Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся сръбска песен не помня как се казваше но помня че е пееше жена в клипа имаше траестити въртейки се на стол като токче. Благодаря предварително.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се пазят интересите на собствениците на сайта, а и за продължаваме да сме си полезни - трябва да се спазват правилата! Не трябва да се дават директни линкове, но те могат да са в текстови файлове (1-2 Кб) прикачени към съобщението, за което собствениците няма как да носят вина ... освен ако не прекалявате в обясненията - пишете ги във файла ... Спазвайте правилата и весели празници! Тиха нощ, свята нощ! :)

123.txt

Редактирано от malinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме как се казва в оригинал песента на Ани Павлова, именувана Абдул обича Гандура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една песен пускат я по радио енерджи.... пее я мъж..припева се пее следното:"Rum to me....you can to see,you ga... run to me....",ако някой се сещта да помага!!! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.midomi.com/ Ето един лесен начин да се разбере името на песента. За съжаление БГ песнички не открива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, От два дни вече търся името и изпълнителя на една песен, но без резултат знам само част от текста:

Сълзите си сте скрием двама аз и ти,

Един без друг не можем с теб да сме сами.

Знам само това надявам се да можете да ми помогнете. Публикувано изображение

Редактирано от darkhunt3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата я направих важна, надявам се да бъдете добросъвестни и да спазване изрично правилата, за да не замине в кошчето, както другите теми! Знаете забранено е публикуването и разпространението на линкове с пиратско съдържание! Всичко добро ! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диди Господинова - Всеки ден - 1973 - Балкантон 01.Всеки ден - б.т.Георги Константинов, ар.Томи Димчев, съпровожда ЕО, диригент Симеон Венков 02.Вярвам в моята звезда - б.т.Димитър Керелезов, ар.Найден Андреев, съпровожда ЕОКТР, диригент Дечо Таралежков Помощь skachaty!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента ми звучи все едно не е от 90-те, а от 60-те. На мен лично ми прилича на песните наFrankie Valli & The Four Seasons като "Big Girls Don't Cry" и "Walk Like A Man" особено това фалцетно "ла ла лаааа". Някой знае ли чия е идеята за ретро звученето? Дали песента е авторска или кавър на забравена западна песен от 60-те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този клип песента търся.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вчера търся тази песен и немога да я намеря.... ако някой може да помогне.... http://www.btv.bg/comedy/videos/video/318350556-Mrasen_biznes___07_yanuari.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен, доста е нашумяла в последно време, мисля. Слушал съм я по радията, докато съм в колата. На испански е, пее я мъж или е дует от мъж и жена, доста бърза и напрежирана е, ако мога така да се изразя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся един ремикс на Wax Tailor - how i feel чух я в playground v the mall надявам се някой да се сети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аМоРе, да, ама не.. не е тя, тая от клипа е по-бърза от тая на еминем.. подозирам че е някакъв ремикс, ама идея нямам чий.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся заглавието на една песен на Георги Станчев.Ще поместя припева на песента.Дано някой се сети коя е песента.Само мога да ви кажа че е от 80-те години.Благодаря предварително! ------------------------------------------------------- Ах колко страшно е това Съдбата е необратима Не каза даже две слова Дойде поплака и замина ----------------------------------

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен, доста е нашумяла в последно време, мисля. Слушал съм я по радията, докато съм в колата. На испански е, пее я мъж или е дует от мъж и жена, доста бърза и напрежирана е, ако мога така да се изразя.

Да не би да търсиш

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся заглавието на една песен на Георги Станчев.Ще поместя припева на песента.Дано някой се сети коя е песента.Само мога да ви кажа че е от 80-те години.Благодаря предварително!

-------------------------------------------------------

Ах колко страшно е това

Съдбата е необратима

Не каза даже две слова

Дойде поплака и замина

----------------------------------

Георги Станчев - Есен, музика: Димитър Ковачев, текст: Живко Колев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една песен пускат я по радио енерджи.... пее я мъж..припева се пее следното:"Rum to me....you can to see,you ga... run to me....",ако някой се сещта да помага!!! :wors:

Double You - Run to me

Здравейте, от вчера търся тази песен и немога да я намеря.... ако някой може да помогне....

http://www.btv.bg/co...07_yanuari.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

keyman69 Благодаря ти! :):whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Емил Джоргов
      Търся стара песен от 80 или 90 години сппомням си че клипа пееха мъж и жена пееха в градина с цветя и голям басеин с цветя в него имаше плуваше голяма змия песента завършваше п подобен начин повтаряше се няколко пъти точно накрая for night for always the day
    • от Velizar Yasenoff
      Здравейте, искам да направя група която да свири всякакви жанрове музика! Не е задължително музикално образование, просто стига да имате нюх към стила музика и разбира се да може да свирите на даден инструмент. Също така ще е добре някой да разбира от Daw програми като fl studio и др. Аз съм от Севлиево.
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.