Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели искам да ви попитам за този песен който съм пуснал линка искам да намеря оригинала на песнта свалил сам го като mp3 но искам да намеря оригинала защото като прослушате песента след 0:34 ще раберете за какво става вапрос  благодаря ви предварително  :wink12:

) Редактирано от Devrim Birsoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся заглавието на испанска песен, не много бавна, с нормално темпо. Пее жена. В началото е някак тъжна , след това става по-весела. Май чух да се споменава думата "тенго" или нещо такова. Песента я чух по радио Energy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся заглавието на испанска песен, не много бавна, с нормално темпо. Пее жена. В началото е някак тъжна , след това става по-весела. Май чух да се споменава думата "тенго" или нещо такова. Песента я чух по радио Energy.

Да не би да е Gloria Estefan - "Hoy"? :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търся една песен, която върви почти всеки ден по "FM+". Танцувална, в диско стил, пеят мъже, в припева, а и в куплетите се повтаря често "скип, скип"... Някакви идеи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търся една песен, която върви почти всеки ден по "FM+". Танцувална, в диско стил, пеят мъже, в припева, а и в куплетите се повтаря често "скип, скип"... Някакви идеи? 

Taзи ?  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=j5dFe-WKuPs

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тази е, благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро по The Voice Party пуснаха една песничка с мъжки вокал, клипа беше - един ( хартиен?) малък космически кораб (летяща чиния) все едно залепен/а за средата на екрана а отзад - космос. Нищо друго не се сещам. Help me please! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро по The Voice Party пуснаха една песничка с мъжки вокал, клипа беше - един ( хартиен?) малък космически кораб (летяща чиния) все едно залепен/а за средата на екрана а отзад - космос. Нищо друго не се сещам. Help me please! :)

Не че виждам "хартиен" клип някъде,но все пак виж да не е тази песен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че виждам "хартиен" клип някъде,но все пак виж да не е тази песен :)

Не е тази, но мерси,че се отзова ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр който иска песни  даси  тегли от  тук може: тегли музика само с 3-клика

ако  някой  иска да помага дами  пише на скайп:  skype

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр който иска песни  даси  тегли от  тук може: тегли музика само с 3-клика

ако  някой  иска да помага дами  пише на скайп:  skype

Добре, ама too much чалга  :cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една песен от сериала Под Прикритие 4 на втория епизод.

Ето и как звучи песента:

Публикувано изображениеunknown song.mp3

Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся тази песен, снощи бях на един концерт на били хлапето, но бях матахари и не можах запомня името:http://file.bg/c278445ZfXSG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся тази песен, снощи бях на един концерт на били хлапето, но бях матахари и не можах запомня името:

http://file.bg/c278445ZfXSG

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа търсената от мен песен еее старичка, мисля че пеят две жени, може и да са повече, бърза е, на английски се пее ии запомних само нещо от сорта на "only like you really want it..." това е от края на припева. И другото ключово нещо, което запомних е, че имаше някакви букви в припева се повтаряха така да кажа "ABD" или "ICD" не знам точно. Някой идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен не знам каква е звучи ми като италианска, стара е ..... 

Пее се нещо от сорта : Ин те Галимоо Веште Седа Оливе Величе .. 

не ми се смейте тва разбирам само ... Публикувано изображение 

Ако някои ми я намери ще съм му много благодарен Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение 

Мерси Предварително !!!

Да не би да е тая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

здравейте търся точно този вариант на песента http://www.youtube.com/watch?v=kzXdk8N1yoc от рекламата 

знам че се казва  nat king cole- quizas  , но ме интересува точно тази версия от рекламата на кой изпълнител е

благодаря ви :)

а и се сетих да ви питам и за още една песен коя е http://www.youtube.com/watch?v=vdcXQN-maHs

Редактирано от galesita (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерсииииии :)

а сега ако може и за другата песееен :)

здравейте търся точно този вариант на песента 

от рекламата 

знам че се казва  nat king cole- quizas  , но ме интересува точно тази версия от рекламата на кой изпълнител е

благодаря ви  :)

Редактирано от galesita (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не разбирам точно какво какво търсиш, защото варианта на Нат Кинг Кол ми звучи по същия начин, както е в рекламата и мисля, че си е самият оригинал...

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Емил Джоргов
      Търся стара песен от 80 или 90 години сппомням си че клипа пееха мъж и жена пееха в градина с цветя и голям басеин с цветя в него имаше плуваше голяма змия песента завършваше п подобен начин повтаряше се няколко пъти точно накрая for night for always the day
    • от Velizar Yasenoff
      Здравейте, искам да направя група която да свири всякакви жанрове музика! Не е задължително музикално образование, просто стига да имате нюх към стила музика и разбира се да може да свирите на даден инструмент. Също така ще е добре някой да разбира от Daw програми като fl studio и др. Аз съм от Севлиево.
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.