимално" гарантиран произход и история...

Колега, ти от някоя автокъща в района ли пишеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа защо VW Bora(2000-2001г) са по-скъпи от VW Passat(1997-1998)? Обикновено Bora са на цена 4500+ лв. докато Passat са 3000+ лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чувал съм, че за еднакви автомобили една година разлика е равна на 500 лв. разлика в цената. може би е заради това. бора и пасат са почти еднакви. пасата все пак е на 20 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...