Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://vbox7.com/play:d2dc0cb7

Търся песента, която започва на 18-та секунда от клипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:d2dc0cb7

Търся песента, която започва на 18-та секунда от клипа.

Мисля,че е тази

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте някой знаели първата песен от тази мп3-ка  тук  изпълнителката е  Viki Miljkovic. Благодарско предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

dadi_27

http://www.vbox7.com/play:7b4527c546

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:clap:  :clap:  :clap:  :clap:  :clap: БЛАГОДАРСКО  :clap:  :clap:  :clap:  :clap:  :clap:

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся една песен,пее се нещо жени ми се и на мен не ми се жени.Пускат я доста често по радио ултра (http://radioultra.bg)

тъй като не пишеш поне жена ли пее едно предположение http://vbox7.com/play:406f9702

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересуват ме заглавията на две гръцки песни. В едната се пее нещо от сорта ''Хей, име калас, имо диспас''.. извинявам се, ако съм допуснала някакви грешки, но така го чувам :D и още една ''Агапи му, еси еси''. Благодаря Ви, предварително!

Да не е тази тук 

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересуват ме заглавията на две гръцки песни. В едната се пее нещо от сорта ''Хей, име калас, имо диспас''.. извинявам се, ако съм допуснала някакви грешки, но така го чувам :D и още една ''Агапи му, еси еси''. Благодаря Ви, предварително!

не

А тази тук за ''Агапи му, еси еси''

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся музиката от този клип http://www.youtube.com/watch?v=-Msieqjh7Ro от 1:06. Edit: намерих я

Редактирано от h0us3_m4n1a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър вечер търся една песен от доста време , но  не я намирам за съжаление.До колкото си спомням я пееше мъж и помня само част от текста ,а  то беше нещо подобно :  "dont you know in a love you say...go oh oh ooh''.На мястото на многоточието имаше и още думи които бяха част от текста , но за съжаление не  мога да се сетя в момента.Щ е ви бъда много благодарна , ако ми помогнете да я открия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся песента "Дамяне, сине Дамяне". Рових доста из нета. Излиза че е на Елвира Георгиева, но нещо не мога да я открия. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър вечер търся една песен от доста време , но  не я намирам за съжаление.До колкото си спомням я пееше мъж и помня само част от текста ,а  то беше нещо подобно :  "dont you know in a love you say...go oh oh ooh''.На мястото на многоточието имаше и още думи които бяха част от текста , но за съжаление не  мога да се сетя в момента.Щ е ви бъда много благодарна , ако ми помогнете да я открия.

ако може малко повече инфо,като стила на песента,стара или нова е,защото тази част която си ни дала е доста често срещана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако може малко повече инфо,като стила на песента,стара или нова е,защото тази част която си ни дала е доста често срстра

стара е смисъл от миналата илипо миналата година е ,поне до колкото си спомням аз , стила е поп

Това което написах си спомних че беше припева , а туко- що се сетих и от преди него  няколко думи , които се пееха също ,те бяха следните "they .. a time.. the looking for.."

Редактирано от Калина Иванова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Само като напиша Snoop Dogg и Justin Timberlake излиза песента: Snoop Dogg - Signs Ft. Charlie Wilson & Justin Timberlake

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся една песен, пускали са я по радио фреш и е същата като на рекламата по дискавъри на Беър Грилс. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся една песен, пускали са я по радио фреш и е същата като на рекламата по дискавъри на Беър Грилс. :)

тази ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една песен, но не знам как се казва... :D Скоро я чух по радиото, от припева разбрах следното: can't you see, you're all I need ... и т.н. Сравнително нова е, в клубен стил, женски вокал. Благодаря предварително  :P

Редактирано от alekscho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една песен, но не знам как се казва... :D Скоро я чух по радиото, от припева разбрах следното: can't you see, you're all I need ... и т.н. Сравнително нова е, в клубен стил, женски вокал. Благодаря предварително  :P

Здравейте, тази песен ли търсите?

http://www.youtube.com/watch?v=JXzxwt0GtVU

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от devil_1
        Здравейте! Ще си купувам субуфер за колата. На сайта на Pioneer България гледах, че предлагат един комплект субуфер и усилвател и мисля да си го поръчам, обаче ми се струва, че усилвателя е слаб за този субуфер. Вие как мислите? Ще работи ли както трябва?

Благодаря предварително!

Етолинк към сайта:

http://pioneer.bg/ca...price&order=ASC
      • от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
      • от RAPAHOLICCSAHH
        Здравейте колеги!
        Имам нужда от малко помощ за избор на усилвател или ресивър,не знам как е по - точно.. Ще се използва предимно за музика и филми в домашни условия! Та въпроса ми е имам няколко тонколони  2бр. от тях са - PIONEER TS-G1732I , 2бр. SONY - S3A33 и още 2бр. няк'ви,но не ги знам к'ви,a и не пише нищо.. С какво да ги захраня що годе да ги усилвам поне на половина не знам (и не разбирам) предложете някакъв ресивър или нещо друго което да може да се включва към телевизор,телефон и лаптоп. (БЮДЖЕТ - 100/200лв.) Ето малко снимки на тонколоните за който говоря.. -
        PIONEER TS - G1732I <--
        Тези безименните!  <--
        SONY S3A33 <--
        БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ!

• от CaptainJord
        Здравейте от 1-2 седмици имам проблем не се чувам в скайп нито пък в програма за запис на видео, а пък в teamspeak и discord се чувам. Но проблема ми е там, че като говоря и гледам еквалайзера в настройките на микрофона, той не ми засича гласа (колкото и силно да говоря), а като пусна музика засича не мога да разбера какъв е проблема. Моля ми помогнете ми, микрофона си го взех на скоро не беше толкова евтин за микрофон..
      • от Jesus Kostov
        Здравейте
        В колата имам един усилвател "Thunder TCA-2040" и изглежда има някакъв проблем, бас касата ми пръщи и се чува много гадно като увелича лекичко, таа сега мисля да го сменям с един друг и искам мнението ви за него, ако някой е имал същия или просто знае за какво става въпрос да пише "HAITAI A-2400" се казва.
        Благодаря предварително
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.