Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не, не е тази. Песента която търся е ретро ... напомня нещо хавайско в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песничка чух я по радиото пее се нещо bass and drum boom boom boom такова жена я пее :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся песента от клипа

ще съм много благодарен,ако някой ми помогне !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен, която се пее от мъж (мисля, че е чернокож), само че не и помня името...Та може да ви прозвучи смешно, но аз разбирам текста като нещо от рода "every day is masoline" казано с дебел глас :D . Не знам просто съм я чувал само веднъж и ми хареса. Моля, ако знае някой песента, да пише... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от едно известно време слушам една песничка по радиото,БГ рап е и в припева се пее-не си готова за мен,не си готова а мацката отговаря-аз съм готова за теб,аз съм готова.Пусках навсякъде в търсачките готова съм не съм готова ама нищо не излиза и в крайна сметка не съм готов и аз :) помагайте плийз намерих я-http://www.vbox7.com/play:4f899b9ab9

Редактирано от god_is_a_dj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся една песен, пее я жена, може би от края деветдесттте , началото 2000-2002 :) една щена пее нещo рода на if you wanna hold me, if you wanna hoooooldme twice нещо такова, денс песничка, още я въртят по радиата

Редактирано от milavanila (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали някой ще може да ми помогне в намирането на песен от е този сет : http://www.youtube.com/watch?v=dEk0bamXv6k&feature=youtu.be

започва от 16:10 минута, пробвах с различни програмки, пробвах със текста от песента...... но неуспях, ако можете помогнете ми да я открия, благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен, която се пее от мъж (мисля, че е чернокож), само че не и помня името...Та може да ви прозвучи смешно, но аз разбирам текста като нещо от рода "every day is masoline" казано с дебел глас :D . Не знам просто съм я чувал само веднъж и ми хареса. Моля, ако знае някой песента, да пише... :(

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JU9TouRnO84&feature=related ?

Страшно много ти благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся една стара англииска песен,пее я жена и често се пуска по сватбите нещо от типа на флашданс и топ гън пее се нещо What is neva...a steam bary,,,,close my eyse нещо такова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ: търся българска песен. Звуча по БГ Радио на 05.10.2012 около 21,00 часа. Изпълнителите са мъж и жена / заприличаха ми на Стефка Берова и Йордан Марчинков /. Песента е бавна. Началото на куплета започва нещо като: "искаш да сме отново заедно как да стане това ..." Не, това не са точните думи, но поне са ориентир. Точно в това време шофирах и нямах възможност да реагирам като запиша част от песента. Ееех ако някой се сети ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песничка чух я по радиото пее се нещо bass and drum boom boom boom такова жена я пее :)

Sam and the Womp BOM BOM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Изпълнителите са мъж и жена / заприличаха ми на Стефка Берова и Йордан Марчинков /. Песента е бавна. Началото на куплета започва нещо като:

"искаш да сме отново заедно

как да стане това ..."

...Не, това не са точните думи, но поне са ориентир.

...веднага ми зазвуча като:

"Искаш със теб да останем добри познати,

как да разбирам това..."

Ако предположението ми е правилно, то лесно ще намериш песента "Добри познати" в изпълнение на Искра Радева и Михаил Белчев...

Редактирано от RumenK (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...веднага ми зазвуча като:

"Искаш със теб да останем добри познати,

как да разбирам това..."

Ако предположението ми е правилно, то лесно ще намериш песента "Добри познати" в изпълнение на Искра Радева и Михаил Белчев...

Огромни благодарности !!! Точно това е песента. Нямам представа как може да знаете всички песни ... Позволявам си да поздравя всички, които харесват българската музика и специално RumenK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=iOyG5G0oJxI&feature=plcp# Как се казва трака в края на клипа? (3:24)

ПС: Намерена: The M Machine - Immigrants

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора някой знае ли как се казва песента от тая реклама ?

Благодаря предварително !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Удари една ракия и така я изсвири,нищо не разбрах!!!! :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зрдавейте, предварително Ви благодаря! Търся тази песен:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте всички! 1во да се извиня ако не съм пуснал темата в правилния раздел. Значи преди 2 дни ми се заби мелодииката на една песен а от текста се сещам единствено това "спенсняатттаа".Предполагам че я пее спенс но прегледах всичките му песни така и не я намерих ... преди 3-4 години беше голям хит.Знам че шанса някой да се сети е малък но ако все пак някой се сети ще съм му МНОООООГО благодарен. :whist:

Редактирано от stekata9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвайте песните с телефон, плеър или каквото намерите там записващо устройство. Намирането се улеснява значително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам много но не съм я чул от никъде просто ми изкочи в главата и си спомних че съм я слушал много одавна .. знам че информацията която давам е меко казано оскъдна затова и не се надявам много много някой да помогне но все пак мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся лятно парче от 2011. Не си спомням изпълнителя нито текста но мелодийката ми се върти в главата от 2-3 дни !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.